Bir erkek sevdiğini nasıl belli eder? Erkeğin sevdiğini nasıl anlarım?

bir erkek sevdiğini nasıl belli eder? çelişkili tavırları varsa uzak mı durmalıyım? siz olsanız nasıl belli ederdiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ya açıkcası erkekler birey olarak sevmiyorlar hatta benim öyle hoşlanıyormu bu benden diye denediklerim oldu benden haberleri bile yokmuş çoğunun.Yani flu bakıyorlar,sen ortamına gir ilgisi varsa belli eder o ,en azından karşına falan dikilir her yerde ,ama utangaçlık yapıp kaçma derdi neymiş anla,uzaktan uzağa belli olmaz bu işler,ama herşeyi göze alarak başla her zaman bir rakipe hazırlıklı ol sen beğendiysen onu mutlaka bir iki daha beğeniyordur

• sağol :)

• Öncekileri Göster
    • ortamdaysak o kız la özel mi ilgilenmeli o erkek sence?yksa ilgisi olan kıza pek dikkat etmemeli ortamda

• ilgilenmeli bence

Erkekler Ne Diyor 17

• arkadaş birinin sizi sevip sevmediğini anlayamıyorsanız ÖLÜNNNN yaaa !

• karşısında soyun. Balıklama atlarsa bedeninin, tereddüt yaşar ya da reddederse ruhunun peşindedir.

• papatya olayı geçerli değil mi artık?

• Bakışlar anlatr her şeyi.

• sence kıza sevgimiz belli olsun diye nasıl bakmalı yız kardeş ?

• kıza sevgin belli olsun diye bir bakış yoktur kardeş.doğal olman ve içinden geldiği gibi bakman,zaten o mesajı iletir karşındakine...

• saa kıyamıyorsa öpemiyorsa cinsel ihtiyaçlarını seninle gidermeye utanıyorsa sana deli gibi aşıktır.eğerki cinsel ihtiyaçlarını senle giderior başka hiçbirşey yapmıyorsa seni kullanıyor olma ihimali %75

• gözlerinden...

• Şimdi söyle direk dicem klasik.Sen de dicen ''aa kız söylermiymiş'' yada '' kaybetmekten korkuyorum'' klasik yine.Söylemezsen de yine kaybetmiş oluyosun yanlız.

• çok basit

• kıtsan anlamazsın

• beraber vakit geçirerek, sana değer kıymet vererek, seni anlıyarak, sana en yakın olmayı basarmaktır sevgiyi anlamak.

• seni hiç seven kimse olmadı mı bu zamana dek

• oldu da. bu biraz farklı biri. anlayamıyorum. bilmece gibi

• Öncekileri Göster
    • tamamen boş olmadığını gösterir.

• teşekkürler

• Ben gelende sevdiklerime zarar veriyorum. O da benim salaklığım işte...

• Sürekli seni keser mesela :)

• erkeğin gerçekten sevip sevmediğini anlayamazsın asla.sevmiyodur ama senin için kavga edebilir.bu kavgacı olduğunu gösterir.çok seviyodur ama yüz vermiyodur bu svgisiz büyüdüğünü gösterir vsvsvsvsvs

• +1

• gözlerinin içine şöyle bir bakarak anlarsın. baktın göz bebekleri pis pis sırıtıyor hemen kaç, baktın masumane bir tavırla utangaç kaçamaklar yapıyorsa o zaman boynuna atla...

• Bana tanıtığım ve sevgili olduğum bir kız ''ilklerimi senle yaşamak istiyorum'' demişti + bilmiyorum onu öpünce utanırdı falan :D yani sevdiği belliydi senin için durum farklı :D sende sana nasıl davrandığına falan bak gözlerine bak ne diyim yani..

• ben olsam gözlerimi kaçırırım çünkü bir kere kitlendimmi zaten gerisinide getiriyorum

Kızlar Ne Diyor 6

• Beraber vakit geçirirken anlarsın yani.

• Eğer senden uzaklaşıyorsa, seninle konuşmuyorsa seni istemiyordur. bu kadar basit.

• sana nasl davraniyo keske onlari da yazsaydn

• İlgini çekmeye çalışır. Seninle çok fazla vakit geçirir. Ve senin suyuna gitmeye çalışır. :)

• +1

• sinayalci senin dediğin ,

• Kaybetmekten korkuyorlarsa çok fena alttan almalar, bi şeyinize karışmaya çekinmeler falan oluyo

• söylersin. söyler.

• öyle kolay değil ki ya

• Öncekileri Göster
    • üzünc

• maalesef

Yükleniyor...