"İlk önce o yazsın" sorunsalı?

gitarizma
Malumunuz Türk kızları hep ilk etkileşimi erkekten bekler. Ama niye erkek? Kızlar, neden gidip bir erkeğe "Tanışabilir miyiz?", "Merhaba, biraz konuşabilir miyiz?" falan demiyorsunuz? Niye kendinizi ağırdan satma ihtiyacı duyuyorsunuz?

Ya bakıyorum ah ne kadar şu çocuk, bu çocuktan hoşlanıyorum, bu çocuğu seviyorum vs. demeyi biliyorsunuz da kendisine niye gidip bir şey demiyorsunuz?

Merak etmeyin kimse adınızı lekelemez, burada yazmak istemediğim bariz kelimeleri söylemez kimse size. İnsan ilişkisidir bu neticede. Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler
"İlk önce o yazsın" sorunsalı?