Sevgilinizden aldığınız ilginç süprizler nelerdir?

Sevgilinizden aldığınız ilginç süprizler nelerdir? güzel deneyimlerinizi bekliyorum arkadaşlar:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 3 yıl oldu en bir hediye alalı. Biraz tasfir edeyim:Ahşap, kalp şeklinde bir kutu yapmıştı. Kutuyu boş zamanında özenli bir şekilde boyar, bittiğinde vernikler sonra da kapağın üstüne sarı bir gül resmi yapıştırmıştı. Altı kısmında ise benim ve kendisinin baş harfleri. Ve ayrıldığımız hafta o kalbi paramparça edip geri göndermiştim. Ama keşke göndermeseydim diyorum şimdi. Çok güzeldi ve emek verilmişti.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir arkadaşımın sevgilisi mısırı çok seviyordu..Bir kazan mısır patlattı odaya serdi..Bel boyu Mısırın içinde dans ettiler :D

• sıse dıbı gozluk almıstı bana bıkere yolda tanımadım dıye :):):):) cok makaraydık ya keske barıssakmı yok yaw bıttı

• 100 mb internet kazandınız VODOFONE

• kutu kola

• ''Osurdum''

• ben genelde süpriz yapmakla meşguldüm bi süpriz göremedim kızları mutlu etmek için uğraş asla memnun olmazlar işte :)

Kızlar Ne Diyor 2

• düşündüm düşündüm bulamadım :( niye hiç aklımda kalacak süpriz yapmadı lan bu bana :))

• hediye almadım hiçduvarlara ilan-ı aşklar, adımı benzinle yazıp yakmalar,sarhoş olup sürüyle hödüğe "X, Y yi çok seviyo" gibi saçmalıklarla karşılaştım hep

Yükleniyor...