Seven erkek sevdiği kıza küfür eder mi?

Sinirli anında bir erkek kız arkadaşına küfür eder mi? Çok sevse bile ya da sevdiği kıza küfür eder mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Etmemek lazım gelir eden var mıdır? vardır. ama beni çok germişse sinirim geçene kadar iletişimi keserim susarım sinirimde geçer bir kaç saatte daha sonra sakin sakin olayı konuşurum onunla

Erkekler Ne Diyor 10

• arada bir sürtük falan der, eğlencesine:) o kadar ama.

• sert konuşabilir. hatta hakaret düzeyinde bile sözler sarfedilebilir. olmaması gerekir ama olur. önüne geçemezsiniz. ama bana kalırsa asla ama asla küfür etmez. çünkü sevdiğiniz kızı bir kere namus olarak görmüşsünüzdür ve kendi elinizle namusuna dil uzatmazsınız.

• Erkek adam gibi bir erkekse hiçbir kadına küfür etmez. Kalmış ki sevdiğine..

• seven erkek küfür etmez küfürü bırak azarlayamaz bile ama her erkek aynı değildir söyleyeyim

• Bacım ben sana samimiyetime dayanarak söylüyorum eder kız eğer adamı çileden çıkartmışsa aptal aptal herşeye tripler atıyorsa her seferinde birşeye surat yapıyorsa yok klip niye izledin yok şöyle yaptın yok böyle yaptın diye adamı çileden çıkartmışsa eder abi bu bariz bi gerçek eğerki kız ona kalkıpta anasına küfür edip çocuk anadan doğma bildiği bütün küfür türevlerini sayarsa o zaman kusura bakmada eder yani bu bi gerçek sevgiyle saygıyla alaksı yok sadece bir anlık sinir o kadar. !

• ediyorsa saygisizin onde gidenidir onun sevgisi de yalandir zaten

• Bence gayet büyütülecek bir şey. İnsan sevdiğine kızabilir, azarlayabilir, bağırıp çağırabilir. Ama küfür edilmesini normal değil. Bugün psikolojik şiddet uygulayan bir insanın, yarın fiziksel şiddet uygulamaya da daha yatkın olduğunu düşünüyorum.

• Benim gibi sinir hastasıysa sinirlendiğinde küfür ederek rahatlıyorsa bi yerleri kırmaktansa küfür edip rahatlamayı tercih ederim .. Mühim olan alınmaman ona insan evladıyız sonucta herkes sinirlerine hakim olamaz bu devirde stres kötü

• ederse ayıp

• eder

Kızlar Ne Diyor 7

• terbiyeyle alakalı bir durum

• öfff ben neler söylemiştim aklıma geldikçe kendimden korktum yok artık söylememe kararı aldım :) Edebiliyormuş ya

• seven erkek davranışlarında böyle bir madde yok

• bence eder.. eğer genelde bi erkek sevgilisine değer veriyorsa, gerçekten sevdiğini gösteriyorsa sorun yok bence.. çünkü insanlar sinirli anlarında bilinçsiz davranırlar

• Evet eder seviyor işte söver de döver de :)) demiiiceemm.. Tabi ki etmez yaa diline hakim olmayı bilmeyen hiçbişeyi bilmez!

• Her insan sinirlendiğinde kendini kaybedebiliyor.Bunda büyütülecek bir şey yok.Sinir halinde söylenilen hiç bir şeyi dikkate almamak lazım.

• yaniii :))

• Küfür mü? Çok garip, pek normal bir şey değil galiba bu...

Yükleniyor...