• Sor
  • Bence

Sevgiliyle öpüşmek, dudak dudağa temas nasıl olur?

19 yaşındayım ve bu zamana kadar sevgillerimle hiç öpüşmedim. Açıkcası öpüşme nasıl yapılır hiçbir fikrim yok. Fikri olanlar anlatsın, nasıl yapılır, nasıl gerçekleşir, bunun tekniği var mı, usulü nedir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• aslında anlatmayla olacak şey değil..dudaklarına dudaklarını değdir..ve önce üst dudağını em sonra alt dudağını..dilini dudaklarında gezdir..aslında bunlar bir bütün böyle anlatsamda anlaman çok zor...

• :))

• Öncekileri Göster
    • öğretmenmiyim ben.

• ... burcummm,Haydar Dümen'in asistanı gibisin :)

Kızlar Ne Diyor 2

• ben sevmiyorum opusmeyi, bence bisey kaybetmiyorsun opme gitsin:D

• sen kız değilmisin uşağm her kız bigün ister..
      benim kız arkadaşlarım sırf onu öpmüyo diye ayrılan arkadaşlarım var.

• ortam ve duygular diyecegim cok klasik bir cevap olsada. atesli bir opusmenin gidecegi yer malumdur ve sicacik bir opusme de el ele bir avmde geziyor oldaniz dahi icinizdeki sevgiyi beslemeye yeter. karsindakinin nelerden hoslandigi da burda onemli, her insan her turlu opusme halinden hoslanmiyordur. bende deneme yanilma karsindakini tanima:) bu zamanla oyle bir hal alirki opuserek o an ne istediginizi anlar hale gelirsiniz. ha baska bir tavsiye de opusme niyetinde oldugunu belli et ama birak o opsun once:) sende kendini o ritme birak...

• ilk kimin öptüğü önemllmi abla

• bence onemli degil, ancak sen o kisinin nasil opustugunu gormek istersen, kendinin opusmeye acik oldugunu belli et ,birak o opsun ilk opucugu o versin :)

Erkekler Ne Diyor 4

• bi video kayıt yapıp gönderelim mi (:akışına bırak içinden nası geldiysen dilini diline dokundur falan işte hiç filmde m izlemedin.

• Sevgililerim dediğine göre mutlaka öpüşmüş olman lazım :)

• abi hiç öpüşmedim banadeers verirmisin abi abi ben engelliyim abi nasıl öpüşülür öğret bana

• Canım benim aslında büyüttüğün kadar zor bir şey değil.Sakin yaklaş öpüşeceğin kişiye,yavaşca dudaklarını dudaklarına değdir ve hafifce emmeye başla.Hızlı davranma ve aranızdaki büyük bir aşk ve tutku değlse ilk anda sulu bir öpüşme yerine romantik öpüşmeyi tercih et.İlk bir kaç saniyeden sonra zaten kendiliğinden yoluna girecektir burada okuduklarını bile unutucaksın merak etme..

• abi bana ders verirmisin

• ilk başlarda biraz yüzeysel geçiştir işi sonra yavaş yavaş alışırsın. yüzeyselden kasıt nasıl birini yanaktan falan öpüyorsan o şekilde. sonra tarzını geliştirirsin zaten.

• öpüştüğün zaman öğrenirsin...kimse kitaptan okuyarak öpüşmüyür...bırak...akışına bırak...

Yükleniyor...