Nasıl öpüşülür, yardım edin lütfen :(

Şimdiye kadar hayatımda bir kere bile yapmadım :S Erkek arkadaşım benimle öpüşmek istiyor, ama ben hep engelliyorum! :/

Güncellemeler:
Dediniz gibi söyledim bilmedimi svgilimde dedi ki olsun hosuma gidiyor ilk oldunu bilmek =))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Once emniyet kemerini tak koltuk vve direksiyon ayarini yap aynalari konntrol et gozlerini kapa ve bas gaza askim bas gaza diye bagir

Erkekler Ne Diyor 49

• al dudağını vakumla :D

• Gençler kafayı sıyırmış resmen. Yav buradan nasıl öpüşülür öğrenilir. Hayretsiniz vallahi.:)

• bende bilmiyorum birlikte öğrenelim mi ?

• opusmek ictenn gelen bir guzellik .insan isteyerek opusmeli sen kendini ona birak erkek bilir isini

• önemli olan nasıl öpüştüğün değil ne hissettirdiğin...

• alın şunu içeri.

• en güzeli türk öpücüğü yalap şalap öp gitsin
    ahahaaha

• french kiss öğren yeter..

• Dublor kullan

• kaşınıyorsun...

• Tek becereme valla benim mide rahatsızlığı var ağzımın içi zehir gibi oluyor kızla yüz yüze konuşamıyorum valla tek derdin bu olsun .

• Bedava ders verilir:))

• bilmiosan onu taklit et.Ya da filmlerden filan öğrenmeye çalış;)

• çekinmeden yap şu işi

• he

• iğrenç dedim diye battımı ?

• yastıkla alıştırmalar yap
    lolipop ile alıştırmalar yap
    dilini kullan

• bunun tarifimi olur yha uzat dudaklarını yeter ya da dilini kullan

• zamanla öğrenirsin, şişe agzıyla antreman yaptırtma sımdı kende :D

• bir sen eksiktin sen de geldin tam oldu:)

• burda sana 100 kişi yardımcı olur birazdan

• are u babe?

• Uzmanından dinleyin :)
    link
    Başka bir uzman :)
    link
    Buraya kadar herşeyi öğrendikten sonra sıra uygulamaya geliyor.
    link
    Hadi kolay gelsin:)

• Hmm dogal ol yeter bisey sorcam nerde kaliyosun hangi sehirdesin

• Hic oylesine :) ee nerden zaten profilinde gizli...

• neden sorduun?

• bu yola baş koymuş orusbu dolu gel benimkini öp :D

• dil kullanmak sevişmenin bir parçası. O artık masum bir öpücükten çıkar ve arzuladığını gösterir , tahrik eder. ilk buluşma için ayrılırken masum bir buse kafidir.

• Ne demek my sister , lafımı olur

• teşekkürler :D

• dudakla...

• öpme yani kendini ağırdan sat.Bugün dudağını verirsin yarın başka yerini ister görürsün o zaman.Hamile miyim diye gelirsin buraya.Sen şimdiden öpüşme planı yapıyosan olmaz bu iş..

• tamam BEN görürüm.

• çaktımı GORÜSÜN.Beni mi ilgilendiriyo seni mi(!)

• öyle bir şey olmaz merak etme. olursa de bu beni ilgilendirir. soruma cevabınn yoksa başka konularda yorum yapma lütfen

• cavaplardan en iyisini seç benimde okumam lazım :D

• hic opmedim ki

• acemysen dile dişe bulaşma rahat bırak kenedeni olaylar kendi gelişir zaten

• 2 kardeşi bir arada götürürüm diye rehavete kapılma
    biriyle ilgilen.

• Öncelikle ağzın güzel kokmalı şeker gibi mesela tofita ya da eskiden üzerinde ayımaya resmi olan silgiler vardı pembe ve yeşil onun kokusu gibi . Sonrasında nefes alışverişler yavaş olmalı. Hani arzu duyarsında nefesin kesik kesik olur öyle işte.Sonra yavaşça dudaklar temas eder. Hemen dil işin içine girmemeli. önce küçük küçük dudakların dışı öpülür. Erkek bu noktada dudakların birleşim noktasını öpebilir.
    Daha sonra alt dudak üst dudak emilmeye başlar. Arada küçük ısırışlar olmalı. Sonrasında ağzı çok açmadan dilini emebilirsin sıcak bir dil şehveti arttırabilir. Acele etmeye gerek yok.Öpüşmesini iyi bilen insan karşı tarafı fazlasıyla çıldırtabilir.
    Ders bitmiştir dağılabilirsiniz.

• Teşekkür ederim cevabın için hemde çoook :D

• önce küçük bir öpücük deneyin hemen dili karıştırma herşeyin bir zamanı var

• Sen mal gibi dur o seni öper öğrenirsin merak etme ;) Saat kaçta öpüşeceksiniz bu arada?

• Bilmiyorsan fazla dili karistirma ise. Dudaklarinla onun dudaklarini hafifce tutup cek yeter.

• bu iş araba kullanmak gibi değilki sana debriyaja bas vitesi 1 e at ayağını yavaşca debriyajdan kaldır diyelim. gözlerini kapat arkadaşının dudaklarına dokundur sonrası zaten gelir.

• abartmayın ilkinde o kadar masum dudak teması sadece arkası gelir

• öpüşmek için dudaklar kullanılır önce biraz ilerleyince diller tanışır :) neyin detayını arıyon bırak doğallığında gelişir :)

• gözlerini kapa ve alt dudağını emerek başla olaya ağzını fazla açma çok bastırma yumusak hareketlerle öp

• Benim ilkim olucaksın demek onu oldukça mutlu eder bence

• ben öpüşerek öğrendim sende dene hoşuna gidecek ama hissederek öpüş

• kendiliğinden gelişir eğer karar verirseniz kasmanıza gerek yok

• erkek arkadaşın bence ufkunu genişletmeli sade öpüşmekle olmaz nasıl öpüşüleceğine gelince aşk varsa dil yolunu bulur.

• bence çok istekli öpüşme o zaman guzel olmuyo saldırma yani ağzının ıcıne dogru sen yaklaş o girer gerisi gelir :D

• al eline bir parlak elma sağlı sollu öpüş. Yalnız az ıssır elmayı sonra çocuğun dudağını kanatma. :))

• "benim istediğim zaman olsun" de.

• ya ilk olarak filmlerde izlediklerini dene..sonra baktın olmuyor;sarpa sarıyor,itiraf edersin..en baştan deme bence..

• aç ağzını yeter. ya da erotik film izle

• boşver engelle öpüşme bugun öpüşen yarın ...:)

• bi kuralı yok kendini bırak çekingen davran tamamdır

Kızlar Ne Diyor 35

• 1ay

Ya insanlık namus da kalmamış ya bu ne? İnsanlık öyle bir hal almış ki namuslu insan bulmak çok zor. Herkes eğitim vermiş resmen. Ne öpüşmesi eşin mi evli misin de öpüşüyosun? Ailen böyle mi yetiştirdi? Öyle bir nesil yetişmiş ki daha 6 yaşındaki çocuklara sevisme öpüşme öğretiliyor. Yazıklar olsun. Şahsen öpüşmedim hic, opusmem de. Aşkın öpüşmenin yaşı yoktur yerine ölümün yaşı yoktur denilseydi namuslu bir nesil yetişirdi. Ama insanlar öyle bir cıvıtmış ki... Öpüşmek, sevişmek, zina, ahlaksızlık almış başını gidiyor. Öbür tarafta hesabı var bunların. Unutmayın gençler...

• Ustalaş sende

• Getirin vileda sapını.

• Zamanla alışır ve öğrenirsin.. onun alt dudağına hafifçe ısırarak içine doğru çek dudağını em ayı gibi dudaklarını ağzının içine al.

• :D napııym özledim öpüşmeyi

• fantaziye bak ne hırçın şeysin sen öyle

• Şimdik sana buradan nasıl öpüşmen gerektiğini anlatmak zor yavrum :D sevgilinle bunu konuşmalısın bence zamanla alışırsın heralde :D

• iğrenç ya miden nasıl alıyo

• rahibe detected

• nasıl yardımcı olalım

• Doğaçlama yap:D

• Hic opusmemis gibi yap dislerini falan degdir daha cok hosuna gidecektir.

• deneyebiliriz

• ne oldu .:D

• bu tamamen karşındakine bağlı erkek başlar o ilerletir sende içinden geldiğince kasmadan devam edersin

• canım en masum şeklinde öpüş bilmiosan dudak kapalı öper kaçarsın

• normları olmaz içinden geldiği gibi

• Kendini kimseye birakma lütfen neye sahip olduğunu bilmiyorsun öpülmemis bir kızsın yani dalında bembeyaz bi papatyasın sen istediğin zaman zaten öpüşmek için yardım istemezsin eğer soruyorsan demek ki bu o değil. Ha sen istesen ve eminsen amenna biri istiyor diye gidip öpüşülürmü ya dikkat et kendine elin oğlu neler ister neler bir kaç kuralı yok bunun öyle tek kural o da şu Sen Değerlisin zamanla ne kadar haklı olduğumu göreceksin. Hiç öpülmemis olmak saklanacak utanılacak bir durum da değil ayrıca avrupada değiliz burası Türkiye biz de Türküz dudaklarının bekaretini yüz kızartıcı olay olarak görüyor bazıları. Sen istediğin zaman dünya istemese o doğrudur ama birileri istiyor diye öpüşürsen kaybedersin.

• bende ilk öpücügüm de kendi mi ona bırakmak zorunda kaldım kaçacak yerim yoktu :D ayrıca ona karşı koyamıyordum önce biraz naz yaptım tabi ama o istemesem de öpmeyi başardı ve sonrasında bana dediği şey "aşkım bunu da mı bilmiyorsun" dedi ve çok utandım ama daha sonra o istemese bile ben öpüyordum onun o bal dudaklarını dakikalarca zevkten uçuyorsun tabi ahh onun gözlerine bakmak bile beni deli ediyordu. şimdi ise ayrıldık onunla yaşadığım herşey için çok pişmanım ilk başta hoşuna gider ama benden sana tavsiye pişman olacağın şeyler yapma.. Başarılar !

• tabiki ilk olduğunu bilmesi hoşuna gider :)

• dudaklarını arala..onun dudaklarına yavaşca bastır..ve dilleriniz birbirine dokunsun..üst dudağı nı em ve sonra alt dudağını...vucudunuda ona iyice bastır...(sakın yapma dediklerimi) bunu ben yapmalıyım..canım çekdiiii...

• öpücük yakışan da kalmalı nefesi öptükten sonra bedeninde dolaşıyor sadece onun tadı geliyor :)

• benim de çekti.haftasonu ankaradayım bilgin olsun:)

• ayyy ne güzel anlattın öyle benim de canımı çektirdin :D

• bende senin gibiydim :) hatta çok korktum yani o benden sogur kesin falan diye düsündüm.ama öpmek istedi ilk başta ben hayr dedim o çok bozuldu. sonrasında kendimi ona bırakmaya karar verdim.gel öp dediğimde cok mutlu olmustu :) ama ben bilmiyorum korkuyorum ilk oldugu icin dedim ve olsun ögrenirsin sanki gibisinden komedi cevaplar vermisti :)o ilk öpücük mükemmel birsey. bence hic kasma kendini.ama bilmedigini söyledigin iyi olmus :) o yüzden cok kötüydü falan gibi yorumlar asla yapmaz ve sana daha cok yakınlasmak ister cokta hosuna gider :)

• özel ders al bence:)))

• Ramazan'a saygınız olsun biraz..

• Gözlerini kapat dudaklarını ileri uzat gerisi gelir

• İnternette videolar izleyebilirsin..

• karsindaki ne yapiyorsa aynisini yap :D

• Hahahah deli

• eskiden ben de arardım nette yardımcı oluyum oyüzden:D1-içinden geliyorsa öpüş ayıp birşey mi sanki?2-ağız temizliğine dikkat et yediğine içtiğine kokan bi ağız hoş değil :) hatta sakız falan çiğnersin ortama girmeden3-kendini rahat bırak düşünme ayyy anladımı ilkkez öpüştüğümü iğrencim falan diye sakın düşünme o zaten memnundur halinden4-çok yalap şalap olma çok tükürük yapma sevgilinin ağzını yüzünü5-ellerini boynuna dolasan yeter şimdilik =)6-zaten içgüdüsel olarak yapıyorsun bir çok şeyi takma7-ilk kez öpüştüğün için çocuğun hoşuna gidebilir ilki oldum diye bu ayıp bir şey değil yani :)şimdilik bu kadar yeter..gerisini zaten deneye yanıla öğrenirsin

• 1ay

Ya insanlık namus da kalmamış ya bu ne? İnsanlık öyle bir hal almış ki namuslu insan bulmak çok zor. Herkes eğitim vermiş resmen. Ne öpüşmesi eşin mi evli misin de öpüşüyosun? Aşkın öpüşmenin yaşı yoktur yerine ölümün yaşı yoktur denilseydi namuslu bir nesil yetişirdi. Ama insanlar öyle bir cıvıtmış ki... Öpüşmek, sevişmek, zina, ahlaksızlık almış başını gidiyor. Öbür tarafta hesabı var bunların. Unutmayın gençler...

• iyi eğlenceler sana :) bu arada olayları almak-vermek zihniyetinde düşünüp olayları ramazan ayına saygısızlıkla bağdaştıranlar ozaman bi zahmet insanların bir şeyler öğrenmek için bulunduğu sitelerde de dolaşmıcaklar ;)

• Begndm yazdini

• Öncekileri Göster
  • Yapma boşver. İstemiyorum de tek tarafın istemesiyle olmaz işine gelirse çek git keyfin bilir de.

• Teşekkürler

• diğerleri eğitim vermiş resmen tbrkler

• katılıyorum. bence de doğrusu bu...

• tamamen akışına bırak kendini. taktiklere falan hiç ihtiyacın yok, öpmeye başladığında içgüdülerin sana gösterecek zaten doğrusunu. sadece acele etme yeter.

• öpüşme

• kızın belli ki yaşı küçük ve sırf karşı taraf istio die öpüşcek,
      bu iyi birşey mi?

• neden öpüşmesin ki..
      kötü bişey mi..

• onu öpmek istemiyorsan engellemeye devam et anladığım kadarıyla sırf o istiyor diye yapıyorsun

• Ben de senle aynı durumdaydım ama kısmet olmadan ayrıldık, tabii şöyle bir durum var eğer erkek arkadaşın utangaç falan değilse sen kendini ona bıraktıktan sonra güzel şeyler olabilir ama benimki bir de benden utangaç davrandığı için olmadı. :)

• Öpüşme canım. Bak bu çok özel bir duygu ve onu hep en özel kişiye sakla. Senin için gerçekten değerli ve özel olan ve sana değer verdiğine emin olduğun klişiyle yaşa bu duyguyu ki anılarında çok güzel bir yer etsin. Diğer türlü o özel erkeğe yalan söylemen gerekecek ya da en azından çok güzel ve değğerli birşeyi önemsiz bir insan uğruna heba etmiş olacaksın. Öpüşme bence...

• opusun caniiim. opusun. ozeli ne.

• +1

• dilerim yaşamaz. özel olan özel insanla paylasılmalı.

• Öncekileri Göster
  • kendini ona birak:)

• eee bırakınca ne olcak sen rahatlıcanmı töbe töbe tavsiyeye bak yaaa:@

• okuluna gitmeyi dene .d.d

• Bilmediğini söyle ve ona göre davran, ona ayak uydur. O zaten yürütür.. Rahat ol yeter :)

• canım bu öyle söylemeyle ögretilmez ki. deneye deneye ögreneceksin. öpüşmesini bilmediğini sevgiline rahatlıkla söyle cünkü anlayısla karsılayacaktr. hatta bu hosuna gider

Yükleniyor...