• Sor
  • Bence

Telefona kaydedilen sevgili isimleri

arkadaşlar telefonunuza sevgilinizi ışım olarak ne kaydettiniz ? yada ne kaydetmek isterdiniz duygusal komik olabilir :)

En İyi Görüş

• cennetim diye yazardım ben :)) o cennet cehenme donmuştu :DD

• :)hahahaa :)

• Çaklıtım

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 37

• Avrat

• İsmi olur öyle işte sevgilim yok ama :(

• Herşeyim yazmıştım, aslın da hiçbirşeyimmiş, acı bir şekilde öğretti bana bunu.. Malesef.

• 21gün

Üzme Bende öyleyim. Geçer ama zor

• 21gün

Geçecek ama, parçalana parçalana. 😳😳

• datlum diye kaydederdim

• bıldırcınım

• çok ürkütücü :) ya ilerde kesersen :D

• kesersem yerim:)

• wuhuuuuuuuuuu :DD

• Benim telefonumda sayı ve işaret koyunca ilk başa geçmiyor. E ilk mesaj attığım o kişi olduğu için en başta olmalı bende mecburen "Aaaaaaa" diye kaydediyordum.

• :)oda guzel

• Öncekileri Göster
    • :)

• Ama artık aşkım yok bir ben birde yalnızlık :) Çokzellll :)

• At kafası.

• ben APAÇİ yazdım :)

• Hayatımın Yanlışı

• Adını yazdım ben...ismin ne önemi var yürekte ömrüm diye yaziyorken

• Ben sevgilimi telefonuma,Gülbebeğim diye kaydettim. O da beni He is mine ( Benim o ) diye kaydetmiş,canım benim ya :)

• :)

• söylerdim ama burda takılıyosa direk anlar :)

• daha iyi işte anlasın

• gizli saklı giriyorum iyi olmaz sanki anlaması :)

• ahaha :) buralarda takılıosa anlasa da caktırmaz oda gizli saklı giriyor demektir :D

• Meleğim...

• bu soruyu sorsa sorsa bir bayan sorardi zaten:) tipik kizin erkegi bu konuda sorgulamasi soyle-askim benim ismimi ne olarak kaydettin?-bilmem unuttum ama canim heralde-canimmi:(bende herseyim diye kayitli ama:)-ya taman degistirirm o kadar onemlimi ki-tamam degistrme ya hic romantik degilsin:/olay boyle oluyor iste :)gerek yok askimmis hayatimmis falan filan:)

• :) hiçte bile bunu bayanla alakası yok erkekte isteyebilir bunu odun degilse tabi ...

• Aynen Ben Merak Ediyorum

• Pizzam Diye Kaydederdim :D

• Hâtunummm

• Benim sevgilim olsa şahsen bu soğukta ismini kışın ısındıgım sobam olarak kaydeder dim:))

• O bir aşk erosum tofitam derim ♡

• Hayat öpücüğüm , çıtırcık , sonsuzum , tatlı belam , sevgimin kalitesi , ruhum , sol yanım hangisi size uygunsa :)

• Ben sevgilimi Bizim hanım diye kaydettim :) oda beni Paşam :)

• Sabah Uykum♡ diye özel olması lazım :)

• Genelde isimlerini yazarım. Özelse Nefesim özelim filan.

• Ben vefat etmeden önce fındığım derdim

• Canemm Diye

• zamanında akpli sevgilim olmuştu ''koyunum'' diye kaydetmiştim ve bu şekilde kaydettiğimi bilir o da beni gomunist diye kaydetmiş :)

• Kaydetecek numara olsa dünyam veya nefesim diye kaydederdim o şaslı kişiyi :)

• İLLEDE SEN veya Bonzai Çiceğimm :) :)

• 'Prensesim yazıyor,listenin en üstünde yer alıyor, kalbimin en üstünde olduğu gibi

• güzelmiş :)

• İsim-Soyisim.

• hatunum yazıyo :D

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 37

• Ad soyad.

• ben talat diye kaydettim

• :) hiç romantik değil ama allah var tersi düzü aynı da şekilli duruyor ismim :DD

• Öncekileri Göster
    • anam ne güzel :) mutlu olun hep inş :D ama bir ara gözüme çarpmıştıınız sanküüüüüü :D

• teşekkür ederiz :))

• Maymun

• çok kıllı galiba :)

• :)hahahaaaa

• Adıyla kaydederdim.

• Canımın canı :)

• aşkk^^ ...

• Ben "Hayatımın tek gerçeği" olarak kaydettim :))

• normalde ad soyadla kaydederim ben fakat ben meleğim diye kaydettim neden adım soyadım var azarını işittikten sonra prensim diye kaydettim :D

• listenin en başında olmak sebebyle aaaaaaaŞkıM diyedr :)

• adı soyadı diye kayıtlı şu anda .

• DünyamMmMmMm <3 aynı bu şekil :)

• pikachuum :) halada öyle

• eğer 2000 liysen işsizsen HaSrEtİm die kaydet bidfe bululşamadıysan e iyisi bide helalim avr kızların hoşuna gfider

• Annemin damadi 🐱🐱

• Romeo olurdu olsaydı :)

• Canımcım ömrüm hayvanım kalpçiğim ruhum. Bide şeyi yapmıştım ya biz hep hayal kurardık işte evlenince çocuğumuzun adı ne olsun felan diye ada ya karar vermiştik bende keyfi gelsin diye Adanın babası diye kaydetmiştim :D

• Hasretim oda Ceydom diye kydedr..

• çok sevdiğim :*

• Sevgilm olsaydı rehbere adını Turkcell olarak kaydederdım (: Cunku Mesajlarmı kmse okumaz dıye dusunuyorum :)

• My_live olarak kaydettim yani (benim hayatim) demek

• CAN ÖZÜM <3

• Odun herif diye kaydedicem bundan sonrasını nasılsa hep öküz odun karışımlarını mıknatıs gibi çekiyorum

• bi gün acayip kavga etmiştim.herşeyim diye kayıtlıydı silip bok diye kaydetmiştim.arayınva bok arıyor yazısını görünce gülme krizi gelmişti:)

• :)))

• olsun sonra düşünürüm..

• İlk zamanlar ismiyle kaydettiydim. Bozulmuştu görünce...Simdi, askitom diye kayıtlı.

• öpücük :D:D

• dudakları çok hoş o yüzden oyle kaydettim:D

• hımmmmmmm:)

• file bekcisi :)

• ben genelde adının ve soyadının baş harfini alıp kız ismine uyarlarım ama hiç sevgilim olmadı bunu erkek kankalarıma falan yapıyorum :))

• bn aa hödügümm dıye kaydetmıstm bı zmnlar

• beni sevmeyen bir sevdigim var beni sevmek bir yana anlamıyor bile numarasını bilsem odun diye kaydederdim hos arkadaslar arasında ondan söz ederken odun diyorum anlıyorlar :)) ama ben odunumu cok özledim o olmazsa ben nasıl ısınırım kışa kadar gelir mi görür müyüm :)

• daha kısa var canım acele etme :)

• Daha Fazla
Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...