Kist çok kanama yapar mı?

Genital bölgemde kist çıktı. dün dar kot giymemden dolayı kanadı çok ağrıdı. randevum cuma günü. ya kötü huyluysa naparm bn. daha hayatımı yaşamadım ;((

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• önce sakin ol. bu durumla karşılaşan olmuştur daha önce... internette araştır... bence o kadar büyütülecek bişey yoktur...

Erkekler Ne Diyor 7

• direk doktora git.gereken cerrahi müdahaleyi yapsınlar.biraz ırsi bir durum.benim babamın bağırsaklarında çıkmıştı tedavi edildi.benim dudağımın içinde çıkmıştı onu da hallettik.zaman kaybetme.

• amelıyat mı olunuyo illa?

• ufak bir cerrahi müdahale diyelim korkmana gerek yok.

• doktora git acilen geçmiş olsun şimdiden ve birde tek doktorla asla yetınme 2-3 farklı doktara daha Danış o durumu

• over kistin mi var yoksa vajinal kist mi bu onemli?

• valla ınankı blmıyorum ısmını :/

• baktığında dışarıdan görülebiliyor mu vajinadan ya da hissedebiliyor musun içeride?

• vajına ıcınde dgl. uzerınde gozukuyo

• Panik yapacağına bir doktora görünsene arkadaşım...

• cuma gunu gıtcem işte

• bildiğim bir tek yataklı götürgeç (tabut) üreten bir firma yok. ama merak etme bulursam haber veririm. ayrıca mezarcılarda world e özel 12 taksit + 2 ayda erteleme ile mezar kazıyorlar sanırım kolay gelsin...

• Etme bulma dunyasında yaşadıgını unutma.Gun gelır senınde başna bole bı hastalk gelır ve ne yapacagnı bılemezsn oyle soru sorarsn.o zmn snn verdıgın cevabn 2 katı kotu bı yorum gelır. unutma bu sozumu..

• Öncekileri Göster
    • Ben zaten duamı edıyorum burda sadece tesellı amaçlı sordum başka nıyetım yoktu ama snn gıbıler yuzunden sorduguma bın pışman oluyorum.bole saçma sapan yorum yapcagna hıc yapmasaydn en azndan ramazanda bırbırımızı kırmamış olurduk neyse gorsrz.

• neyse kusura bakma hakkında hayırlısı olur inş...

• ne yani gidici gibi konuşmıuşsun nereye yollayalım çeleng'i :))

• Eski kız arkadaşımda da vardı, ameliyatla aldırmıştı, 3-4 sene sonra tekrar çıkmış durumu ne bilmiyorum şu an, ama iyiydi en son.. korkacak birşey yok,kötü huylu çıkma olasılığı çok düşük, zamanında aklımı yitirecektim, hey gidi günler..

• neden çıktıgını bıde bılsek sorun olmıcak.

• sebebini bilmiyorum, ama sonradan öğrendiğim kadarıyla birçok kişide varmış..
      Kullandığı ilaçlarda testesteron(TSH) olduğu için tüylenme yapıyor diye biliyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• Bişey olmaz bu kadar büyütme kafanda

• Kötü olumsuz düşünme hemen ya yakınım olan birinde de kist var mesela düzenli ilaç kullanıyor falan. Yani birçok insanda olabilecek birşey korkutma kendini

• ölmeden kendini mezara sokma dur bakalım moralini yüksek tut.allah acil şifa versin bence kötü huylu filan değil.rahatla lütfen.

• cnım bu kist nasıl birşey sivilce gibi mi

• sivilce gibi ama şişik böyle. sankı dokunsan patlıcak :/

• kız sivilcedir o. sıkmayı denedin mi. ben de de oluyor bazen sıkıyorum çıkıyor :) ağdayla aldığım için kıl dönmesi falan oluyor. senin ki de öyle olmasın

• yok benım önceden gogsumde de çıktı ordan bılıyorum

Yükleniyor...