Sevgilim bazen ilgisiz ve konuşmayı sevmeyen biri, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
arkadaşlar sevgilimle 5 6 aydır beraberiz ilişkimizde gayet iyi ancak bazen ilgisiz ve konuşmayı sevmeyen biri beni deli ediyor bende maşAllahım var oldukça gevezeyim ama o konuşmayınca bende susuyorum 1 saat konuşuyorsak bunun 45 dakikası susarak geçiyor diyebilirim ne yapmalıyım ve ciddiyiz evliliğe yakın bir zamanda adım atacağız Allah'ın izniyle.
Güncellemeler
+1 yıl
yok mu ya saatlerce sevgilisiyle telefonda konuşanlar meraktan soruyorum ne konuşuyorsunuz:D
Sevgilim bazen ilgisiz ve konuşmayı sevmeyen biri, ne yapmalıyım?