Sevgilimi seviyorum, ne yapmalıyım?

onu çook seviyorum ama bi kez yalan söylediği için eskisi kadar güvenemiyorum ona.. ona nasıl eskisi gibi güvenebileceğimide bilmiyorum.s ne yapmalıyımm..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Su akar yolunu bulur,zamana bırakcaksın. 1 2 enselersen böyle yalanını daha,ondan sonra sal gitsin. Hayır gelmez. Ama 1 sefer ve ufak bi yalansa göz yum derim. Çünkü yalansız dünya dönmez ;)

• göz yum dmesi kolayy.d

• Öncekileri Göster
    • :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Küçükte olsa hiç yalan söyledin mi ona ? Cevabın evet ise, onun söylediği yalanıda bu şekilde düşünebilir ve tekrar güven duyabilirsin...

• hayır söylemedim.. ilişkimzde hiç olmaz böyle şeyler. brbrmze yalan söylemezdk çok kızcağmızı bile bilsek söylemezdik. şimdi pişman olması bşy değiştrmyo o nedenle.s

• Hatayı herkes yapar ama, bence tekrar şans vermelisin, bu verdiğin şansında son şansı olduğunu belirtmelisin ki bir daha tekrarlamasın... Zaten tekrarlıyorsa boşwer gitsin...

• evet haklısın.. her insan hakeder son bir şansı.

• güven sevgiliden bir kez gider.. sonra tekrar güvenmeye çlışırsın lakin başaramazsınNot : Nick'in gibi aşkhiçbitmez inş..

• evet bitmiyo.s kalbinle beynin bir çalışamıyo.s hep biri olmlu davranp onu koruyo.s ve kazanıyo.s

• Yaşamak gerek dost, sorularla güvenilmez

• napmalıyım.s

• bence svmelisin ve güvenmelisin hangi konuda nasıl yalan söylediği önemli. Nasıl bir yalan söylediğini yazarsan daha çok yardımcı olabiliriz.

• karşımda cfede otururken evdeym yazıyo mesajda.. ve üsteliyo.. gerçeği öğrennce pişman olmasıda bi işe yaramadı.

• Öncekileri Göster
    • pek zannetmiyoum yapmşsada yine erkek arkadaşlarınla takılmıştır. bence ne kadar üstüne gidersen o kadar yalan söyleyecektir serbest bırak zaten senden gitmez ama sıkarsan bi saniye bile tutamazsın..

• haklısın.s

• hersey unutulur pampa da yalanlar unutulmaz pembe yalnsa önemseme gormezden gel herıfı sevıyosan tabı sevmıosanda salla ya o kadar da onemlı değil

• sevmesem neden acı çekiyim?.. hiçte pembe değildi.. bi insan dışarda cfede karşımda oturuyo ve nerdesn dedğmde evdeym aşkm nerde olcm dye üsteleyeblrmi yaa..?

• Öncekileri Göster
    • :D:DDDDD yakalarım ben dıyosun yanı :D bıseyı merak edıyorum nerdesın dedıığınde evdeyım demıs ya :D sen ne tepkı verdın :D

• güldüm salk gbi npcm.d

• bence onun bir şeyler yapması lazım.senin bir şey yapman gerekmiyor

• ne gibi bişeyler? özür dlemekle veya süprzlerle affedeblceğmi sanyo ama ynede olmuyo ben yapılanı unutmam. öyle bi lanet huyum var..

• Öncekileri Göster
    • inş.

• tatlı yalanlar diye bir sey vardır,belki yalan söylemesi gerekiyordu,birde bu yönden bak...bu tür konularda olgunca davranın,ve tek taraflı düşünmeyin..

• belkide haklısın. ama yinede aşkta yalan olmaması gerek bence.s

• Öncekileri Göster
    • o zaman olgunlaşmasına yardımcı ol

• olsamda bişy değişmiyo.. o bana annesiymşm gbi davranmaya devam edyo.. tam bi bebekk.

Kızlar Ne Diyor 6

• Herkes ikinci bir şansı hakkeder , sürekli kafasına kakıp düşüneceğine , az sessiz ol hal ve hareketlerini izle kontrol et çaktırmadan .Eğer senin kıymetini biliyorsa bir daha yapmaz aynı şeyi .

• hmm evet haklısın teşekkür ederm :)

• Artıladım

• Nasıl bır yalan soledı sana

• evdeym dedi ama cfede oturyodu..

• Öncekileri Göster
    • rıca ederım :)

• bak aynı sorunu bende yaşıyorum ama bana güvenmeyen erkek arkadaşım bi kere bi hata yaptım ve hiç bişey eskisi gibi olmuyor ya ama şunu bil o köpek gibi pişmandır bence bi insana ikinci bi şans verilmeli madem seviyorsun bi kere daha güvenmeye çalış olmazsa söylersin güzelce ayrılırsın seviyorum diye güvenmedigin insanla birlikte olma

• evet haklısın.. son şansı hakettiğine bende inanıyorum.s

• bişi yapma

• bişey yapmadan nasıl güveneblrm.s

• Öncekileri Göster
    • yapacak bişey yok ama :/

• evet.s

• Guvenemezsin bir daha..

• öyle mi dersin.s

• Öncekileri Göster
    • zaman.. haklısın..

• Maalesef..

• gercekten pismansa sans tanı ama takmıyorsa def et

• pişman.s

• o zaman zamana bırak. benimde aynı sey basıma geldi hala güvenim eksik ona karsı. ama seviyorum o konu kapandı tabi ama her konuda ona güvenmiyorum artık

• haklısın.s

Yükleniyor...