Aşık olup evlenmek istiyorum. Çok mu şey istiyorum?

Gizli Üye
20 yaşındayım evet evlenmek için biraz erken ama ben her şeyi evlenip yaşamak istiyorum daha çok evli gibi değil de sanki sevgiliymişiz de aynı evde yaşıyormuşuz gibi olsun.
Sanırım çok şey istiyorum, bu yaşıma kadar evlenebileceğim insan bu dediğim kimse girmedi hayatıma, ya ben sevemedim ya onlar yeterince sevmedi yani olmadı işte.
Soruyorum size ben çok mu şey istiyorum neden evlilik sırf bu yüzden bana korkunç geliyor? Neden aşık olup bir de o kişiyle mutlu bir yuva kurmak bu kadar zor? Neden hem aşık olup hem evlenip mutlu bir yuva Kurmak binde bir insanın yaşadığı bir şey? :(((
Aşık olup evlenmek istiyorum. Çok mu şey istiyorum?