Erkeği umursamamak?

Bir erkeği fazla umursamadığın zaman o erkek ne düşünür? Bu eski sevgili olsun, sevgilin olsun, hoşlandığın biri olsun.. Özellikle eski sevgili pişman olup geri döndüğünde onu umursamamak, mesajlarına cevap vermemek, aramamak, ağır başlı olmak o erkekte ne uyandırır sizce?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• umudu keser yeni ava cıkar

• Yani fazla abartmamı diyosun?

• yani hafiften bir şey olmazda abartırsan ...

Erkekler Ne Diyor 6

• mesela ... eski sevgilimn kendsii bana geri döndü ve utanmadan da umursamadı... hayatının dersini verip gönderdim.. bir daha gelemez... birde bana aşıkmış... defolup gitsin...

• bana yapılmasını istemediğim şeyleri başkasına yapmam

• kıymete binersin seni dahja çok sever

• Genel-geçer Türk erkeği bu ''umursamaz tavırlarımın hastası olunuz'' durumu için etrafınızda köpek olsa da, davranış bozuklukları ile aşkı karıştırmayan erkekler de vardır mesela...Bindiğiniz dalı kesersiniz sadece..

• Kırgın die düşünürüm okadar altında başka bişy aramam ..

• 1 ararım 2 ararım 4 ararım sonra eee fdsghsşbglxkfnç senden başkası yokmu der birdahada araamam unutmayalım dünya bufusu 8 milyar kendime göre bulamyorsam problem bendedir ütelik kadın nufusu fazlaykennn :D:D:D:D:

Kızlar Ne Diyor 3

• Uyuz olur. Daha fazla aramak konuşmak ister. Ama fazla naz aşık usandırır en son bırakır yani arayıp sormayı

• kendini tamamen soyutlaman da doğru değil aşırı bunaltman da.dengede tutman lazım.ikisinde de senden uzaklaşır.soğuk durursan onu sevmediğini düşünür,çok ilgi gösterirsen de boğulur.

• Sevgilin eğer gerçekten seviyosa çok kırılır ve onu sevmediğini düşünür

• Eski sevgilin?

• Öncekileri Göster
    • Fazla abartmayımmı yani?

• E yanii ama takmadın ve sonra peşine düştüyse işte o mükemmel canını oku :D

Yükleniyor...