• Sor
  • Bence

Bir erkeği meraklandırmak için...?

Neler yapılabilir de bir erkek meraklanır erkek cevap verin bakiimmm

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 8

• sormadıkça bir şey anlatma, sorunca da geçiştir.

• başım belada diye mesaj atarsa meraklanırım yoksa hiçte umrumda olmaz :D

• ben meraklanmam.

• kültürlü görmüş geçirmiş modern biriysen ve hanım hanımcıksan, ağırbaşlıysan bende ilgi uyandırabilirsin, ama o arkadaşı bilemem

• Hangi konuda merak ama onu da yazsan güzel olurdu... İletişim biçimize bağlı biraz, sms ile yazışıyorsan bir kaç sms sonrasında hayatınla ya da yaptığın şeyle ya da vücudunla ilgili bir şey söyle cevap attığından sonra bir süre mesaj atma tekrar tekrar mesaj atarsa amacına ulaşmış olursun bir kaç kez daha gün gün tekrarla bunları, çocukça gelebilir ama bu en azından ilgi dağınıklığını unutup ilgi sana yönelir, kişiliğe bağlıdır birazda bu. Umursamaz bir adamsa hiç yeltenme böyle şeylere onlar neden ya da niye demez, kolay gelsin.

• sanırım benımkı umursamaz cınsten :) ya ben ılgıyı cok seven bırıyım ama karsımdakının umrundamı?hayır degıl

• Kişilik meselesi bunlar ya, umursamaz görünür ama belki onunda ilgiye ihtiyacı vardır. Canım cicimli olanından bahsetmiyorum, bazen insanları can evinden vurmak gerekir tavsiyem bu, boşver merak ettirmeyi.

• mesajlaşırken bir anda mesaj atmayan kızı merak eder ne oldu buna diye çokda meraklandırırsan bırakır gıder

• Hastanedeyim de telefonu kapat

• yemez artık o numaraları :)

• Daha önce neler neler denemişsen :D

• En basitinden "sana bir şey itifar etmek istiyorum.." 2.mesaj "neyse ya hazır değilsin vaz geçtim söylemiycem"

Kızlar Ne Diyor 1

• TeLefonun 2 gün boyunca kapaLı dursun :D yada çaLsın cevap verme :D

Yükleniyor...