Erkekler neden kızın arkasından iltifat eder?

Mesela bir erkek kıyafetini beğendi ama yüzüne solemiyoe başkasına soluyor neden sizce kıyafeti güzelmiş ayakkabısı güzelmiş falan

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence o erkek utangaç ben yüzüne söylerım güzel dille..

• mantıklı olan :)

• Bencede:)

Erkekler Ne Diyor 15

• seni tanıyor mu öylesine biri mi?

• işte o dobra konuşman tam da arkadaımızı korkutan şeydir ;)

• Anladim ben cok net biriyimdir direk soyler dobra konusurum bol seyler bana uymuyor

• eğer tanımıyorsa lafa girmenin bir yolunu bulamamıştır diyecektim. madem tanıyor o halde sana iltifat etmek ya da ne bileyim güzel bir söz söylemek istiyor ama doğrudan söylemeye cesaret edemiyor. tepkini tahmin edemediyinden olabilir. yaş aralığı liseli yıllara denk geliyorsa sadece gevezelik olsun diye de yapıyor olabilir. maksat şamata dönsün ;)

• Öncekileri Göster
  • havalanmasın die

• yoo sana öyleleri denk gelmiş mesela bi gün arkadaşlarla buluştuk bizim bir arkadaş ya bizim kızlar görmeyeli güzeleşmişmi banamı öyle geliyor dedi bende kızlar bişey demeyince yok sana öyle geliyor demiştim bunlar hep orda konuşuldu mesela :D

• egosu tavan yapmayacaksa kendisine söylerim

• sımarma diye

• arkadan beğenmiştir belki :/

• cesur değiller işte yüzüne söyleyemiyorlar :(

• Mecaz anlamda

• Arkadan da bakması için geçmesi lazım kızın.. Şekil 1A >> link

• açıklıyoruuum... evet şakayım ben (:

• saka misin daral? bi aciklama yap lütven.

• Sakamisin arkandan derken mecaz anlamda yuzune degil baskqsina solemek

• utandığı için bence..

• gel de bunu anlat..

• Utanilqcqk bir durum yok bnce

• erkekler böyle bi şey yapmaz

• :) yok değil de...hani şayet öyle bir durum olursa karşı cins her zaman benim taktirimi toplar : üzerindeki giysi,ayağındakiler çok yakışmış gibi...

• Kotu bisemis gibi konustun:)

• şımartmamak için olabilir mi?

• Ben bole dusunmem ve dusunmedimde hic sanki o kizlaradq cokmu merqkli herkes kensini ne saniyorlarki ben mutlu olurum cesur mantikli erkekleri severim banq mqntigiyla yaklasmali

• emin misin? genelde kızlar kendilerine iltifat eden erkekleri çantada keklik olarak görürler ve ilgileri elde etmek için çaba sarfetmeleri gereken başka erkeklere kayar. bu belki mantıklı gelmeyebilir ama öyle. belli bir seviyeyi aşmış ciddi ilişkilerden bahsetmiyorum tabii ki, ama onlar da bile durum aynı olabiliyor bazen.

• Diger kizlari bilmem ama ben simarmiyorum sadece mutlu olur insqn o kadar

• Öncekileri Göster
  • yüzüne söyleyince g...ü kalkıyor afedersin bazılarının o sebeple söylemiyoruz.

• aynen bu kadar kolay teşekkür etsin yol versin ;)

• Evet tesekkur edilebilir

• birden güvenmesinler zaten.. ama yavaş yavaş güvensinler..iltifat edildiğinde gülümsesinler teşekkür etsinler.. ilgilenmiyorlarsa yine yollarına devam etsinler.. ama öyle olmuyorki kaşlar ok gibi çatılıyor.. yani red cevabı verceklerse bile gülümseyerek verseler varya o kızın puanı on puan daha artar diyorum..

• Öncekileri Göster
  • Sen kadınlarla erkekleri anlık da olsa karıştırmışsın :/

• erkekler kıyafete bakmıyor bence

• Bakqnda.var bakmayanda

• atlamaya ön zemin hazırlamak için

• :)

• Bu dediğini kızlar yapar aslında

• O kadarni bilemicem

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...