Güvenli kopya çekme yöntemleri nelerdir?

Güvenli modern kopya çekme yöntemleri nelerdir? Hep merak edermişim, nasıl kopya çekilir de yakalanmayasın. Siz lisedeyken nasıl kopya çekerdiniz ya... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Lise zamanlarında 3 tane favori yöntemim vardı..

1. Sıraya yazmak.. her sey gözünün önünde ve kağıdın altında..

2. Bütün gece oturup, bir kağıda notları tersten yazmak.. Tersten yazıp sıranın altına yapıştırırım, sonrada her şeyi küçük bir ayna ile okurdum.. Ama zaten büyük zahmetle tersten yazınca çalışmış gibi de oluyor insan.. :) İlk kez terstten yazmak zor geliyor ama ikincisinde alışıyor insan. :)

3. Önümdeki sıranın, yani oturulan yerin arkasına notları yapıştırmak. En dertsiz en pratik ve bence yakalanma riski en az yöntem bu.. Hoca gelir sırayı ileriye iterdim, hoca gider, sırayı çekerdim ve işte notler karşımdaa..

• güzeldir :) ama önündeki kişinin sırayı almayacağını garanti etmek lazım :)

• Öncekileri Göster
    • Arkadaşınla anlaşabilirsin belki :) Yada notlarını 10 15 katı küçülterek fotokobilerini çekersin eline ya da bir yerlere sıkıştırırsın..

• bence en güzel yöntem cep telefonu karşı tarafa soruları mesaj atacaksın oda sana yollayacak ama sessiz :D