Kadın ne kadar severse sevsin yokluğuna alıştığı erkeği bir daha istemez

Kadın ne kadar severse sevsin yokluğuna alıştığı erkeği bir daha istemez sözü doğru mudur? ne düşünüyorsunuz bu konuda.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 34

• Evet doğru istemez , zaten yoksun onun için ve hiç olmamış gibisin , neden istesin ?..

• Çok doğru.

• doğru değil bence.ben insanların yokluğuna çabuk alışırım ama bu insanları istemediğim anlamına gelmez.aylar yıllar geçmiştir yokluğuna alışmışımdır ama düşüncelerim değişmemiştir.

• bu sadece erkek için değil bi çok şey için geçerli bi şeyin yokluuna alıştıktan sonra yeni bi düzen yeni şeler hayatına koymak zordur

• evet yokluğu birşey ifade etmeyenin varlığını istemem ben ama bu erkek içinde geçerlidir ki

• aynen öyle.1 ay kadar kısa bi süre bile olsa ben onun yokluğuna alıştıysam demekki onsuz oluyormuş derim ve bir daha bize asla fırsat vermezdim.

• onemli olan onsuz olması mı, yoksa onla mutlu olmak mı?

• onunla olan mutluluklarım mutsuzluklarımdan daha alt sevıyedeyse onsuz olmayı yeğlerim

• doğru

• Dogru ama inatci oldugumuzdanda kaynaklaniyo bi erkek bizim icin cabalasin bak nasil geliyoruz ona

• alsine o zaman kaçıyorsunuz gibi daha çok

• sen benı terket,perişan halıme,ağlayan gozlerıme,akan burnuma hıc oralı olma.sonra ben toparlanayım,eskı gucume,neşeme kavusayım,içimdeki kor küle dönsün.sonra cık karsıma de ki; eskısı gıbı olalım...yok yaayokluguna alıstıgı erkegı kadın bır daha ıstemez...doğrudur.

• %100 doğru... varlıgına alıştıgı kişiyi asla bırakmaz yokluğuna alıştığı bir kişi de isterse kapısında köpek olsun yinede dönüp bakmaz...

• İstemez.Kadın muhakkak gitmeden önce gitmemesi için elinden geleni yapmıştır ama o yine gitmiştir.Gittikten sonra belki üzülüp kahrolmuştur sabahlara kadar.Ama acılara da alışılıyo.Hala aşkı aynı olsa bile alışılıyo.Ve sen dönüp dolaşıyosun belki aradığını bulamadığın için geliyosun yine kabul etmesini bekliyosun. Nasıl olabilir ki böyle bir şey.Yapan bir daha yapar.Ne malum gitmiyceği.Ve bi kadının alışması o kadar zor ki...

• zaten isteseydi yanında olurdu, yanında olmadığı için yokluğuna alıştığı bir insanı niye istesin ki.

• Yalnış :)

• acı çektiyse bu süreçte?

• Öncekileri Göster
    • hep gül hemşo :) allah hayırlı kısmetler versin :D

• merci canım :D Amin :D

• Asla hemde

• çok haklısın...bu sadce kadınlar için geçerli değil yanlız erkek te istemez ben mesela...

• zaten normali bu

• doğru , onun varlığı ile yokluğu arasında pek fark olmadığını görmüş oluyor çünkü..

• doğrudur. eğer o erkek kızı çok üzmüşse ve tamamen kız ondan soğuduysa bir daha istemez onu. yokluğuna alışır.

• göz görmeyince akıldan çıkıyor demeye getirdin eğer öyle ise yalan

• hayır yanlış bence :)

• neden?

• Öncekileri Göster
    • acı çektiyse der bence

• e bu daha iyi bi yönden çünkü gerçekten seviyosa ne kadar acı çektirrse çektirsin vazgeçmez :)

• bi hata yaptı.sessiz sedasız ayrıldım.alışmam zaman aldı.2 ay sonra beni aradı.beni özlemedin mi diye sordu.özlemedim dedim.biliyorum özledin ama söylemiosn dedi.ister inan ister inanma özlemedim.alıştın yani bensizliğe dedi.ewt alıştım dedim.beni yokluğuna alıştırma dedi.bunun için çok geç biten bitti dedim.ve yine o hatayı yaptı.her tartışmamızda haksız olduğunu anlayınca ya ortamı terkeder ya da tlfnu suratıma kapatırdı.bitirdim işte.şimdi de tamamen unuttum.

• pes etmeyip üsteleseydi?

• Öncekileri Göster
    • yelkenleri suya indirmem diyorsun :D

• o eskidendi :)

• Yokluğuna neden alışması gerektiğine bağlı.

• çok seviyorsak mal gbi hemen kanıyoruz ..

• bence doğru .eski sevgilim mesela dönmek istemiyorum .sevdim mi evet belkide kimse benim gibi sevmedi onu ilk sevgilimdi .ilk elini tuttuğum erkekkti .o ne yaaptı beni hiç umursamadı aldattı bide bunu iitiraf etti bana .şimdi dönmek istese asla olmaz .o defter kapandı gitti .eskisi gibi değilim ki dönse ne olur .hem onla barışsamda ağladığım geceler kahrolduğum günleri geri getirebilecek mi?o günlerde kimlerlleyse onalara gitsin .canımı acıtana bide şans daha vermem .

• bana göre çok dogru.

• aynen ole yokluguna alıştım artk yoklugu bana bi anlam ifade etmıyor .tekrar dönmesini istemem.

• kesınlıkle dogrudur bu söz bı kez yokluguna alısılmıs bırsey asla ıkıncı sans verılmez

• doğru bence yokluğuna alıştıran ilgisi az olan erkek ile ayrıldığında kadın hiç zorlanmıyor ve geriye bakmıyor zaten yoktu ki diyorsun...

• sizde hep varolun ozaman yokluğunuzla bizi kandırmayın

• Kesinlikle doğru. Yaşanmıştır. Eğer ki dönüyorsa yokluğuna alışamamıştır zaten. Fakat bir şeyleri yoluna koymaya başladıysa, kendi yolunu çizmeye karar verdiyse asla geri dönmez. Aynı sorunları aynı sıkıntıları niye yaşasın?

• çok doğru altına imzamı atarım

• ister..

• isterse peki döner mi okadar acıyı çektikten sonra

• doner belli olmaz

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 7

• Düşündüm düşündüm ve böyle bir duruma düşmek istemediğimi anladım.

• cinsiyet farketmez erkekte de geçerli diyenlere bir iki lafm olacak; nihayetinde sevdiklerin öldüğünde de öyle ya da böyle yokluğuna alışıp devam ediyorsun yokluğuna bu demek olmuyor ki tekrar dirilecek olsa varlığından rahatsız olacaksın. karısı kocası ölenler geri kalan ömrü boyunca yalnız mı kalıyor başka biriyle hayata devam mı ediyor(eskiso kadar sever sevmez o ayrı) .

• dönmez aga alışmış birkere. dönseydi senindi zaten :d

• kim dediyse yeminle doğru söylemiş. Aynısı yeni yaşadım. derdimi anlatacak söz bu işte

• Bu söz beni çok korkutuyor

• kim yokluguna alistigini ister ki?

• dün facede gördüm bu sözü paylaşacaktım sacma geldi :)

• ben de şimdi gördüm face de :D iz bırakan cümleler sayfasında :D

• evet bende beğenmişim o sayfayı (:)

Yükleniyor...