Kızların boyu kaç cm olmalı?

Kızların boyu kaç cm olmalı? Bir kızın boyu kac cm olursa hoşunuza gider?

Güncellemeler:
benim boy 1-60-63 arası bişi:D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ne için? Neye göre?Kadın erkek ilişkisi için soruyorsanız bence en ideali topuklu giydiğinde erkekle aynı boyda olacak kadar uzun olmalı :)) Dolayısıyla bunu X cm ile belirlemek olmaz. Erkeğin boyuna bağlıdır. Erkek benim gibi kısa boylu ise uzun boylu kadınlara hep gıpta ile bakar :)))))))

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 8

• ben 1.58 im kısayım yani. ama bunu sorun eden sevgilim hiç olmadı.

• 1.55 boyundayım gayette mutluyum kısa boylu olmaktan 35 yaşında 25 yaşında genç biri gibi göstericem;) o yaşlara geldim mi herkez kısa boylu olmak ister kadınlarda çünkü uzun boylular büyük ve daha yaşlı gösterir yaş ilerledikçe

• "Boyu boyuma huyu huyuma" demiş atalar, ne güzel de demişler.Türkiye'de kadınların boy ortalaması yaklaşık 155 cm'dir. Ancak cevap veren üyelerin çoğu bu ortalamadan yüksek boy taleplerini dile getirmişler. Cık cık cık!

• 1.70 ideal

• aaa kim en uzun boylu yarışması mı yapıyordunuz kızlar, onlar ergenlikte kalmıştı sanıyordum.Ben de 180 olup herkese yukardan bakabilir miyim:)

• En az 1.70

• benimkinin 1.74 ile 1.78 arasında olduğunu söylüyolar türk kız profil boyuna göre normalinden uzunum ama soyumdan kaynaklı o. senin boyun kaç ki bu soru neden?

• 1,65 idaaldir.

Yükleniyor...