Affınıza sığınarak kızlar sorum size bikini ile kulot arasindaki fark ne? Sevgiliniz giyme diyor neden giyersiniz?

Gizli Üye
Affınıza sığınarak kızlar sorum size bikini ile kulot arasindaki fark ne? Sevgiliniz size giyme dediği halde neden giyiyorsunuz ve sahilde sanki hiç bir şey olmamış gibi takiliyorsunuz. Kulot sütyen ile cadde de gezmeye utanırsınız ama maşallah sahilde ciplaksiniz. Neden düşünce ne merak ediyorum. Sahil mahrumiyet alanı mı?

Lütfen suçlamak değil amacım sorgulamak sadece saçma yorumlara gerek yok.
Affınıza sığınarak kızlar sorum size bikini ile kulot arasindaki fark ne? Sevgiliniz giyme diyor neden giyersiniz?