İki kız arasında kaldım siz hangisini seçerdiniz?

Gizli Üye
Şimdi arkadaşlar bu kızlardan biri 1.62 boyunda 53 kg açık kumral kahverengi büyük gözleri olan seksi değil çok tatlı bir kız.Karekter olarak çok mütevazi alçak gönüllü küçücük bir jeste çocuklar gibi sevinip mutlu olan hareketleri bakımından daha çocuksu ve tatlı olan kolayca idare edilebileceğim yönlendirebileceğim bir kız.Diğeri ise 1.73 boyunda 50kg beyaz tenli siyah saçlı ela gözlü bir kız bu kız aşırı havalı ve çok anaç bir görüntüsü var.Çok seksi bir kız.Karekter olarak daha soğuk küçük dağları ben yarattım edasında olan mutlu etmek jestlere alışkın olduğu için daha zor olan yönlendirmenin mümkün olmadığı bir kız.Birde şöyle bir drum var benim ekonomik drumum çok çok iyi bu ikinci kızla aynı kolejden mezunuz onunda ekonomi drumu bana yakın oldukça iyi birinci kızın ise ekonomik drumu orta anne-baba öğretmen.Yani bu nedenlede havası tavası daha az.Hayatım boyunca bu iki kızdan başka bir kız sevmedim.Birincisi çok tatlı geliyor o yanındayken insan yaşlanmaz hiç sıkmaz adamı diyorum.Ama ikinciyi görünce abi bu kız bukadar jest yapıyor şu fizik şu hava tava kaçırılırmı diyorum.Çok kararsızım siz hangisini seçerdiniz acaaba? Ve neden?
İki kız arasında kaldım siz hangisini seçerdiniz?
23 Cevap