Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Sevgilimi seviyorum, ne yapmalıyım?

onu çook seviyorum ama bi kez yalan söylediği için eskisi kadar güvenemiyorum ona.. ona nasıl eskisi gibi güvenebileceğimide bilmiyorum.s ne yapmalıyımm..

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Su akar yolunu bulur,zamana bırakcaksın. 1 2 enselersen böyle yalanını daha,ondan sonra sal gitsin. Hayır gelmez. Ama 1 sefer ve ufak bi yalansa göz yum derim. Çünkü yalansız dünya dönmez ;)

0|0
    • göz yum dmesi kolayy.d

• :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Küçükte olsa hiç yalan söyledin mi ona ? Cevabın evet ise, onun söylediği yalanıda bu şekilde düşünebilir ve tekrar güven duyabilirsin...

0|0
    • hayır söylemedim.. ilişkimzde hiç olmaz böyle şeyler. brbrmze yalan söylemezdk çok kızcağmızı bile bilsek söylemezdik. şimdi pişman olması bşy değiştrmyo o nedenle.s

• Hatayı herkes yapar ama, bence tekrar şans vermelisin, bu verdiğin şansında son şansı olduğunu belirtmelisin ki bir daha tekrarlamasın... Zaten tekrarlıyorsa boşwer gitsin...

• evet haklısın.. her insan hakeder son bir şansı.

• güven sevgiliden bir kez gider.. sonra tekrar güvenmeye çlışırsın lakin başaramazsın

Not : Nick'in gibi aşkhiçbitmez inş..

0|0
    • evet bitmiyo.s kalbinle beynin bir çalışamıyo.s hep biri olmlu davranp onu koruyo.s ve kazanıyo.s

• bence onun bir şeyler yapması lazım.senin bir şey yapman gerekmiyor

0|0
    • ne gibi bişeyler? özür dlemekle veya süprzlerle affedeblceğmi sanyo ama ynede olmuyo ben yapılanı unutmam. öyle bi lanet huyum var..

• inş.

• hersey unutulur pampa da yalanlar unutulmaz pembe yalnsa önemseme gormezden gel herıfı sevıyosan tabı sevmıosanda salla ya o kadar da onemlı değil

0|0
    • sevmesem neden acı çekiyim?.. hiçte pembe değildi.. bi insan dışarda cfede karşımda oturuyo ve nerdesn dedğmde evdeym aşkm nerde olcm dye üsteleyeblrmi yaa..?

• :D:DDDDD yakalarım ben dıyosun yanı :D bıseyı merak edıyorum nerdesın dedıığınde evdeyım demıs ya :D sen ne tepkı verdın :D

• güldüm salk gbi npcm.d

• Yaşamak gerek dost, sorularla güvenilmez

0|0
  • bence svmelisin ve güvenmelisin hangi konuda nasıl yalan söylediği önemli. Nasıl bir yalan söylediğini yazarsan daha çok yardımcı olabiliriz.

0|0
    • karşımda cfede otururken evdeym yazıyo mesajda.. ve üsteliyo.. gerçeği öğrennce pişman olmasıda bi işe yaramadı.

• pek zannetmiyoum yapmşsada yine erkek arkadaşlarınla takılmıştır. bence ne kadar üstüne gidersen o kadar yalan söyleyecektir serbest bırak zaten senden gitmez ama sıkarsan bi saniye bile tutamazsın..

• haklısın.s

• tatlı yalanlar diye bir sey vardır,belki yalan söylemesi gerekiyordu,birde bu yönden bak...bu tür konularda olgunca davranın,ve tek taraflı düşünmeyin..

0|0
    • belkide haklısın. ama yinede aşkta yalan olmaması gerek bence.s

• o zaman olgunlaşmasına yardımcı ol

• olsamda bişy değişmiyo.. o bana annesiymşm gbi davranmaya devam edyo.. tam bi bebekk.

Kızlar Ne Diyor 6

• Herkes ikinci bir şansı hakkeder , sürekli kafasına kakıp düşüneceğine , az sessiz ol hal ve hareketlerini izle kontrol et çaktırmadan .Eğer senin kıymetini biliyorsa bir daha yapmaz aynı şeyi .

0|1
  • Nasıl bır yalan soledı sana

0|0
    • evdeym dedi ama cfede oturyodu..

• rıca ederım :)

• bak aynı sorunu bende yaşıyorum ama bana güvenmeyen erkek arkadaşım bi kere bi hata yaptım ve hiç bişey eskisi gibi olmuyor ya ama şunu bil o köpek gibi pişmandır bence bi insana ikinci bi şans verilmeli madem seviyorsun bi kere daha güvenmeye çalış olmazsa söylersin güzelce ayrılırsın seviyorum diye güvenmedigin insanla birlikte olma

0|0
    • evet haklısın.. son şansı hakettiğine bende inanıyorum.s

• bişi yapma

0|0
    • bişey yapmadan nasıl güveneblrm.s

• yapacak bişey yok ama :/

• evet.s

• Guvenemezsin bir daha..

0|0
    • öyle mi dersin.s

• zaman.. haklısın..

• Maalesef..

• gercekten pismansa sans tanı ama takmıyorsa def et

0|0
    • pişman.s

• o zaman zamana bırak. benimde aynı sey basıma geldi hala güvenim eksik ona karsı. ama seviyorum o konu kapandı tabi ama her konuda ona güvenmiyorum artık

• haklısın.s

Yükleniyor...