Balık kadını ile terazi erkeği anlaşabilir mi? özellikleri nedir?

ben balık burcuyum sevgilimse terazi.bi çok yerde balıkla terazi anlaşamaz sevgili olmaz diyor ama onu çok seviyorum sık kavga ediyoruz gerçi :/ siz ne düşünüyosunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Her ne kadar burcumun insanı olsam da, unutmayın ki bunlar tamamen eğlence amaçlı yapılmış sahte bilimlerdir.Siz birbirinizi seviyorsanız, gerisine hiçbir bilim, hiçbir batıl inanç, hiçbir saçmalık ve hiçbir toplumsal güç karışamaz.Mutluluklar. PBazı aşklar kavga ile güzelleşir.

• bizim kavgalarımızda tam tersi oluyor güzelleşmek yerine daha beter oluyor.ama şuna kanaat getirdim balıkla terazi zor yani ilk okuduğumda inanmak istmemiştim ama doğruları değiştiremeyiz

Erkekler Ne Diyor 7

• Balık pazarında çok iyi anlaşıyorlar. Teraziye koydumu balığı , parasını da verince al istediğin yere götür.

• Normalde anlasmaz tabii ama cok takilmamak lazim :-)

• arkadaşken iyiydik de sevgili olunca işler değişti :/

• benimde bi balık burclu sevgilim olmuştu balıklar eglenceli oluyo yani yanında oldugum zaman eglenceli geciyordu hayatım terazi zaten romantik olur seni mutlu eder gerek sözleri ve hediyeleri ile :)

• bazen de dengesiz olur sözleri ve hareketleri ile...

• Öncekileri Göster
    • teraziden mi kaynaklanıyor kişilikten mi bilmiyorum bencil de karadenizli bide inatçı

• dedigim gibi burclar cok az şeyleri belirler bu kişilik ve söyledigin gibi nereli olduguda önemli :)

• Çok zor.Balık kadını geçmişine bağlı ,saf ,düzenli ve kolay kırılgandır.terazi erkeği ise Dünya umrumda mı halindedir ,çok bencil ve düzensizdir sevgili olunabilir ama evlilik zor :) Yinede bunlar işin espirisi tabi burçlar o kadar önemli değil

• evet değil ama söylenenler çıkıyor.sevgili olmak bile zor geliyor bazen ama terazinin bağlayıcı bi özelliği varmış sanırım ayrılmakta istemiyorum ama yıprandım her gün üzül üzül nereye kadar

• Terazide ki balığın dengesini tutturabilirseniz neden anlaşamayasanız

• bi anlaşabilseek.balık duygusaldır hayalpersttir terazi daha gerçekçi bundan dolayı sanırım

• Öncekileri Göster
    • buluruz inşallah hayırlısı neyse o olsun

• Hayırlısı evet

• İksininide iki eli, iki bacağı, iki gözü, iki kaşı ve düşünme yetisi varsa neden olmasın ? Burç nedir ki ?

Kızlar Ne Diyor 3

• teyzem balık-ben terazi biz acayip iyi anlaşıyoruzzterazinin erkeğide kadınına benziyo zaten eş değerler

• kızlar kadınlar arasında belki sorun olmaz ama mesele ilişkiye gelince bazen yürütmek zor olabiliyor

• Öncekileri Göster
    • çok hassasım ben duygusalım inatçıyımda 2 terazi zor oluyodu belki sizde olur

• bizim birimiz terazi ama :/ keşke olabilse şu sorunlarımız düzelsee

• aynışeyler bendede var devammı ilşkiniz peki

• Balık(dengesiz)-Terazi(daha dengesiz)Cevap veriyorum. Hayır. Eski sevgilim teraziydi(ben balığım). Bööğ. Nasıl dayanmışım diye düşünüyorum.

• terazi kişiye göre değişiyo kimisi çok dengeli olur kimisi de çok dengesiz.ben bazen katlanamıyorum

• Öncekileri Göster
    • Gizli olmasaydın sana uzuuuun uzuuun tavsiyeler yazardım :|

• ekledim seni.kabul etsene.facen varsa ordan da konuşabiliriz.

Yükleniyor...