Nasıl öpüşülür, yardım edin lütfen :(

Şimdiye kadar hayatımda bir kere bile yapmadım :S Erkek arkadaşım benimle öpüşmek istiyor, ama ben hep engelliyorum! :/

Güncellemeler:
Dediniz gibi söyledim bilmedimi svgilimde dedi ki olsun hosuma gidiyor ilk oldunu bilmek =))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 48

Kızlar Ne Diyor 35

• tabiki ilk olduğunu bilmesi hoşuna gider :)

• Gözlerini kapat dudaklarını ileri uzat gerisi gelir

• İnternette videolar izleyebilirsin..

• öpüşme

• neden öpüşmesin ki..
      kötü bişey mi..

• kızın belli ki yaşı küçük ve sırf karşı taraf istio die öpüşcek,
      bu iyi birşey mi?

• eskiden ben de arardım nette yardımcı oluyum oyüzden:D1-içinden geliyorsa öpüş ayıp birşey mi sanki?2-ağız temizliğine dikkat et yediğine içtiğine kokan bi ağız hoş değil :) hatta sakız falan çiğnersin ortama girmeden3-kendini rahat bırak düşünme ayyy anladımı ilkkez öpüştüğümü iğrencim falan diye sakın düşünme o zaten memnundur halinden4-çok yalap şalap olma çok tükürük yapma sevgilinin ağzını yüzünü5-ellerini boynuna dolasan yeter şimdilik =)6-zaten içgüdüsel olarak yapıyorsun bir çok şeyi takma7-ilk kez öpüştüğün için çocuğun hoşuna gidebilir ilki oldum diye bu ayıp bir şey değil yani :)şimdilik bu kadar yeter..gerisini zaten deneye yanıla öğrenirsin

• ne maddeymiş ya... ben böyle öpüşme kanunu görmedim hayatımda... okumadım da... ama ilk öpüşmemde de baya profesyoneldim:)

• Öncekileri Göster
    • iyi eğlenceler sana :) bu arada olayları almak-vermek zihniyetinde düşünüp olayları ramazan ayına saygısızlıkla bağdaştıranlar ozaman bi zahmet insanların bir şeyler öğrenmek için bulunduğu sitelerde de dolaşmıcaklar ;)

• 2ay

Ya insanlık namus da kalmamış ya bu ne? İnsanlık öyle bir hal almış ki namuslu insan bulmak çok zor. Herkes eğitim vermiş resmen. Ne öpüşmesi eşin mi evli misin de öpüşüyosun? Aşkın öpüşmenin yaşı yoktur yerine ölümün yaşı yoktur denilseydi namuslu bir nesil yetişirdi. Ama insanlar öyle bir cıvıtmış ki... Öpüşmek, sevişmek, zina, ahlaksızlık almış başını gidiyor. Öbür tarafta hesabı var bunların. Unutmayın gençler...

• Öpüşme canım. Bak bu çok özel bir duygu ve onu hep en özel kişiye sakla. Senin için gerçekten değerli ve özel olan ve sana değer verdiğine emin olduğun klişiyle yaşa bu duyguyu ki anılarında çok güzel bir yer etsin. Diğer türlü o özel erkeğe yalan söylemen gerekecek ya da en azından çok güzel ve değğerli birşeyi önemsiz bir insan uğruna heba etmiş olacaksın. Öpüşme bence...

• güzel yorum helal olsun yanlış şeylere teşvik etmediginiz için +1

• Öncekileri Göster
    • +1

• opusun caniiim. opusun. ozeli ne.

• bu tamamen karşındakine bağlı erkek başlar o ilerletir sende içinden geldiğince kasmadan devam edersin

• Ramazan'a saygınız olsun biraz..

• karsindaki ne yapiyorsa aynisini yap :D

• Hahahah deli

• canım bu öyle söylemeyle ögretilmez ki. deneye deneye ögreneceksin. öpüşmesini bilmediğini sevgiline rahatlıkla söyle cünkü anlayısla karsılayacaktr. hatta bu hosuna gider

• kendini ona birak:)

• eee bırakınca ne olcak sen rahatlıcanmı töbe töbe tavsiyeye bak yaaa:@

• okuluna gitmeyi dene .d.d

• 2ay

Ya insanlık namus da kalmamış ya bu ne? İnsanlık öyle bir hal almış ki namuslu insan bulmak çok zor. Herkes eğitim vermiş resmen. Ne öpüşmesi eşin mi evli misin de öpüşüyosun? Ailen böyle mi yetiştirdi? Öyle bir nesil yetişmiş ki daha 6 yaşındaki çocuklara sevisme öpüşme öğretiliyor. Yazıklar olsun. Şahsen öpüşmedim hic, opusmem de. Aşkın öpüşmenin yaşı yoktur yerine ölümün yaşı yoktur denilseydi namuslu bir nesil yetişirdi. Ama insanlar öyle bir cıvıtmış ki... Öpüşmek, sevişmek, zina, ahlaksızlık almış başını gidiyor. Öbür tarafta hesabı var bunların. Unutmayın gençler...

• Ustalaş sende

• Getirin vileda sapını.

• Şimdik sana buradan nasıl öpüşmen gerektiğini anlatmak zor yavrum :D sevgilinle bunu konuşmalısın bence zamanla alışırsın heralde :D

• iğrenç ya miden nasıl alıyo

• rahibe detected

• nasıl yardımcı olalım

• Doğaçlama yap:D

• deneyebiliriz

• canım en masum şeklinde öpüş bilmiosan dudak kapalı öper kaçarsın

• normları olmaz içinden geldiği gibi

• Kendini kimseye birakma lütfen neye sahip olduğunu bilmiyorsun öpülmemis bir kızsın yani dalında bembeyaz bi papatyasın sen istediğin zaman zaten öpüşmek için yardım istemezsin eğer soruyorsan demek ki bu o değil. Ha sen istesen ve eminsen amenna biri istiyor diye gidip öpüşülürmü ya dikkat et kendine elin oğlu neler ister neler bir kaç kuralı yok bunun öyle tek kural o da şu Sen Değerlisin zamanla ne kadar haklı olduğumu göreceksin. Hiç öpülmemis olmak saklanacak utanılacak bir durum da değil ayrıca avrupada değiliz burası Türkiye biz de Türküz dudaklarının bekaretini yüz kızartıcı olay olarak görüyor bazıları. Sen istediğin zaman dünya istemese o doğrudur ama birileri istiyor diye öpüşürsen kaybedersin.

• bende ilk öpücügüm de kendi mi ona bırakmak zorunda kaldım kaçacak yerim yoktu :D ayrıca ona karşı koyamıyordum önce biraz naz yaptım tabi ama o istemesem de öpmeyi başardı ve sonrasında bana dediği şey "aşkım bunu da mı bilmiyorsun" dedi ve çok utandım ama daha sonra o istemese bile ben öpüyordum onun o bal dudaklarını dakikalarca zevkten uçuyorsun tabi ahh onun gözlerine bakmak bile beni deli ediyordu. şimdi ise ayrıldık onunla yaşadığım herşey için çok pişmanım ilk başta hoşuna gider ama benden sana tavsiye pişman olacağın şeyler yapma.. Başarılar !

• dudaklarını arala..onun dudaklarına yavaşca bastır..ve dilleriniz birbirine dokunsun..üst dudağı nı em ve sonra alt dudağını...vucudunuda ona iyice bastır...(sakın yapma dediklerimi) bunu ben yapmalıyım..canım çekdiiii...

• ayyy ne güzel anlattın öyle benim de canımı çektirdin :D

• benim de çekti.haftasonu ankaradayım bilgin olsun:)

• öpücük yakışan da kalmalı nefesi öptükten sonra bedeninde dolaşıyor sadece onun tadı geliyor :)

• bende senin gibiydim :) hatta çok korktum yani o benden sogur kesin falan diye düsündüm.ama öpmek istedi ilk başta ben hayr dedim o çok bozuldu. sonrasında kendimi ona bırakmaya karar verdim.gel öp dediğimde cok mutlu olmustu :) ama ben bilmiyorum korkuyorum ilk oldugu icin dedim ve olsun ögrenirsin sanki gibisinden komedi cevaplar vermisti :)o ilk öpücük mükemmel birsey. bence hic kasma kendini.ama bilmedigini söyledigin iyi olmus :) o yüzden cok kötüydü falan gibi yorumlar asla yapmaz ve sana daha cok yakınlasmak ister cokta hosuna gider :)

• özel ders al bence:)))

• Yapma boşver. İstemiyorum de tek tarafın istemesiyle olmaz işine gelirse çek git keyfin bilir de.

• katılıyorum. bence de doğrusu bu...

• diğerleri eğitim vermiş resmen tbrkler

• Teşekkürler

• onu öpmek istemiyorsan engellemeye devam et anladığım kadarıyla sırf o istiyor diye yapıyorsun

• ne oldu .:D

• Daha Fazla
Yükleniyor...