Bir kadına edilecek en güzel iltifat nedir sizce?

bir kadına edilecek en güzel iltifat nedir sizce?bir kadına edilecek en güzel iltifat nedir sizce?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• senin içinden gelen karşındaki bayan için en güzel iltifattır... kimine salak dersin alamaz çünkü niyetini biliyor seni tanıyor. kimine neler neler dersin yinede yaranamazsın... SEN İÇİNDEN GEÇENLERİ SÖYLE yeter.

• di mi beya

• vay be bu benmiymişim :D

Kızlar Ne Diyor 17

• Yanında huzur doluyorum.

• Bu cümle biraz daha açılabilir.. Yanında huzur doluyorum.. Herşeyden uzak gibi.. Gözlerine baktıkça bir sahilde seninle başbaşa olduğumuzu hayal ediyorum sanki seninle kumsala uzanmış dalgaları seyrediyorum.. Gözlerin çok etkileyici, çok güzel ve derinden bakıyorsun..

• sen bu işi biliyon+++

• "Seni sudan fazla istediğimi bil, <3" :)

• he ne kim ?

• aşka gel:D

• tabiya :)

• Öncekileri Göster
  • sen hayatımın tek aşkısınn

• seni sen olduğun için seviyorum

• Dün gece duyduğum bir iltifat hayatta hiçbir şey önemli değil senden :) Sen iyi ol o bana yeter :)

• sevildikce guzellesiyorsun

• Güzelse 'çok güzelsin' Aynı şekilde elleri güzelse 'ellerin çok güzel' veya gözlerse 'gözlerin çok güzel' denilebilir..Gerçekler olduğu için yerinde iltifatlar olur ve etkilenir..İltifat bir yana bir kadınlar ilgi ister ;)

• Kadınları mutlu etmek istiyorsan doğal ol, yapay olma.. Su gibi ol. içinden geldiği gibi davran gerekirse saçmala.. o kişi sana karşı ilgi duyuyorsa ne yaparsan yap yine senden vazgeçmeyecektir.

• kadınlar çok şey ister, memnun edemezsin

• +++++++

• Söylemem telif hakkı isterim:-)Sen de gönlü varsa ''kolay gelsin ''desen o iltifat sanar canım:-))

• çok güzelsin diyen erkeğe asla inanmam ama çok tatlısın çok sevimlisin derse erir biterim :)) bir de meleğim desin yeter :)

• çok güzelsin basit ve klişe bir laf değil mi zaten ? bunu herkes dile getirebilir eğer belli bir güzelliğe ve çekiciliğe sahipsen.. Bana gelip biri "çok yakışıklısın" ya da "gözlerin çok güzel" dediğinde umursamıyorum artık.. Bunları zaten devamlı duyuyorum.. İnsan farklı şeyler duyduğu kişiye karşı bir ilgi oluşturuyor içinde.. Yaratıcılık karşındaki insanı farklı kılıyor neticede.. farklı bakmaya başlıyorsun ona.. herkes gibi bakmıyorsun mesela..

• bende kadınları genelde ömrüm diyerek kandırıom :D lanet olsun ifşaa ettım sımdı kendımı :D

• tatlım derse olur :))

• Öncekileri Göster
  • Kilo vermişsin sanki zayıfladın mı sen? :p

• Mango'da %25 indirim varmış'ın farklı anlatımı gibi bişey o da =)

• Tek senin yanın da kendimi mutlu hissediyorum

• söyledim işe yaramadı :)

• GüLümseme KaLbim durucak .. :)

• ekşici arkadaşım benim :)))- beni adam ettin. :))

• Sen benim başıma gelen en güzel ve en tatlı şeysin.Senin sesini duymadığım seni görmediğim an, zaman gecmek bilmiyor.

• Sen benim ilkimsin ve ilk olarak kalacaksın! (biraz sert ama duygusal tavırla söylenmeli).Tabii bunu yapmak içinde o ilkin olmalı (=.

• kilometreyi sıfırlarız sorun olmaz ;)

• ++++

• ilkin değilse mesela ikinciysem ikinci deyim mi

• Bana kartaliçem desin yeter:)

• cok guzel gorunuyosun yeterli bence

• +++++++

• ama bunu bi kadina solicek sevgiliye demedi ki

• basit ve sıradan

Erkekler Ne Diyor 20

• 2ay

Seninle Çok Mutluyum.

• İçinden geleni söylemek onlar için en güzel iltifattır.. Hatta şaşkın şaşkın bakışların bile iltifat niteliğindedir.. Hani bazı anlar olur ya.. kelimeler kifayetsiz kalır anlamını yitirir, boğazın düğümlenir söylemek istersin ama söyleyemezsin.. Mesela ; "bugün çok şık çok güzel olmuşsun" dersen oradaki "bugün" kelimesi büyüler karşındakini.. veya " bu saçları her sabah kendin mi yapıyorsun yoksa fön makinesi mi? Gerçekten çok hoş olmuş. Elmacık kemiklerin çıkık olduğundan düz saç sana daha çok yakışıyor " gibi.. ya da ona bir öneride bulunabilirsin.. " Saçlarını topuz yapmalısın bence, boynun ve gözlerin çok güzel olduğundan ötürü topuz saçın sana çok yakışacağından eminim" gibi şeyler söyleyebilirsin..

• kalbinden çıkan ışık içimi huzurla dolduruyor

• " bu gece güzelliğin bir şarap gibi parmaklarından damlıyor . her damlasından ayrı sarhoş olası geliyor insanın" ... çalan top olsun len

• güzlmşşş

• ben bu kadar etkiliyeci oldugunu düşünmemiştim :)

• okurken sarhoş oldum..

• tonurcuktun gonca oldun,goncaydın gül açtın,gönül bahçeme hoş geldin gülüm

• "Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek bir fark var; onlar milyonlarca sen bir tanesin!" ❤❤❤

• Hiç iltifat felan edip egosuna tatmin etmesine müsade etmemek en mantıklısı

• hadi bundan yapalim :D link

• "köfte gibi şirin bir tipsin" adnan hocadan inciler :D

• Seni tanımadan gözlerine bakmadan önce yaşamadıgımı fark ettim ilk bulustugumuz tarihi benım dogum gunum olarak kabul edelimmi ? :D weqeqw :D

• kadın muhabbet esnasında bayan iş arkadaşı ya da komşusunun dedikodusunu yapar muhakkak. ilgili kişinin pozitif gördüğü bir yanını anlatırken patlatacaksınız:"amaaaan. sen ondan bin kat daha..."belirli bir nitelik bakımından herhangi bir hemcinsinden üstün olduğunu belirtmek özellikle türk kadını için en büyük iltifattır.

• Ben sevgilime yaz kış, kartanem derdim.bir gün bana bu sıcak yaz mevsiminde neden bana kartanem diyorsun diye sordu.Bende Bu sıcak havalarda bile senin bir kartanesi olup dilimin ucuna konduğunu hayal etmek bile içimi serinletiyor dedim.verilen tepki ve gösterilen sevginin mutluluğu görülmeye değerdi :)

• bence sabah bir öpücükle uyandırdıktan sonra gözlerine bakarak günaydın demek

• Çay süpermiş pilavda mükemmeldi

• Çok romantik olur pilavın üstünede hafif yemek gezdirdinmi sabahlar olmasın

• o da sana daldır kaşığı desin

• hahaha

• hayatım sen kilo mu verdin :)

• ben prensesim demeyi seviyorum ,hak ediyorsa tabiki

• Onu hiç konuşmadan dinlemek

• Çok güzel kuru fasülye pişiriyorsun.

• eyw panpa :)

• köylü gibisin

• Annemin ilk kızı olacaksın! (Tabii kız kardeşiniz yoksa varsa değişe bilir "Annemin tek gelini olacaksın" gibi gibi)

• Biraz öyle.

• ilginç

• memişlerin kafam kadargöbüşün peynir kadarbenim sana bu sevdaminan tatlım mezara kadar

Yükleniyor...