Benim ona hediye ettiğim kazağı giyinmiş? Unutmak isteyen insan giyer mi? Yardımcı olmak isteyen arkadaşlar soruyu okuyun lütfen... çok kötüyüm?

Gizli Üye
Sevgilimle 2 aydır ayrıyız. Beni seviyormuş ama istemiyormuş diyerek kötü bir şekilde ayrıldık. Ondan vazgeçmem için bana kötülük yaparak resimlerimi boş bir twitter hesabına koymuştu. Şimdi onun bir resmini gördüm arkadaşı paylaşmış, benim ona hediye aldığım kazağı giyiyordu. Ben onun bana verdiklerine bakamıyorum bile hem o kadar kırgın hemde o derece öfkeli olduğumdan. Siz seni hayatımda istemiyorum dediğiniz, ya da kızgınlık duyduğunuz birinin bişeyini kullanabilir misiniz? bana karşı içinde pişmanlık olduğunu vicdan azabı çektiğini düşünüyordum, acaba bana karşı pişman hissettiği özlediği için giyiyor olabilir mi kazağı? beni unutmaya çalışan silmeye çalışan biri niye beni hatırlatcak şeyler giysin? ya da artık bana karşı hiçbir şey hissetmediği için mi giydi? 2 ayda 2yılı unuttu? lütfen empati yaparak cevapların arkadaşlar çok kötüyüm...
Güncellemeler
+1 yıl
iyide arkadaşlar daha 2 ay oldu. ben tamamen unutmuş olduğunu düşünmüyorum. şu an unutmaya çalıştığı bir dönemdeydi. eminim unutmadı. ama unutmaya çalışan nasıl giysin bunu? demek ki unutmaya çalışmıyor. unutmaya çalışmıyorsa da beni hatırlatması için bana karşı pişman olduğu için mi giyiyor?
Benim ona hediye ettiğim kazağı giyinmiş? Unutmak isteyen insan giyer mi? Yardımcı olmak isteyen arkadaşlar soruyu okuyun lütfen... çok kötüyüm?