Sevgilinizi tek başına gece doğum günü partisine gönderir misiniz?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar olay şöyle;

Sevgilimin en yakın arkadaşının (kız) yarın doğum günü ve gece pubda kutlayacaklar. 7.30 da baslayacak muhtemelen 1 - 2 ye kadar sürer. Doğum gününe gelenlerin 16 17 si erkek 5-6 tanede kız vardır. Ayrıca doğum gününe gelen bir tane çocukta benimkine yazıyor. İçtikten sonra onun sapıtacağını düşünüyorum ve partinin tam bir ergen partisi olacağı kanaatindeyim. Yaş ortalaması 18-19.

Normalde böyle bir kız değil partiyle felan işi olmaz ama en yakın arkadaşı işte kendince gitmek zorunda.

Malumunuz doğum günü olan kızında sevgilisi yok.
Ben o kadar erkeğin arasına kısa bir etekle girmesini istemiyorum. Heleki shotlar ve içkiler havada uçuşacakken ama şöylede bir durum var;

Partiye gelecek arkadaşlarından hiçbirini tanımıyorum sevgilimle yazlıkta tanışmıştık. şu an 2. ayımız. Açıkçası bende pek gitmek istemiyorum ama gözükmek istiyorum onun ortamına.

Bana sen gelirsen sürekli yanında durmak zorunda kalacağım. İnsanlarla tanıstırmak zorunda kalacağım ve bundan nefret ediyorum diyor ve eğlenemeyeceğim diyor.

Bende sert yaptım ve istemiyorum senin o kadar erkeğin arasında olmanı ve ayrıca ortamına girip arkadaşlarına gözükmek istiyorum yarın orada olmazsam seninle beraber ertesi günümüz olmaz dedim.

Aslında pek sıkan bir erkek değilim. İlk defa böyle radikal bir karar aldım. Bayağı tartıştık. Yarın gelirsen orada kavga felan çıkartırım dedi. Bende yarına gerek yok şimdi bitirebiliriz dedim telefon numaramı silmesini istedim. Ben açtım silerken engel oldu falan sonra evine gitmek zorunda kaldı. Mesaj atıyor şu an saçma triplere girme lütfen ve ayrıca bitemez diye.

Kot felan giyeceksin desem erken eve döneceksin desem yapar.

Ama aklım almıyor bir gecelik eğlencesini bir ilişkiye nasıl değişebilecek ayrılma konusunda ciddiyim.

Ne yapayım sizce?
Gönderirdim
Göndermezdim
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaslar cevapları konuya okuyup ona göre verir misiniz ve yorumlarınızı bekliyorum lütfen.
Güncellemeler
+1 yıl
yorum yok mu arkadaslar
Sevgilinizi tek başına gece doğum günü partisine gönderir misiniz?