Evde mi kaldım ne diyorsunuz?

26 yaşındayım sözlüm yok nişanlım yok erkek arkadaşım yok .evde mi kaldım sizce ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Evlilik baslangıcta kolay degildir. Evlenecegin adamı iyi secmelisin. saglam biri olmalı . kendini sana sevdiren biri olmalı. Gercekten sevginin degerini bilen vicdanlı biri olmalı.Yaşın 26 1-2 sene biriyle sevgili olman lazım 28 olucan istemeye gelecekler 29 olacaksın o civarda evleneceksin tabi. Ama şu var ki elini cabuk tut. Evde kaldın degil sececegin kişinin azalması seni etkilemeli. cünkü gercek sevgiden anlayan kalmamaya başladı. sadece aldatan erkekler kalmaya başlıyor haberin olsun

• niye okadar bekleyeyim ya .kısa sürede evlenmek istiyorum ben .1-2 sene sevgili olmam kimseyle saçma

• Öncekileri Göster
    • yahu anlamıyosrun ki. Bir erkek öyle kolayca sevemez seviyorum diyorsa yalan soyluyordur.
      Ne yani hemen sevecek ?
      işin zor ya kolay gelsin sana. limitim doldu. 18 yorum fazla iyi günler

• valla karşıındakine güvenirse beğenirse sever .öle 2 yılda sevicekse umrumda değil sevmesin .arkadaşım 2 haftada evlenme teklifi aldı ya .o adam nasıl sevdi kızı .çok seviyor hala .asıl aşk aniden olur olmazsa olmaz .kısa sürede olur yani öyle olmazsa mantık evliliği olur senin dediğin bana gelmez .iyi şansalar bana hadi bakalım .senide yıllarca bekleyen bir kız bulursun artık kızlar akllınadı artık beklemiolar

Erkekler Ne Diyor 46

• çocuk da yapma kariyer de :/

• püff

• =((

• yok bee sen de...

• öle valla

• gönül işlerinin yaşı olmaz, bazen 40 yaş bir ilişki için erken olabilir bazende 25 yaş geç olabilir (:

• yani haklısın aslında

• daha zamanı var

• bence 30 a kadar yolu var ideal 27-28 bana göre evlilik için ama şu da var söz, nişan gibi şeyler de evlilikten önce bir kaç yıl sürüyor kaldı ki söz nişan vs öncesinde karşındaki kişiyi tanıman içinde zaman gerekecek yani şuan hayatına biri girmeli ya da önümüzdeki yıl yoksa otomatikman evde kalmış statüsüne gireceksin, çok kısa sürede tanıyabileceğin söz ve nişanı kısa tutup evlenebileceğin bir kişi karşına çıkmazsa ki öyle biride çıkmaz muhtemelen gerçekçi olmak gerekirse.

• olur mu yaa 5 ayda evlenenleri biliyorum ben saçmalamışsın

• Öncekileri Göster
    • Git gide zaman dilimlerini azaltıyorsun yakında görür görmez evlenen gördüğünü söylersen şaşırmayacağım :))

• ya arkadaşım sana ylan borcum mu var alla alla öyle işte .öle evlendi bu kızlar .sen googladan araştır istersen nikah falan birşey bilmiyorsun çünkü .

• daha evde kalmamışsın ama o yolda adım adım ilerliyorsun. 35 ten sonra evde kaldım artık diyebilirsin daha erken.sosyal biri misin? değilsen sosyal faaliyetler de bulun ve bir koca bul artık aaa :P :)

• ya ben aramak istemiyorum o bulsun .

• Öncekileri Göster
    • senin durum zor ya. inş gönlüne göre biri bulur seni.

• inşş canım yaa aynen çok zor .

• Tam Sınırdasın dikkatli ol ama halamın 29 yaşında evlendiğini düşünürsek daha zaman var

• evde kaldım demen için 30 u görmen lazım :D

• 30 a ne kaldı şurda

• Öncekileri Göster
    • hmm haklısın ama yinede belli olmaz .hayırlı kısmetler versin Rabbim

• Amin hepimize versin insan olsun yalancı olmasın yeter

• 10 yıl önce olsa evde kaldın derdim ama artık evlenme yaşı çok yükseldi..senin için henüz erken..

• off bıktım ama

• Öncekileri Göster
    • inşş canım

• amin

• gec olsun istedigin olsun mutlu ol hic olmazsa zaten yasn cok genc ve kendinden buyukler artik daha olgundur ne yaptigini daha iyi bilir yani gencle oldugunu dusun genc bu akli baska yerlere kayar ama 30 yasnda 29 yasnda bir erkek bazi seylerin bilincindedir olgundur bu senin icin daha iyi daha hayrli

• birini bul yoksa depresyona girersin. :D

• bende 26 yaşındaym sozlum yok nişsanlım yok kız arkadasım yok evdemi kaldım hayır :D

• evett

• hayır hayır kalmadık :D

• ben kaldım

• Merhaba niye böyle düşünüyorsunki daha yaşın ilerlemiş değil tam zamanı sadece etrafındakilere biraz daha sıcak bakar ve yaklaşırsan eminim en kısa zamanda talibin çıkar .ben ne 30-40 yaşlarında kızlar tanıyorum onlar bile böyle düşünmüyor hatta gazoz kapağını açtırmayı düşünenler bile var sen gazoz kapağını açtırdınmı?

• 26 Yaşındasın ve evde kaldın öylemi... :S :S

• Klasik bir "erkek arkadaşım yok ama olmasını çok istiyorum fakat çeşitli nedenlerle bulamıyorum" durumu. :)))Tatlım öncelikle evden biraz dışarı çık; ekmek almaya, gazete almaya veya marketten bir şeyler almaya falan git ama eve koşarak dönme, yavaş yavaş gezerek dön ve dönerken de azıcık kafanı yukarı kaldırıp etrafa bak. Şayet ekstra bir çirkinlik durumun yoksa (ki olduğunu sanmam) elbette birileri çıkar. Ha bir de ufak bir ayrıntı; dışarı çıktığın zamanlarda insanlara (özellikle de erkeklere) dövecekmişsin ya da her an bi kafa atabilirmişsin gibi bakma ;)Soruyu soralı 2 ay olmuş ama hala güncel cevaplar var; ben de yazayım bir şeyler dedim. Umarım şuan durumu düzeltmiş ve bir sevgili yapmışsındır :P

• ne mezunusun ?

• evdemi kaldın bilmiyorum da hayatındaki tek erkek babansa, evde çok takılıyorsun demektir.

• Anne babana soyle etrafa haber salsinlar cikar birileri hemen.

• Sen sosyal, bakımlı, kendine güvenen ve nerde nasıl davranılması gerektiğini bilen biri olduğun müddetçe mutlaka talibin çıkar...Tabi sen kapalı kutu gibi yaşamıyorsan...?

• evde kalmak deyimi çok basit duruyor bence hayatını yaşa eğer arzun cinsellik ise bunu denehayatına saçma salak birinin girip mahvetmesinden iyidir evde kalman . sıfır 'eksi bir'den iyidir .. ve 1 de sıfırdan iyi. ama 1 i bulamıyorsan eksi bir i zorlamanın anlamı yok . nötr ol mutlu ol.

• öle düündüğüm içib yalnızım zaten .çok seçiyiim işte

• Öncekileri Göster
    • En güzel cevap gelmiş:)
      Mantığı çok güzel sooty'nin. -1, 0'dan iyidir..

• tanımak isterim mantıgım hosuna giden birini ama ben :)

• evde kalıp kalmadığını düşünmeye başladıysan, karşına çıkacak insanları iyi tanıyamazsın artık.domino taşları devrilmeye başladı bir kere. panik panik!

• ya herkes öyle demeye başladı çevremde .hepsi evlendi ya .

• evlinin evlen demesi kolay tabi.
      okyanuslarda takıl boşver.

• yani

• Evde kaldım diye birşey yok böyle saçma sapan düşünceleri çıkartın aklınızda bir yerde nasibiniz sizi bekliyor evde oturup popo büyütmeyin gidin sosyalleşin

• buyur gel konuşalım :) öyle soru diye atıp kaçmazsan tabi

• yok be canım gel alayim senii başbakan nediyor evlenin çocuk dogurun dogurun dogurunnnnnnnnnnn :D

• Bu soruyu 1 ay önce sorımuşun değişen bir şey olmadı mı? yok halen aynı diyorsan, seni bir evlilik programına yazdıralim için acıdı yavvv :) şaka bir yana 28-29 evlilik icin çok iyide. çocuk bakabilmek icin geç olabilir. cocuklari seviyorsan durum kritik, çok aman aman çocuk müptelası degilsen aceleye gerek yok. rahat ol.

• bu devirde evde kalmak bile zor, malum kiralar yüksek !

• hayır evde kalmadın zamanı gelır onların

• 30 yaşındayım, şükür ki evde kaldım, yoksa köprü altında kalıp kurda kuşa yem mi olaydım?

• Seni ham yaparlardı sonra :(

• çikinsin dimi...

• bu kız kafayı yemiş..

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 33

• Ekk elebaşısıyam.Hoşgelmişsan:))

• :(((((

• ahahha ne çokmuşuz yaw

• Evde kalıklar klübüne hoşgeldin :))

• ahahah sende mi

• Öncekileri Göster
    • ben istemiyorum :))

• hmm niye ki ?ben çok istiyorum yaaa ev kızı modundayım okadar okudum güya ahaha

• Bi' 5-6 yılın daha var.

• Hiçbir şey için geç değil görücü usulü olabilir araştır. 1-2 yaş daha beklersen evet kaldın.

• görücü mü saçmalama bu devirde ahahaa

• sevgili yok diyorsun bir şey yok diyorsun pardon nasıl evleneceksin

• e bulucam inşş .görücü usulü bana ters ve saçma geliyor .aptal saptal tanımadığın birinle evleniyorsun .

• eee biz köprüden atalım kendimizi o zaman :)

• niye kuzum

• aramıza hoşgeldin.Aslında tam yaşı. Alternatifleri değerlendir derim.Seni isteyen vara yoksa sen arab bul. Ortam yap.Hayat tesadüflerle dolu.

• bulamıyorum ki istediğim gibi biri yaa .

• Öncekileri Göster
    • ben değil bize odaklan belki o zaman orta yolu bulursun.

• hmm evet haklısın

• Hayr evde flan kalmadın bence daha çok gençsin :)

• bence hayır erken evlenip napıcaksın hayatını yaşamışsın şimdi bulursan evlenene kadar tam zamanı olur bence:)

• Hayir kalmadin ama aday olabilirsin. Cok kotu bi deyim olabilir ama turkiyemizde bu yaslarda herkes birini kapaklamis oluyor. Etrafima bakiorm bndenkucukler sirf nispet yapmak icin cirkin cirkin kendilerine uymayan ama ilk teklif edenle evleniyorlar. Bu da bi trend oldu. Uzulme ama yalnizlik kotu bisey biliorm. Bi sevgili arayisinda ol derim ama sana uygun olsun, bu dedigim kervana katilma

• Aman yaw boşwer kim çekecek koca kahrı felan hayatını yaşa ye iç eglen :)

• yok yaww evlenmek istiorum artık şiddetle

• Öncekileri Göster
    • Amin..

• amin amin .

• sıkıntı yapma tadını cıkar özgürlüğünün ;)

• hayır kalmadın karşına çıkan kişileri değerlendirmeye al, görücü usulüne de sıcak bakıyor musun bilmiyorum ama onu dene. hatta cesaretin ve kendine güvenin varsa sana uygun olduğunu düşündüğün kişilere sen teklif götürebilirsin. :)) tamam evliliği otuz yaşından önce yapmak gerekli çocuk sahibi olmak açısından ama meseleyi takıntı haline getirmemek gerekiyor.

• aynen takıntı yapmaya başladım bile sanırım .2-3 yıl öncesine kadar yoktu bu sene başladı

• ttakıntı yaparsan karşına çıkanları iyi tanıyamazın. büyütülecek bir sorun değil ki bir erkek çıkar karşına bu devirde kim evlenememiş ki...26 yaşında olup kanserle mğcadele eden birçok kız var onlar ne yapsın...

• allaha şükür canım sağlığım yerinde en azından da insan istiyor artık evlenmek çocuk sahibi olmak .he büyük bir ailem olsun istedim çok çocuk falan ama olmayacak sanırım

• Bence hayır daha çok gençsin.

• bilmem ki öyle mi kuzum hepsi evlendi yaşıtlarım

• Öncekileri Göster
    • ayy kuzum inşşş hepimiz için

• İnşallah.

• offf bu neyın kafası yapmayın kızlar erken evlenıp napcaksınız 35 e kadar yolu var ılk once kendızı kesfedın hayatı tanıyın gerısı gelır...

• yok yaw öyle olmuyor erkekler genç iztiyolar evlenirken ben geç kaldım

• Öncekileri Göster
    • yok yaa .erkekler genç kadınlardan hoşlanıyor valla .hatta 30 lu yaşlardaki erkekler 30 lu yaşlardaki kadınlara değil 20 li yaşlardaki kadınlara bakıyor .bebek sahibi olmak istiyolar haliyle .esra erol mu yok artık daha neler ahahhaa

• hee beklersin sen 35 ine kadar ben bile beklicemi zannetmiyorum o zamana kadar tatlım

• evde kalmanın bi yası yok bence ne zaman ki artık yasam enerjini hevesini kaybedersin ve bi aile kuramamıs durumda olursun o zaman evde kaldın demektir

• Ben 19 yaşindayim ve bir sevgilim bile var ama 20 yaşina ermeden beni almazsa evde kaldigimi düşünücem ya

• bence an meselesi :D

• 9 gün geçmiş naptın?

• hayır tabi ki bende 26 yaşındayım ama evde kaldım diye düşünmüyorum

• benim sevgilim bile yok ama aday bile yok

• Öncekileri Göster
    • bende hem gıcık oluyorum hemde evlenmek istiyorum bende manyağım ahahhaa

• hahah :))

• 26 lık genç kızlarda evde kaldım diyor yaa Allah ım sana geliyorummmm..

• kız ne yapiyim bana öyle diolaar bende kompleks yaptım .sevgili durumlarımda yok kaldım bölee

• Öncekileri Göster
    • kendin dışındaki faktörlerin de oluşma süreciyle doğrudan alakalı olabiliyor bazen..sürece bakarız..olursa olur..yoksa kader deriz..yapacak bir şey olmaz bazen.

• yani ama bir ilşkiye emek veriyorsun sonuçta evlenmek istersin sonuçta o kiiye emek verdin .o gider başkasına o zaman insan üzülür yani .emek verdiğine üzülüyorsun zaten .

• evde falan kalmamışsın tam bu yaşlar bir bayan için güzel yaşlar...

• evet ama sevgilimde yok

• Öncekileri Göster
    • benim profil kapalı ama dur açayım ekle sen beni...

• okiii

• hayır ama kritik döneme giriyorsun artık birini bulma girişiminde bulunsan ii olur

• onuda istemiyorum birini aramak falan

• o zaman kaderine razı gel seni herkes kollarını açmış beklemiyor yani

• bekleyen var ama istediğim gibi yok .kısmet olsa kendi gelir zaten yoksa istediğin kadar ara yoktur

• evde kalmışsın...

• sağol be senide bekleriz yanımıza ahahaa

• Öncekileri Göster
    • maşallahımız var...:)

• telli babaya gidicem ahahhaa

• overin projesi vardı vinçle toplayacaktı bizi.bekle gelsin bildir yerini:(

• ahahha valla ya yaşamayalım ölelim

• kalmadin. 35e yolun var. o zamana kadar evlenip cocuk yapmazsan devreleri yakarsin bak.

• yaktım bile kuzum .

• Öncekileri Göster
    • ahahhaha aynen ya sanki çokda matah heriflerle evlendiler

• vur yuzlerine susarlar hehe

• 30'dan sonra kaldığını söyleyebiliriz.

• şimiden kaldık valla

• :((

• hyr

• sağol

• Uzulme yanliz degilsin:( bende iki ay sonra 25 olucam:((( butun arkadaslar, akrabalar evlendi benden 2-3 yas kucukler bile. Evli olmayanlarinda ya ciddi iliskileri yada nisanlilari var.Onlar adina seviniyorum ama insan onlari beraber görunce kendini daha yanliz hisediyor.Ben coktan pes ettim daha önce girisimlerde bulundum ama cikkk olmuyor yahuu! Guzel kizim allaha sukur öyle yukseklerdede ucmuyorum ama yanlis yerde yasiyorum. Yurtdisinda olmasaydim coktan evlenmistim ve genc anne olmustum hayalerimdeki gibi:( ama buralarda dogru duzgun bi adam yok ki yada bana denk gelmiyor , sansima tukureyim:(

• eklermisin sen beni rica etsem

• tabiki hayır 80 ninde evlenen insanlar var ümidini yitirme .d

• müslümansan inancın varsabi hacet namazı kıl, okuyabilirsen 40 gün boyunca 1 er kez meryem suresi ve enbiya suresi 87-92 (92 de dahil )bunları oku dua et iyi biri cıkar karsına insallah ben de senin icin dua edicem, sen okuyamazsan annene ver okusun ihmal etme ha, mealine bakarsan anlıcan

• Daha Fazla
Yükleniyor...