Sevgilime kendim hediye yapmak istiyorum. Sizce nasıl bir fikir bu?

Arkadaşlar sevgilime bir hediye yapmak istiyorum ve birşeyler düşünüyorum.Oona özel bir kitap gibi bir sey yapmak istiyorum. Yani yazılarla... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilin bir erkek ve siz ayrı dünyalardansınız, dolayısıyla böyle bir hediyeyi nezaketen anlamlı ve güzel bulacak ama tam anlamıyla begenmeyecek (yanlıs anlama kızlar için güzel hediye),

Onun tuttuğu takımın renklerinden oluşan bir kaşkol örebilirsin (fonksiyonel bir hediye ve onun ilgi alanlarına saygı gösterdiğini anlatır)

Photoshop biliyorsan onun tuttugu takımın oyuncularının olduğu bir resme, onun kafasını da koy, ilk 11 de o da olsun ve bunu büyütüp çerçevelet. Odası için şık ve begeneceği bir posteri olur.

• begenmez yani cok fazla :(

• Öncekileri Göster
    • mesela peki ?

• Dedim ya, ona kazak ör ya da tuttuğu takımın renklerinde bir kaşkol.

Ona bir anahtarlık yap ( reklam amaclı promosyon için dağıtılan bir anahtarlıgın içindeki reklam yazısını sök ve ikinizin fotografını koy)

Ona özel sigara paketi ( Bir sigara paketini boşalt ve ön ve arka yüzüne bir fotografınızı ya da sevdiği bir şairin şiirini, bir sanatcının resmini koy)

Ona özel saat (piyasaki dandirik bir saati al ve ön camını çıkart, saat kadrajı kısmına onun sevdiği ya da sizin bir fotografınızı koy )