Sevgilime kendim hediye yapmak istiyorum. Sizce nasıl bir fikir bu?

Arkadaşlar sevgilime bir hediye yapmak istiyorum ve birşeyler düşünüyorum.Oona özel bir kitap gibi bir sey yapmak istiyorum. Yani yazılarla resimlerle süslenmis bir defter işte. Sizce nasıl fikir?Bunun yanı sıra daha renkli güzel fikirleriniz varsa söyler misiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sevgilin bir erkek ve siz ayrı dünyalardansınız, dolayısıyla böyle bir hediyeyi nezaketen anlamlı ve güzel bulacak ama tam anlamıyla begenmeyecek (yanlıs anlama kızlar için güzel hediye),Onun tuttuğu takımın renklerinden oluşan bir kaşkol örebilirsin (fonksiyonel bir hediye ve onun ilgi alanlarına saygı gösterdiğini anlatır)Photoshop biliyorsan onun tuttugu takımın oyuncularının olduğu bir resme, onun kafasını da koy, ilk 11 de o da olsun ve bunu büyütüp çerçevelet. Odası için şık ve begeneceği bir posteri olur.

• begenmez yani cok fazla :(

• Öncekileri Göster
    • mesela peki ?

• Dedim ya, ona kazak ör ya da tuttuğu takımın renklerinde bir kaşkol.
      Ona bir anahtarlık yap ( reklam amaclı promosyon için dağıtılan bir anahtarlıgın içindeki reklam yazısını sök ve ikinizin fotografını koy)
      Ona özel sigara paketi ( Bir sigara paketini boşalt ve ön ve arka yüzüne bir fotografınızı ya da sevdiği bir şairin şiirini, bir sanatcının resmini koy)
      Ona özel saat (piyasaki dandirik bir saati al ve ön camını çıkart, saat kadrajı kısmına onun sevdiği ya da sizin bir fotografınızı koy )

Erkekler Ne Diyor 4

• hocam amatör bişeyler tavsiye ederim,paintten kafalar kes yapıştır mesela altlarına da metinler uydur kendi hikayenizi yapmış olursun,hem komik hem eğlenceli bi o kadar değerli olur vakit harcayacağın için :)

• ole olacak zaten abi resimler buldum karikatür şeklinde resimler :)

• başına bir kurdale bağla hediyelerdeki gibi git onu öp ve deki beni esohs(gerçek ismin) gönderdi senin için:)

• tsk ettim :)

• elinden olması anlamı artırır. Ama bence ici tamamen sana ait olsun defterin başkalarının yazılarını falan koyma

• hep kendi düşüncelerm yani ?

• ben kendi açımdan öyle isterim benim sevgilimse benim için 1.planda olanda onun cümleleridir saçmada olsa kötü de olsa güzeld olsa

• anladm tsekkürler

• gayet güzel ve anlam değeri çok yksek bir hediye öte yandan shşaptan maketler yapıp boyayabilirsin aşkınızı anlatacak şekilde

• yani hosuna gider degil mi? cünkü ben kendim emek vererek yapmak istiyorum.karikatür seklinde resimler koyacagım birde.

• ahsaptan kalp kutu nasıl yapılır ki :)

Kızlar Ne Diyor 6

• bence kendi yaptığın emek verdiğin hediye en pahalı hediyeden daha değerlidir

• Eski erkek arkadaşım bana doğum günüm de sayfaları boş bir kitap verdi, kitabın ön kapağında fotoğrafımız vardı, arkasında da fotoğrafımız ve üzerinde uzunca benimle ilgili sevimli bir şiir vardı. Yayın evi kitabın adı uydurduğu bir isimdi. Bildiğin kitaptı yani ve bu kitabı beraber dolduralım diyerek vermişti. Ayrıydık o zaman barışmak istiyordu, odundu modundu, hanzoydu ama çıkıyordu bazen böyle fikirler..

• eheh ona da o aklı başkası vermiştir.

• Bileme valla.. Ama şiirin ondan çıkmadığını düşünüyorum, günahını almayım yine de :)

• :)))

• Güzel tabiki yapmalısın bence. Yazıların ve resimlerin yanı sıra eğer ailesini tanıyorsan onun çocukluk resimlerini ve özel değer verdiği eşyalarını da koyabilirsin yada çok sevdiği bir giysisinin anısı olan bir yerin resmini de çekip koyabilirsin :)

• hosuna gider degl mi begenir yani

• aklı varsa beğenir onu düşünerek uğraşacaksın kimsede olmayan ona özel bir şey yapacaksın bi de beğenmeyecekmi :))

• umarım begenir yani :)

• çok iyi düşünmüşssün.insanın kendi düşünüp kendi elleriyle yaptığı bir hediyenin değeri ölçülemez.bana da böyle kendi eliyle hediye hazırlayıp verdikleri zaman çok mutlu olmuştum

• bilmiyorum hosuna gitmez diye tereddütte kaldım işte :)

• bi arkadaşım sevgilisine kalpli bi kutunun içine çeşit çeşit çikolata koyup hediye etmişti içinde de ufak notlar ama ben sevgilime farklı bi şey düşünüyorum sürprizz=)

• ahşaptan kalp bi kutu yapabilirsin sonr defteride içine koyarsın :)

• o cok masraflı olmaz mı :)) ben bi defter aldım.kuzenimden rica ettim istanbuldan gönderdi saolsun böyle karikatür seklinde resimlerle yazılarla süsleyip ona vercem güzel mi sence ?

• emek olan herşey güzeldir tabiki

• bn kuzenıme vosvos maketı yaptım araba sevıyorsa ve yetenegın varsa dene cok guzel oldu :D

• nasl yapılıyo ki

• bn maket dersı aldıgım ıcın kolayda :D nasıl anlatayım kı kendım yaptım :D

Yükleniyor...