Evden dışarı çıkamıyorum bu 2.günüm ve mutsuzum, pişmanım

Gizli Üye
selam millet ben yeşim dün ilk defa kahkül yaptırdım ama pişman oldum aptal kuaför bilerek yamuk yumuk kesti elleri kırılasıca her neyse çok biçimsiz duruyo ve kısa kestiği için küçük tokalarla zar zor tutturuyorum kaşımın az üstündeler ama ben tam kaşımın hizasına gelmelerini istiyorum ki başka bir kuaföre gidiyim düzelttiriyim ne kadar zamanda uzar bir de sitelerden araştırdım saçlarının yukarısından alıp kısa yerleri kapattır diyolar acaba nasıl durur yaptıran var mı ya da yazdıklarım hakkında bana faydası dokunabilecek birileri lütfen sorumu cevaplayın evden dışarı çıkamıyorum bu 2.günüm ve mutsuzum pişmanım :D

Kaçıncı kez yayınlıyorum bilmiyorum ama lütfen cevaplayın
Güncellemeler
+1 yıl
nerdesiniz kızlarr bu durumda en çok sizin bana yardımcı olmanız lazımmmmmmmm :D
Evden dışarı çıkamıyorum bu 2.günüm ve mutsuzum, pişmanım