Evde mi kaldım ne diyorsunuz?

26 yaşındayım sözlüm yok nişanlım yok erkek arkadaşım yok .evde mi kaldım sizce ?

En İyi Erkek Görüşü

• Evlilik baslangıcta kolay degildir. Evlenecegin adamı iyi secmelisin. saglam biri olmalı . kendini sana sevdiren biri olmalı. Gercekten sevginin degerini bilen vicdanlı biri olmalı.

Yaşın 26 1-2 sene biriyle sevgili olman lazım 28 olucan istemeye gelecekler 29 olacaksın o civarda evleneceksin tabi. Ama şu var ki elini cabuk tut. Evde kaldın degil sececegin kişinin azalması seni etkilemeli. cünkü gercek sevgiden anlayan kalmamaya başladı. sadece aldatan erkekler kalmaya başlıyor haberin olsun

• niye okadar bekleyeyim ya .kısa sürede evlenmek istiyorum ben .1-2 sene sevgili olmam kimseyle saçma

• Öncekileri Göster
    • yahu anlamıyosrun ki. Bir erkek öyle kolayca sevemez seviyorum diyorsa yalan soyluyordur.

Ne yani hemen sevecek ?

işin zor ya kolay gelsin sana. limitim doldu. 18 yorum fazla iyi günler

• valla karşıındakine güvenirse beğenirse sever .öle 2 yılda sevicekse umrumda değil sevmesin .arkadaşım 2 haftada evlenme teklifi aldı ya .o adam nasıl sevdi kızı .çok seviyor hala .asıl aşk aniden olur olmazsa olmaz .kısa sürede olur yani öyle olmazsa mantık evliliği olur senin dediğin bana gelmez .iyi şansalar bana hadi bakalım .senide yıllarca bekleyen bir kız bulursun artık kızlar akllınadı artık beklemiolar