Çiftlerin boy uyumu hakkında ne düşünüyorsunuz?

sevgili ya da eslerın boy farkı en fazla ne kadar olmalı sızce.mesela 155 kız, 180 erkek hakkında ne dusunuyorsunuz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Şimdi şöyle birşey var. Bir insanı tam tanımadan , onunla birlikte zaman geçirmeden ona tam anlamıyla bağlanamazsın ve aşık olamazsın.Bir erkek , kızın kendisinden cok kısa olduğunda ve yanyana gelindiğinde fare ile fil gibi bir görüntü oluşturuyorsa.Zaten erkekte kızda pek sevgili olma yoluna gitmezler , yani arkadaş olabilirler ama her ikiside , birbirleriyle sevgili olma yoluna gitmeyebilir.Erkek '' benden cok kısa ve yakışmaz '' kızda '' benden cok uzun ve rahat edemem'' vsvs.Yani isteyenlerde olur ama istemeyenlerden azdır.Aşkta boya bakılır mı ? aşkta bakılmaz ama , aşka giden yolda bakılıyor bunu asla unutma

Erkekler Ne Diyor 11

• orantısız biraz abes durur ama gercekten seviyorsan önemi yoktur değerli arkadaşım =)

• 1.65 e 1.95 çift var arkdaşım :)

• fark 15 cm yi geçmese güzel olur aslında..

• sevdikten sonra birbirinizi gerisi yalan

• fızıksel uyumdan zıyade kafaların uyumu onemlı.mısal ben 187boyundayım kız arkadasımsa 160 ama cok uyumlu oldugumuzu dusunuyorum.ılk baslarda fızıksel dengesızlıkler göze batsada ınsanlar bırbırını tanıdıkca baska seylerın uyumunu arıyor.ortak dılde konusuyorsanız bırbırınızı anlıyorsanız gerısı onemlı degıl.benım dusuncem uyusamadıgım 180bır bayan olacagıma hayatımda 150olsun ama beraber zaman gecırmekden zevk aldıgım bırı olsun.sımdı bazıları yazdıklarımı ınandırıcı bulmayabılır ama ne kasteddıgımı ancak yasayanlar anlar

• önemli olan boy değil insanlar ne derlerse desinler sizin aranızdaki sevgidir önemli olan...

• Hiç kafama takmadım eşim de keza aynı , ben 1.82 eşim 1.56 arada boy farkı bariz fakat bu durum daha onun hoşuna gidiyor kendini psikolojik olarak güvende hissediyor bunu da her fırsatta belli ediyor. Bence anadolu da bu çok sorun olmuyor ancak büyük şehir hayatında özellikle yeni nesil gençler çok takıntı oluyorlar boy konusuna,

• boyun önemi yok aslında ama yakın olursa çok daha hoş duruyor. 1.55 kız 1.80 erkek biraz komik ama dışa bakmamak gerek seviyorlarsa sorun yok. herkesin kendi zevki ve hayatı

• buda farkmı hiçbir şey düşünmem

• Kadın sırık gibi olmadıkça no problem

• 183den uzun sırıkdır benim için

• sırık derken

• 155 kız topuklu giyse 163 olur aralarda biraz boy farkı olmalı en fazla 170 cm olmalı erkeği

Kızlar Ne Diyor 8

• sorun olmaz bence

• Ben ve sevgilimin boy farkı 20 cm var :D

• Milletin boyundan banane diyorum..

• Aynen öyle diyorum :)

• +1 en güzeli elalemin derdi bizimi gerdi dimi :))

• Hiç sorun olmuyor bence

• İyi şeyler düşünüyorum ...

• Boy farki cok olmamali en fazla 15 cm falan olmali onun harici komik gorunuyo hos olmuyo

• bana kalırsa boya da bakılmalı ama kızın kalıbı iriyse 180lik boyla olabilir

• bence ask olsunda arada boy onemlı değil tabı erkekler ne dusunur bılmıyorum

Yükleniyor...