Ve bugün de “açık giyinenler cezalandırılsın” tt oldu. Ne diyorsunuz bu duruma?

Twitter'da geçtiğimiz hafta “Oruç tutmayanlar sınır dışı edilsin” “Erkek adam 3 kadın almalı” “Kadınlara ehliyet verilmesin” vb. tarzda bir takım TT’ler gündeme girdi ve herkes bu durumu garipsedi. Ciddiye aldı ve tepki gösterdi.Ve bugün de “Açık Giyinenler Cezalandırılsın” TT oldu.Peki ne yapmalıyız? Bunları ciddiye almalı mıyız yoksa bazı Trollerin işi mi bu?

Güncellemeler:
dünyada trend topic olduğumuz konulara bakın yahu tam rezillik :) Hilal Memeci, Cicişler , açık giyinenler cezalandırılsın

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• link Nereye gidiyoruz bir bilsek...

• aya yolculuk...

• 'Uçuyoruz', evet...

• Sosyal medyayi keşfeden yobazlar içindeki pisliği kusuyorlar. İnsanların taşlanmasını, yakilmasini normal karşılayan kafalar var. Acı gerçekten

Kızlar Ne Diyor 14

• takarsak sölerler.

• salak saçma örümcek zihniyetli insanların tepki almak kargaşa çıkarmak için ortaya sunduğu birşey.

• tayyibe oy veren o kadar insan varken daha ne bekliyorsun bu ülkeden ah be güzel kız

• tayyiple bir alakası yok bunun

• Yakında kara çarşafda zorunlu olursa şaşırmam.

• seni çarşaf kesmez burka giy sen:)

• Ciddiye dahi almamak lazım.Bir kaç tane kindar dindar arkadaşın halt etmesidir.oku geç :)

• Herkesin dini,imanı,inancı kendine

• çok saçma çook, Yanlış yerlere doğru gidiyoruz. Herkesin ibadeti kendisine!

• Bi grubun oyunu belli ki twitter'ı da rezil ettiler.

• Günahımı onlar mı ödeyecekmiş

• Çok saçma ya. Ciddiye alınmasına gerek yok.

• Yobaz suruleri.

• müstehak

• amaçları bu iran gibi olcaz

• keşke iran gibi olabilsen: teknoloji ve sanat felsefe alanında:)

• yok canım bunlar ancak şeri kısmını alırlar ne zaman güzel şeylerin peşinden gitmiş bu ülke?

• Nerde bu devlet ? millet sizsizlikten sacma sapan seyler yapiyor !

• Ciddiye bile almayin bikac salak sacmaliyor herkes de onlarin inadina yaziyor sonra populer oluyorlar...

Erkekler Ne Diyor 10

• millet sıcaklardan kafayı yemiş

• Ya ben sadece acıyorum o zavallıcıklara. Ayda bir fetonun evlerinden birinin ablası benim evime gelip sabahlara kadar kuzenimle sevişiyor. Ben onun yüzünden türbanlılara çamur atmıyorum.

• oruç işte adamın kafasına vuruyor

• Troll çalışması hepsi. Bazı müslümanlara din adamlarına yobaz deyip de onların oyununa gelmeyin.

• Eleman kuyuya taşı atmış çekilmiş kenara şamatayı seyrediyor=))

• Trollük bunlar. Ciddiye almayın.

• başkalarının anasına bacısına bakarlar 1 ay oruç tutarlar 11 ay yapmadıkları pislik kalmaz dinciyiz diye geçinip KURAN-I KERİM'DE yazan ALLAH'LA kul arasına girilmez sözünü dikkate almadan millete kendileri çok iyiymiş gibi öğüt verip baskı altında bırakmaya çalışırlar it herifler.11 ay günah işle 1 ay oruç tut oh ne güzel baba kıyak.İLK İYİ İNSAN OLUP,ADAM OLUN,14-15 YAŞINDA KIZLARINI SATARLAR SONRA NAMUS DİYE VURURLAR ÇOK GARİP BİR ÜLKEDE YAŞIYORUZ SENEYE İTALYAYA TAŞNIYORUM ZATEN BENİ ilgilendirmez.Piskolojik savaş her zaman en büyük savaş olmuştur.Bende italya'dan piskolojik savaşı mı sürdüreceğim arkadaşlar.Boyun eğmeyin.EVERY MAN DİES BUT EVERY MAN NOT REALLY LİVES.

• kim onlar? göster döveyim hemen

• ben rize-ardeşenliyim dövmekle olsa ben döverimde dövmekle olmuyor zamanında çok dövdük vurduk vurulduk önemli olan piskolojik savaş

• Hepsi YALAN ciddiye almak için ahmak olmak lazım

• bi kişi öyle bişey dyo..sonra herkes tepki göstermek için tt yapıyo..okuduysan yorumları hepsi tepkiydi

• ne saçma sapan şeyler bunlar. ortalığı karıştırmak isteyen kötü niyetli insanların işi... Ciddiye alan hata eder !

• ciddiye almıyorum tabiki de ama ciddiye alan epey adam varmış ki Trend topic olmuş. Bir de trend topic olduğumuz mevzulara bakın ya. Dünyaya rezsil oluyoruz resmen

Yükleniyor...