Aslan erkeği ve balık kadını uyumlu mu?

aslan erkeği ve balık kadını anlaşabilir mi ki .? aslan erkekleri ne tip kadınlardan hoşlanır. içinizde aslan olan ve sevgilisi balık burcunda olanvarmı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben aslan burcuyum yükselenimde aslan. kişilik meselesi. benim hoşlandığım karakterdeki kızdan senin sevgilin hoşlanmaz. onun hoşlandığından ben hoşlanmam. değişir insanına göre yani. ben ciddi ilişki yaşamak isterim. ne benimle dalga geçilsin ne de ben karşımdaki insanla dalga geçerim. ciddi düşünmeyeceksem bir ilişkiye başlamam. poh pohlanmayı çok severiz. sürekli egosunu tatmin et o yuzden. yönetmeyi de çok severiz o yuzden her şeye karışırız. sen sen ol sıkılmamak için ilişki de erkeği iyi tanı ve onu çeşitli yöntemlerle yönet ama iplerin onun elinde olduğunu düşündürt ona. çok sahipleniciyimdir. aşkı sevgiyi doruklarda yaşamayı isterim. daha bir çok şey var böyle anlat anlat bitmez.

Erkekler Ne Diyor 5

• aslanın erkegındende kadınındanda uzak dur :) en azından kadını çok tehlikeli saf flan dıyorlar ama çok fazla tehlıkelı :)

• aslan burcu erkeğini elde etmenin tek yolu onu sevdiğini belli etmendir. başka hiçbişey yok. sadece nazın dozunu fazla kacırma yeter. o senin peşinden koşacaktır taa ki artık umut yok diyene kadar. karşılık gösterirsen herşeyi yapar senin için, sadıktır, sahiplenir kolay kolay bırakmaz senin yanında paraya pula değer vermez ama aynı şekilde fedakarlık sadakat ister. yeterki onun sana davrandığı gibi davran. daha fazlasını yapacaktır senin için önceden yaptıklarından.

• pek uyumlu denemez ama uyumsuz burçlardan da değillerdiraslan erkeği neşeyi eğlenmeyi çok severbalık kadını ise uyarılmayı bekler hep ama uyarıldıktan sonra aslan ve akrep kadınından bile daha seksi biri olu verir

• Bilmem bi çiftleştirmek lazım :PP

• aslan en kral burçtur onun için kolay kolay beğenmez 3 özellik arar sevdiğinde asil olması-gururlu olması-güzel olması

Kızlar Ne Diyor 8

• Çok uyumu kesin evlenirsiniz.

• balık çok duygusal aslan mantıklı zeki kızlar sever

• yerine göre romantik duygusal olurum genelde kalbimi değil beynimi dinlerim yani o kadarda çok romantik değilimm.

• Aslan ve Balık burçları çok yaratıcıdırlar. Bu ilişkinin gücünü göz ardı etmemek gerekir. Siz Aslan burcunun cömertliğini ve gücünü beğenirsiniz, o da sizin hayal gücünüzü ve hassasiyetinizi. Bu iki burç birlikte, özellikle sanat ve edebiyata büyük katkıda bulunabilirler. Aslan, Balık insanına cesur olmayı öğretirken, Balık ise Aslan`a kurnaz olmayı öğretecektir.

• maalesef tatlım aslan burcu erkeği hareketli cinselliğe düşkün konuskan ev ortamını sevmeyen tiplerdir balıksa romantizmi evi ev ortamını fılan daha cok sever bu olay suna benzer balık ve aslan denizde yasayabılırmı tabııkı hayır cunku aslan kralı oldugu ormanından vazgecemez yanı sen ümidi kes :(

• bırak burç uyumunu seviyosanız sorun yok :))

• Horoskobun da gezegenlerinizin uyumu önemli olan..

• Balık denizde yaşar aslan karada nasıl aşk yaşayabilirler anlamadım :/

• benmde yükselenim aslan belki ordan yırtarızzz :D

• Kova burcuna dikkat et balıkları kovaya koyup öldürüyorlar çünkü :((
      Evet burçlardan hiç anlamıyorum :D:D:D

• kovaya koyuş şekli önemli ama.içinde su varsa bişey olmaz:)boş kova olmlı ölmesi için

• aslan balığı yer.

• yesinn :)

• hımm : D o zaman sorun yok.

• yükselenim aslan ama

Yükleniyor...