Sevdiğim çocuğu unutmak için ne yapmalıyım?

Benim sevdiğim çocuk başka biriyle uzun süredir çıkıyor. Önceden ikimiz de biribirimizi seviyorduk. Ama çıkmadık, yüz vermedim. Onu unutmak için ne yapmalıyım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Madem ki seviyorsun, o zaman yüz vereceksin. Bu durumda "Geçti Bor'un pazarı, sür eşeği Niğde'ye" özdeyişinin geçerliliği kanıtlanmış oluyor. Aferin sana. Onu unutmak için kendini ibadete ver, dünya ile bağlantını kes. :)))

Erkekler Ne Diyor 16

• kafana göre takıl:)

• hayatina odaklan, isine gucune bak

• Sende başka birisiyle çık

• Sevmişin çocuk sevmiş hatta çocuk kendini aşıp yanına gelmiş.Demiş senden hoşlanıyorum sen demişin ama ben seni arkadaş oalrak görüyorum.Gel zaman git zaman akıl değişir gider derken bi bakmışki çocuk başka sevilicek bir kız daha.Aynı duygularla onun yanına gitmiş ancak aldıgı cevap bambaşka " aa sen varken ben yokmuyumki aşka "Çocuk mutlu kız mutlu sen yalnız ; neden peki ? Ego denilen o yüreksiz Baba.Şimdi ancak vurursun kafanı duvarlara ancak çıkmazki o çocuk aklından.

• sende birini bul

• madem seviyodun neden yüz vermedin ?

• fotoğraf çekebilirsin.

• işine bak mesela :)

• Çocuğu seviyosun ama yüz vermiyosun. Çocuk başkasıyla çıkınca da efkarlanıyorsun. Mazoşist misin? :P

• yeni bir uğraşı hobilerin olabilir, yeni insanlarla tanışabileceğin ortamlara gir. Belki başka birisi sana onu unutturur.

• yağda limon suyunu kaynat , içine de biraz sirke kat sabah akşam aç karna iç.

• zmana bırak onu hep seveceksın ama o denızde uzaklasan bır gemı mısalı enınde sonunda ufukta kaybolacak. orda oldugunu hatırlyacak ama acı vermeyen bırşey haline geldıgını göreceksın.

• Beyin nakli ?

• emo ol onlar hep mutsuz zaten bi sorun olmaz ozaman

• Koymazsam çatlarım: link

• 'Yaşadığın şeylerin keşkeleri olmaz.Onlar artık keşkeden çıkmış birer gerçeğin olmuştur senin''...Ya çok sevildin sevmedin sen, Ya da çok sevdin görmedim mi ...? Ya bir hayale... aşık oldun , Ya da aslında hayalkırıklığından öteye gidemedin SEN !

Kızlar Ne Diyor 5

• sımdı hem sevıyordun hemde yuz vermedın, neden ?

• Yüz vermediysen demekki sevmiyordunki yüz vermedin seven insan yüz verir ve bir adım atar burada iş yine sna düşüyor nasıl yüz vermediysen şimdide koalyca unutabilirsin.

• zaman herseyın ılacıdır

• Bugün bu soruyu kim soracak diye düşünüyordum ki sen sordun. Aynı soruyu soran 3685 kişi arasına hoş geldin. Toplu halde Alzheimer olur kurtulursunuz inşallah...

• unutma git ayır onları ayşe teyzesi

Yükleniyor...