Sevgilim benimle evlendikten sonra 1 yıl boyunca bana yaklaşmayacakmış. Bu beni sevdiğini mi gösterir?

Sevgilimle evlenmeyi düşünüyoruz. Dün akşam konuşurken biz evlendiğimiz zaman sana 1 yıl el sürmem, diyelim ki aramızda sorun oldu ayrıldık ama çocuğumuz var yazık olmaz mı o çocuğa dedi. Sizce bu beni gerçekten sevdiğini mi gösterir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hayır bu seni sevmediğini göstermez aynı duyguyu bende besliyorum sevdiğiminsana sorun senin daha önceleri eğer başka yani eski erkek arkadaşlarınla gezmek,tozmak,el ele tutuşmak,öpüşmek,koklaşmak, gibi eylemlerini ona anlattıysan o bunlar yüzünden san abelli etmesede kendi bedeni küsmüştür bu duygu tam miydenin üzerinde hissettiriyor onu seviyorsun ama o yanında yokken senin bu gibi yada buna benzer diyelim şeyleri düşünerek kendisini sana karşı küskünleştirmiş aynını bende yaptım ve bu anlattığım şeyleri yaşadığım için hatta ben 7 yıl dedim kafayı yiyecekti ama gerçek bu istemiyorum kim dokunduysa sana ona git.

Erkekler Ne Diyor 18

• Bu seni sevdiğini göstermez. İlk defa böyle bir şey duydum. Başka limanlara yelken acmak için kendi çapında kendisine bahane yaratıyor olabilir. onun bir yetişkin olduguna emin misin?

• arkadaşını anlamakta zorluk çekiyorum

• Heeheuheheuh :D 1 gün elini sürmeden dursun kendimi denize atarım:) Hamile kaldığında sürmem diyorsa daha kötü son 1 aya kadar sevişirsiniz.. Demedi demeyin:))

• hayır 1 yıl dolana kadar dokunmıcakmış öyle diyo ne anlama geliyo anlayamadım

• Tatava yalan dolan:) Senimi etkilemeye çalışıyor? 1 yılda ihtiyaçlarını hangi kadında giderecekmiş? onuda sordunmu..

• yok öyle birşey saçmalamış resmen spiral prezervatif haplar şu bu hatta doğal yollar geri çekilme ileri ittirme bu ne yaahu :)

• onun eşcinsel olduğunu gösterir bence.

• tam 365 gün sonra başlayın işte.

• Sana açıklaması biraz da olsa mantıklı ancak yine de altında bir şeyler ara derim ben...Sonuçta biz erkeklere güven olmaz

• her ilişki sonrası çocuk olacak değil.korunma yöntemleri var.biz erkeklerin en büyük hedefi evlenip eşimizle beraber olabilmektir.bunu onunda detay sorgulamalısın.

• ... Bu çocuğun sosyolojik olarak incelenmesini öneriyorum :)

• senide inceleseler hiç fena olmaz

• ... Yorgunum penti.İncelesinler ama gürültü yapmasınlar :)

• Tamam sessiz sessiz incelerler ben tembihlerım :))

• Husssshh. Bu ne be kardes kardes oturun birbirinizi izleyin

• asla ...bu onun saçmaladığını gösterir...

• Güvensizlik mi bu ? Tam herşeyi çözmeden insan neden evlenir ki ? Evlilik kutsal değil mi ? Evlenip boşanmak çocuk olmayınca mı kolay ?

• korunma yöntemlerini denerseniz daha mutlu bir evliliğiniz olur. sevip sevmediğini bilmiyorum ama kafa güzel heralde, ne içtiyse ben de ondan istiyorum:)

• sevgilin lise terk.

• Acil şifa diliyorum.

• Fantastico!

• Adam haklı. Ya 1 sene sonra boşanırsanız. Bakirelik önemli.

• dikkat et evlenene kadar sürmesin elini:)

Kızlar Ne Diyor 19

• Knedisiyle ilgili sorunları var bence ve o anki psikolojisine göre hareket ediyor.

• ahahhahaaaNe saçma çoluk çocuk mu sevgılın...Onun işkembeden attıgını gösteır..Bır aşkın ıcınde cınsellık ıstek yoksa o aşk degıldır.. Yanı bu ıstegı evlenmeden uygulamamk ayrı bırseydır ama ıllakı aşkta cınsel ıstek vardır :...Evlenecek ve el surmeycek sende mı ıstemıyceksın .. Boyle bır ıs olmaz...

• Ne alaka çocuğa yazık olur diye düşünüyorsa korunsun bu fikrinde ciddiyse kafası sorunludur

• Aile planlaması diye bir şey var..

• belki ayrılmayı düşünüyorsa barı ayrılırken cocuk olmasında bide cocukla ugrasmayayım diye olabilir:D. bide söyle bişi var 1 yıl sana dokunmadan duracagını hiç sanmıyorum. eger dokunmazsa tavuk kesecem.. dünyada bir ilk diyerekte tarihe yazacam:D

• yemeyin hacı bunları artık ama ooo ya :) bak bunu okudum kafamda sıralanan ihtimaller:eşcinselseni etkilemek için çaresiz bi girişim (düğün günü üstüne atlamazsa ne oluyim)arada başka hatun kişiler varkorunma yollarından bihaber ilkokul mezunuiktidarsızpsikolojik sorunlu hastaseninle gerçekten evlenmeyi falan düşünmüyorkafası güzelseninle kafa buluyorsevgi mi? o ne? aklıma bile gelmedi :)

• :) hayatımda bu kadar saçma bi şey duymadım.

• doğum kontrol yöntemlerinden haberi yok sanırım.. bence çift olarak evlenmeden önce bi destek alın siz garip fantaziler bunlar:D

• Kafana taktin seye bak ya =) bence bosuna endiseleniyorsun eger seni gercekten cok seviyorsa kimsseye bakmaz ;)

• bence dayanamz erkek arkadaşın

• bence bu iste baska bi is var, kimse sevdigine el surmemek gibi bi olaya dayanamaz, ayricada bu gercek sevdigini gosterir, kimse aksini soylemesin, birini sevince tam sevmek istersin ve bisey da neden bi insan evlenmeden once ayriligi dusunur ki, anlamadim valla, bence sen bu iliskiyi iyice bi gozden gecir..

• sevdiğini değil ama saçmalamakta master yaptığını gösterir. :)

• soyledigi sey bence cok sacma ayrica daha evlenmeden bosanmaktan bahsediyor bence kararini gozden gecir

• ohaa o.O

• Saçmalığa bak arkadas :) aranızda ilk 1yıl dısında da sorun olablr hiç el sürmesin o zman sana.

• Kime el sürecekmiş peki ? Bu senı sevıp sevmediğini bilmemde gercekten bir sorunu var anlamına gelır Öteki hatun mu öyle tembihlemiş :)))Korunma yolları var ,illa cocuk istenmıyorsa Artık daha yaratıcı yalanlar istıyoruz , :)))

• Iktidarsızık tedavisi biraz daha uzun sürüyor.

• :)))))))))))

• yanlısmı okudum dıye baslıgı 5 kez okudum sakamı bu?ozaman evlenmeyınde.cocugada yazık olur(dogmamıs cocuga)pekı sen dul kalınca sana yazık olmazmı.?saçmalık ya tamamen

• Bence yalan söylüyor!Yada seninle bir ömür boyu evli kalmayi düsünmüyor hatda evliliktede kararsiz sanirim..

Yükleniyor...