Evde mi kaldım ne diyorsunuz?

26 yaşındayım sözlüm yok nişanlım yok erkek arkadaşım yok .evde mi kaldım sizce ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Evlilik baslangıcta kolay degildir. Evlenecegin adamı iyi secmelisin. saglam biri olmalı . kendini sana sevdiren biri olmalı. Gercekten sevginin degerini bilen vicdanlı biri olmalı.

Yaşın 26 1-2 sene biriyle sevgili olman lazım 28 olucan istemeye gelecekler 29 olacaksın o civarda evleneceksin tabi. Ama şu var ki elini cabuk tut. Evde kaldın degil sececegin kişinin azalması seni etkilemeli. cünkü gercek sevgiden anlayan kalmamaya başladı. sadece aldatan erkekler kalmaya başlıyor haberin olsun

• valla karşıındakine güvenirse beğenirse sever .öle 2 yılda sevicekse umrumda değil sevmesin .arkadaşım 2 haftada evlenme teklifi aldı ya .o adam nasıl sevdi kızı .çok seviyor hala .asıl aşk aniden olur olmazsa olmaz .kısa sürede olur yani öyle olmazsa mantık evliliği olur senin dediğin bana gelmez .iyi şansalar bana hadi bakalım .senide yıllarca bekleyen bir kız bulursun artık kızlar akllınadı artık beklemiolar

• yahu anlamıyosrun ki. Bir erkek öyle kolayca sevemez seviyorum diyorsa yalan soyluyordur.

Ne yani hemen sevecek ?

işin zor ya kolay gelsin sana. limitim doldu. 18 yorum fazla iyi günler

• ay aman aman allah korusun 2 sene neyi bekleyecem yalnız yaşarım daha iyi .öle bekliyorsun adam gidiyor hop başkasıyla evlenior sonra .2 sene bekleyen adam mı seviyor beni.seven hemen evlenmek ister yani.5-6 ay ben isterim ama olmazsa bri sene .öle nişana falan gerek yok ben haz etmem zaten öyle nişandır düğündür vs

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 46

• hepimiz evde kaldık

• Evde kaldım diye birşey yok böyle saçma sapan düşünceleri çıkartın aklınızda bir yerde nasibiniz sizi bekliyor evde oturup popo büyütmeyin gidin sosyalleşin

• Merhaba niye böyle düşünüyorsunki daha yaşın ilerlemiş değil tam zamanı sadece etrafındakilere biraz daha sıcak bakar ve yaklaşırsan eminim en kısa zamanda talibin çıkar .

ben ne 30-40 yaşlarında kızlar tanıyorum onlar bile böyle düşünmüyor hatta gazoz kapağını açtırmayı düşünenler bile var sen gazoz kapağını açtırdınmı?

• Klasik bir "erkek arkadaşım yok ama olmasını çok istiyorum fakat çeşitli nedenlerle bulamıyorum" durumu. :)))

Tatlım öncelikle evden biraz dışarı çık; ekmek almaya, gazete almaya veya marketten bir şeyler almaya falan git ama eve koşarak dönme, yavaş yavaş gezerek dön ve dönerken de azıcık kafanı yukarı kaldırıp etrafa bak. Şayet ekstra bir çirkinlik durumun yoksa (ki olduğunu sanmam) elbette birileri çıkar. Ha bir de ufak bir ayrıntı; dışarı çıktığın zamanlarda insanlara (özellikle de erkeklere) dövecekmişsin ya da her an bi kafa atabilirmişsin gibi bakma ;)

Soruyu soralı 2 ay olmuş ama hala güncel cevaplar var; ben de yazayım bir şeyler dedim. Umarım şuan durumu düzeltmiş ve bir sevgili yapmışsındır :P

• buyur gel konuşalım :) öyle soru diye atıp kaçmazsan tabi

• daha zamanı var

• ne mezunusun ?

• evdemi kaldın bilmiyorum da hayatındaki tek erkek babansa, evde çok takılıyorsun demektir.

• yok be canım gel alayim senii başbakan nediyor evlenin çocuk dogurun dogurun dogurunnnnnnnnnnn :D

• Bu soruyu 1 ay önce sorımuşun değişen bir şey olmadı mı? yok halen aynı diyorsan, seni bir evlilik programına yazdıralim için acıdı yavvv :) şaka bir yana 28-29 evlilik icin çok iyide. çocuk bakabilmek icin geç olabilir. cocuklari seviyorsan durum kritik, çok aman aman çocuk müptelası degilsen aceleye gerek yok. rahat ol.

• bu devirde evde kalmak bile zor, malum kiralar yüksek !

• hayır evde kalmadın zamanı gelır onların

• Tam Sınırdasın dikkatli ol ama halamın 29 yaşında evlendiğini düşünürsek daha zaman var

• birini bul yoksa depresyona girersin. :D

• Anne babana soyle etrafa haber salsinlar cikar birileri hemen.

• 26 Yaşındasın ve evde kaldın öylemi... :S :S

• 30 yaşındayım, şükür ki evde kaldım, yoksa köprü altında kalıp kurda kuşa yem mi olaydım?

• Seni ham yaparlardı sonra :(

• çikinsin dimi...

• bu kız kafayı yemiş..

• Menopoza 5 kala..

• Tamam kaktırırız :D

• Amca derken en fazla 35 falan di mii? :D

• Yok mu sizin oralarda bir cengaver, ayarlayalım hanım kızımıza:D

• Sen sosyal, bakımlı, kendine güvenen ve nerde nasıl davranılması gerektiğini bilen biri olduğun müddetçe mutlaka talibin çıkar...Tabi sen kapalı kutu gibi yaşamıyorsan...?

• Eskiden olsa evde kalmışsın derdim. Ama toplumda ergenlik yaşı her ne kadar bayanlar da 18 gibi olsa da aklı başına gelmesi 26-27'yi buluyor. O yüzden çocuk birinin evlenmesi normal değil, erkekler için de aynı (İstisnalar kaideyi bozmaz)

Erkek arkadaşı olanların hepsi evlenmiyor zaten günü birlik yaşıyorlar. Günü birlik yaşayacağına zamanını bekle.

• inş canım inşşş duaya devam edeyim ramazan günü .Rabbim geri çevirmez inş

• O zaman sıkıntı yok. Tevekkeltu AlaAllah No problem İnşaAllah : )

• hayırlısı inşş .dua ediyorum bol bol .

• Öncekileri Göster
  • demekkı zmanı var neden acele edıyosun anlamadım ..

• yani

• orası öyle taksanda olmayınca olmuyor

• neyse lafı uzatmayım kafanıza takmayın hersey olacagına varır

• Öncekileri Göster
  • Üzülme gizli yalnız değilsin.

• inşş

• Biri çıkar yahu :) Bu kadar karamsar olma.

• pfff yalnızım hemdee çook

• senin kim olduğunu tahmin ediyorum acaba o mu :DDD

• et eet iinanmayabilirsin kendi bilirsin banane .

• neyse pek inanmadım ama inş. oyledir.. bu arada üzülme ya senin içinde dua ederim..

• yeni üyeyim burda

• bende 26 yaşındaym sozlum yok nişsanlım yok kız arkadasım yok evdemi kaldım hayır :D

• ben kaldım

• hayır hayır kalmadık :D

• evett

• yok bee sen de...

• öle valla

• Yok artık ilk defa senin gibisini gördüm daha gençsin ama bir erkek arkadaş zamanı gelmiş en azından eğlenmen, vakit geçirmen için birisine ihtiyacın var her zaman hemcinslerin veya yakın arkadaşların olmaz sana aynı duyguyu tattırmazlar erkek arkadası bul bence ikinizde aşık olun ama öyle laf olsun diye olmasın geriside çorap söküğü gibi gelir zaten :)

• ahhahaa

• Hayır konyalıyım -_-

• üff evet haklısın

• Öncekileri Göster
  • daha evde kalmamışsın ama o yolda adım adım ilerliyorsun. 35 ten sonra evde kaldım artık diyebilirsin daha erken.sosyal biri misin? değilsen sosyal faaliyetler de bulun ve bir koca bul artık aaa :P :)

• inşş canım yaa aynen çok zor .

• senin durum zor ya. inş gönlüne göre biri bulur seni.

• yok aman yaptım daha önce tövbe ettim

• Öncekileri Göster
  • Hayır evde kalmış falan değilsin.

bunlar medyanın uydurması saçmalıklar.

doğru zaman doğru insan hikayedir

Aşkın yaşı olmaz

• sanada hayırlı ramazanlar .inşş dularımız kabul olur .

• Bir şey diyorum, ama insanlar ...diyorsun

bir şey diyorum , her şeyin bir yaşı var ... diyorsun

net olsan kimseyi umursamaz

ikilem içinde olmadan evlenirsin.

Net ol

mutlu olursun

hayırlı ramazanlar.

• ne alaka ya .istiorum dedim başından beri .püff de git ya

• Öncekileri Göster
  • Evet..

• Birşey değil.

• sağol bee

• gönül işlerinin yaşı olmaz, bazen 40 yaş bir ilişki için erken olabilir bazende 25 yaş geç olabilir (:

• yani haklısın aslında

• çocuk da yapma kariyer de :/

• =((

• püff

• Çok gençsin.

• bilmem işte iş olsun diye

• hayatında evlenmeyi , ön planlardan çıkar. üzülürsen tabi yaşlanırsın. hem evlenip nabıcan ya :D

• yok yaa yaşlandık

• Gizli Kullanıcı bacı: hele 1 sene daha bekle. o zamanda tık yoksa, artık eve demir atmaya başlarsın. al sandalı gez okyanusu illa hoşuna giden bi balık tutarsın. :D

• var var iyi bak sen. alıcı gözüyle bak

• balıklar yok valla

• evde kaldım demen için 30 u görmen lazım :D

• Amin hepimize versin insan olsun yalancı olmasın yeter

• hmm haklısın ama yinede belli olmaz .hayırlı kısmetler versin Rabbim

• öle şimdi evlense evlenmesı zor olacak cunku genelde bekarlar tercıh edılıyor bırde cocugu var ya kendı gıbı cocuklu bır adama gıdecek 32 33 yasında olan yada zor sanmıyorum hıc evlenmemıs bekar bır erkek kabulde etmez kolay kolay

• Öncekileri Göster
  • evde kalmak deyimi çok basit duruyor bence

hayatını yaşa eğer arzun cinsellik ise bunu dene

hayatına saçma salak birinin girip mahvetmesinden iyidir evde kalman . sıfır 'eksi bir'den iyidir .. ve 1 de sıfırdan iyi. ama 1 i bulamıyorsan eksi bir i zorlamanın anlamı yok . nötr ol mutlu ol.

• tanımak isterim mantıgım hosuna giden birini ama ben :)

• En güzel cevap gelmiş:)

Mantığı çok güzel sooty'nin. -1, 0'dan iyidir..

• öle diorum zaten

• Öncekileri Göster
  • var daha zamanı..ama çikinsin diye bişi oluştu içimde..umarım gazdırda o..ben haksız çıkarım

• tamam canım..

• çirkin demen umrumda bile değilki .ama maloş seni mors etti .olsun yavrum birileri gerçekleri yüzüne vurucak işte böle .maloşş çocuk yumurta gibisin hey maşallah ahahhaha .

• :) ben sana çikin dedikce sende bana gay dicen belli.. ;) neyse sonra devam edelim mi çalışmam lazım..hatta gizliden çıkta görek nasıl bişisin ehi..çikin

• Öncekileri Göster
  • bişiy olmaz her kör talihlinin bir şaşı alıcısı vardır

• inşş

• evde kalıp kalmadığını düşünmeye başladıysan, karşına çıkacak insanları iyi tanıyamazsın artık.

domino taşları devrilmeye başladı bir kere. panik panik!

• yani

• evlinin evlen demesi kolay tabi.

okyanuslarda takıl boşver.

• ya herkes öyle demeye başladı çevremde .hepsi evlendi ya .

• bence 30 a kadar yolu var ideal 27-28 bana göre evlilik için ama şu da var söz, nişan gibi şeyler de evlilikten önce bir kaç yıl sürüyor kaldı ki söz nişan vs öncesinde karşındaki kişiyi tanıman içinde zaman gerekecek yani şuan hayatına biri girmeli ya da önümüzdeki yıl yoksa otomatikman evde kalmış statüsüne gireceksin, çok kısa sürede tanıyabileceğin söz ve nişanı kısa tutup evlenebileceğin bir kişi karşına çıkmazsa ki öyle biride çıkmaz muhtemelen gerçekçi olmak gerekirse.

• ya arkadaşım sana ylan borcum mu var alla alla öyle işte .öle evlendi bu kızlar .sen googladan araştır istersen nikah falan birşey bilmiyorsun çünkü .

• Git gide zaman dilimlerini azaltıyorsun yakında görür görmez evlenen gördüğünü söylersen şaşırmayacağım :))

• kanıtlamış çok kii var ya .off sen birşeyden haberin yok .nikah işlemi bir sene sürüyormuş ahahaha hiç güleceğim yoktu .üç ayda vlenen gördüm ben kuzenim mesela .

• Öncekileri Göster
  • 10 yıl önce olsa evde kaldın derdim ama artık evlenme yaşı çok yükseldi..senin için henüz erken..

• amin

• inşş canım

• gelir elbet..kısmetin seni bulur...ben sabırsızlandığın için öyle söyledim..

• Öncekileri Göster
  • gec olsun istedigin olsun mutlu ol hic olmazsa zaten yasn cok genc ve kendinden buyukler artik daha olgundur ne yaptigini daha iyi bilir yani gencle oldugunu dusun genc bu akli baska yerlere kayar ama 30 yasnda 29 yasnda bir erkek bazi seylerin bilincindedir olgundur bu senin icin daha iyi daha hayrli

• şimdiki kadınların 35 den önce çocuk doğrumadığını hesaba katarsak sen daha genç kız sayılırsın :)))

• bencede...

• hmm ilginçmiş

• sen öylesi,ndir bilemem ama çoğunluğun sesi bu yönde...

• Öncekileri Göster
  • şuan nerdesin ?

• benimde yok. ( pas attım )

Kızlar Ne Diyor 33

• tabiki hayır 80 ninde evlenen insanlar var ümidini yitirme .d

• Hayr evde flan kalmadın bence daha çok gençsin :)

• müslümansan inancın varsa

bi hacet namazı kıl, okuyabilirsen 40 gün boyunca 1 er kez meryem suresi ve enbiya suresi 87-92 (92 de dahil )

bunları oku dua et iyi biri cıkar karsına insallah

ben de senin icin dua edicem, sen okuyamazsan annene ver okusun

ihmal etme ha, mealine bakarsan anlıcan

• Bi' 5-6 yılın daha var.

• bence hayır erken evlenip napıcaksın hayatını yaşamışsın şimdi bulursan evlenene kadar tam zamanı olur bence:)

• Ben 19 yaşindayim ve bir sevgilim bile var ama 20 yaşina ermeden beni almazsa evde kaldigimi düşünücem ya

• evde kalmanın bi yası yok bence ne zaman ki artık yasam enerjini hevesini kaybedersin ve bi aile kuramamıs durumda olursun o zaman evde kaldın demektir

• Hayir kalmadin ama aday olabilirsin. Cok kotu bi deyim olabilir ama turkiyemizde bu yaslarda herkes birini kapaklamis oluyor. Etrafima bakiorm bndenkucukler sirf nispet yapmak icin cirkin cirkin kendilerine uymayan ama ilk teklif edenle evleniyorlar. Bu da bi trend oldu. Uzulme ama yalnizlik kotu bisey biliorm. Bi sevgili arayisinda ol derim ama sana uygun olsun, bu dedigim kervana katilma

• aynı yaştayız, nispet yapim mi?

• Uzulme yanliz degilsin:( bende iki ay sonra 25 olucam:((( butun arkadaslar, akrabalar evlendi benden 2-3 yas kucukler bile. Evli olmayanlarinda ya ciddi iliskileri yada nisanlilari var.

Onlar adina seviniyorum ama insan onlari beraber görunce kendini daha yanliz hisediyor.

Ben coktan pes ettim daha önce girisimlerde bulundum ama cikkk olmuyor yahuu!

Guzel kizim allaha sukur öyle yukseklerdede ucmuyorum ama yanlis yerde yasiyorum. Yurtdisinda olmasaydim coktan evlenmistim ve genc anne olmustum hayalerimdeki gibi:( ama buralarda dogru duzgun bi adam yok ki yada bana denk gelmiyor , sansima tukureyim:(

• eklermisin sen beni rica etsem

• bence an meselesi :D

• 9 gün geçmiş naptın?

• hayır tabi ki bende 26 yaşındayım ama evde kaldım diye düşünmüyorum

• hahah :))

• bende hem gıcık oluyorum hemde evlenmek istiyorum bende manyağım ahahhaa

• doğru aslında :/ aman boşver üff sinir oldum şimdi erkeklere :)

• Öncekileri Göster
  • benim sevgilim var bende 25 yaşına gireceğim ama bizde şuan evlenemiyoruz :(gerçekten bazı şeyler bizim elimizde değil ama bende bunalıma girdim şuan evlenmek isterdim hemde çocuk için ama olmuyor işte

• hmm anladım hayırlısı olsun yaa

• evlenene kdar 2-3 belkide 4 yıl geçecek daha askerliği yapmadı iş yok nereye evlenecez seviyoruz ama şuan gel iste diyemem heralde kızların bu konularda zor durumda kaldıklarını biliyorum onu seviyorum ama bide ailem verirmi vermezmi bilmiyorum herşey nasip bende son 4 yıldır bunalımdaydım bu konularda en sonunda birini buldum onlada daha zamanımız var nasip işte

• niye evlenirsiniz sevgilin varmış

• 26 lık genç kızlarda evde kaldım diyor yaa Allah ım sana geliyorummmm..

• yani ama bir ilşkiye emek veriyorsun sonuçta evlenmek istersin sonuçta o kiiye emek verdin .o gider başkasına o zaman insan üzülür yani .emek verdiğine üzülüyorsun zaten .

• kendin dışındaki faktörlerin de oluşma süreciyle doğrudan alakalı olabiliyor bazen..sürece bakarız..olursa olur..yoksa kader deriz..yapacak bir şey olmaz bazen.

• yani evlenmek istiyorsan uzatma derim uzayınca olmuyor o iş .

• Öncekileri Göster
  • evde falan kalmamışsın tam bu yaşlar bir bayan için güzel yaşlar...

• okiii

• benim profil kapalı ama dur açayım ekle sen beni...

• ekledim olmuyor burdan sölesene şeker

• Öncekileri Göster
  • Bence hayır daha çok gençsin.

• İnşallah.

• ayy kuzum inşşş hepimiz için

• Üzülme bence hayat bu belkide karşına öyle iyi biri çıkacak ki iyiki bu güne kadar evlenmemişim diyeceksin.

• Öncekileri Göster
  • aynı yaştayız olm, kendine gel, genciz la daha:(

• bilmem ki istediğim gibi biri hiç çıkmıyor bunalım yaptım

• Aman yaw boşwer kim çekecek koca kahrı felan hayatını yaşa ye iç eglen :)

• amin amin .

• Amin..

• ölede artık sevmek istiyorum birini sevilmek vede .yalnızlık çok zor Allah kimseyi yalnız bırakmasın .

• Öncekileri Göster
  • hayır ama kritik döneme giriyorsun artık birini bulma girişiminde bulunsan ii olur

• bekleyen var ama istediğim gibi yok .kısmet olsa kendi gelir zaten yoksa istediğin kadar ara yoktur

• o zaman kaderine razı gel seni herkes kollarını açmış beklemiyor yani

• onuda istemiyorum birini aramak falan

• eee biz köprüden atalım kendimizi o zaman :)

• niye kuzum

• sıkıntı yapma tadını cıkar özgürlüğünün ;)

• Ekk elebaşısıyam.Hoşgelmişsan:))

• ahahha ne çokmuşuz yaw

• :(((((

• evde kalmışsın...

• telli babaya gidicem ahahhaa

• maşallahımız var...:)

• kurşun döktürelim ahahaha

• Öncekileri Göster
  • overin projesi vardı vinçle toplayacaktı bizi.bekle gelsin bildir yerini:(

• ahahha valla ya yaşamayalım ölelim

• kalmadin. 35e yolun var. o zamana kadar evlenip cocuk yapmazsan devreleri yakarsin bak.

• vur yuzlerine susarlar hehe

• ahahhaha aynen ya sanki çokda matah heriflerle evlendiler

• sacini savur. en azindan bir adamin agiz kokusunu, horultusu cekip, kirli coraplarini yikamiyorum de

• Öncekileri Göster
  • hayır kalmadın karşına çıkan kişileri değerlendirmeye al, görücü usulüne de sıcak bakıyor musun bilmiyorum ama onu dene. hatta cesaretin ve kendine güvenin varsa sana uygun olduğunu düşündüğün kişilere sen teklif götürebilirsin. :)) tamam evliliği otuz yaşından önce yapmak gerekli çocuk sahibi olmak açısından ama meseleyi takıntı haline getirmemek gerekiyor.

• allaha şükür canım sağlığım yerinde en azından da insan istiyor artık evlenmek çocuk sahibi olmak .he büyük bir ailem olsun istedim çok çocuk falan ama olmayacak sanırım

• ttakıntı yaparsan karşına çıkanları iyi tanıyamazın. büyütülecek bir sorun değil ki bir erkek çıkar karşına bu devirde kim evlenememiş ki...26 yaşında olup kanserle mğcadele eden birçok kız var onlar ne yapsın...

• aynen takıntı yapmaya başladım bile sanırım .2-3 yıl öncesine kadar yoktu bu sene başladı

• offf bu neyın kafası yapmayın kızlar erken evlenıp napcaksınız 35 e kadar yolu var ılk once kendızı kesfedın hayatı tanıyın gerısı gelır...

• hee beklersin sen 35 ine kadar ben bile beklicemi zannetmiyorum o zamana kadar tatlım

• yok yaa .erkekler genç kadınlardan hoşlanıyor valla .hatta 30 lu yaşlardaki erkekler 30 lu yaşlardaki kadınlara değil 20 li yaşlardaki kadınlara bakıyor .bebek sahibi olmak istiyolar haliyle .esra erol mu yok artık daha neler ahahhaa

• o zmn esra erola katıl hey allahım...bır kere erkekler olgun kadından hoslanır ne yapacagını bılen ayakları yere basan...

• Öncekileri Göster
  • Evde kalıklar klübüne hoşgeldin :))

• hmm niye ki ?ben çok istiyorum yaaa ev kızı modundayım okadar okudum güya ahaha

• ben istemiyorum :))

• evlenmekten bahsetmiyor mu

• Öncekileri Göster
  • aramıza hoşgeldin.Aslında tam yaşı. Alternatifleri değerlendir derim.Seni isteyen vara yoksa sen arab bul. Ortam yap.Hayat tesadüflerle dolu.

• hmm evet haklısın

• ben değil bize odaklan belki o zaman orta yolu bulursun.

• ya o zamanda ben mutlu olamam .

• Öncekileri Göster
  • Hiçbir şey için geç değil görücü usulü olabilir araştır. 1-2 yaş daha beklersen evet kaldın.

• e bulucam inşş .görücü usulü bana ters ve saçma geliyor .aptal saptal tanımadığın birinle evleniyorsun .

• sevgili yok diyorsun bir şey yok diyorsun pardon nasıl evleneceksin

• görücü mü saçmalama bu devirde ahahaa

• 30'dan sonra kaldığını söyleyebiliriz.

• :((

• şimiden kaldık valla

• hyr

• sağol

Yükleniyor...