• Sor
  • Bence

Erkek sevdiği kızı unutmak için başka bir kızla çıkar mı?

Eğer bir erkek sevdiği kızdan umudu keserse onu unutmak için onu hergün görebilme ihtimali varken görmekten vazgeçip, onun bulunduğu ortamlara... Daha Fazla

En İyi Görüş

• ben,mesela...sonuna kadar ilgilendim.didindim.elimden ne geliyorsa yaptım.sonra ayağımla gittim...tabii bu sırada yoruluyorsun acı çekiyorsun...acının son bulması için çekip gidiyorsun.ben şehir değiştirdim onu görmemek için.telefon değiştirdim.fotoları sildim attım...yavaş yavaş sonra koyuyor ayrılık

• çok zor bi durum gerçekten :(

Erkekler Ne Diyor 8

• evet. ama faydası olurmu,hayır :)

• olmaz inşallah...

• ooo yara derinde :) bence ondan bekleyene kadar sen gidip konuş.

• yok kalsın zaten onu yapabilcek karakterde bi insan olsaydım en azından hoşlandığımı belli ederdim çocuk da çoookktaann gelirdi:))

• çıkar tabi anasını satayım bunu bi yapamadım gitti zaten baktım ki bunun için uğraştıkça o daha çok aklıma geliyor bnde bıraktım bu işi yani onu unutmak için gittiğm bayanlarda aslında onu arıyordum:(

• çıkar neden çıkmasın ki.unutmak için çıkar kıskandırmak için çıkar.hoşlandığı için çıkar...

• unutmak için çıkıyosa bunun ortaya çıkmasını yani sevdiği kızın onun biriyle çıktığını öğrenmesini istemez dimi?

• Öncekileri Göster
    • kıskandırma yoksa sadece unutmak içinse görmesini istemez bence

• o da olabilir...

• diğer arkadaşların da dediği gibi yeni çıkılan kız için kötü bir durum. bu naneyi yemiştim bi keresinde ama kızın haketmediğini düşündüğümden hissettiklerimi söyleyip 6-7 gün sonra bitirmiştim ilişkiyi

• hem de çok kötü ama biraz da kızın kendisinden de kaynaklanıodur heralde,sen yine insaflı çıkmışsın.

• Evet denedim ama bosuna bosuna ah bosu bosuna kolumu kanadimi kirdin aman

• Bence çok acımasızca bi yöntem en azından çıktığın kız için...

• Öncekileri Göster
    • Uzun hikaye anlatmasi uzun surer :)))

• ok:)

• Mustafa Sandal - Adı intikamdı. Aynen katılıyorum sözlerine =)

• cuk diye oturdu:D

• evet, ne yapacak aseksuel mi olacak adam?

• gidip sevdiği kızla konuşabilir en azından

• Öncekileri Göster
    • adam denemis, sen umursamamissin ne yapacakti? baskasina gidecek tabi ki, yemek dusun, o yemegi hep uzaklastir, ee elbet baska tabaga gider adam

• haklısın...

Kızlar Ne Diyor 5

• evet daha beteri bile olabilir.

• ne gibi mesela

• Öncekileri Göster
    • anladım,saol:)

• rica ederim.

• Yaparrr...

• Denemek icin yapar tabi, bakti olmuyor birakir ve geri doner

• 4 ay oldu çoktan anlamış olması gerekmez miydi? tabi hala biryle çıkıyomu bilmiyorum ama bana dönmedi yani

• Öncekileri Göster
    • ohh sadece bakmakla kaliyorsa birsey bekleme, senden cok etkilenmis olsaydi seninle bi sekilde konusurdu. oyle erkeklerden adam olmaz

• bence de ne olursa olsun konuşmalıydı

• Çıkabilir ama bu şekilde unutmaya çalışan kişinin insanlığından şüphe ederim ...

• ben de...

• çıkıyolar

Yükleniyor...