Sevgiliye alınacak özel hediyeler nelerdir ?

Saat, gömlek, parfüm dışında daha akılda kalıcı ve daha farklı ne tür hediyeler alabilirim ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence bir kutuya 30 dilde seni seviyorum yaz ve hangi ülkeye ait olduklarını kağıdın arkasına yazmayı unutma. ve kutunun en dibinde de seni her dilde ve her renkte seviyorum yaz. bana yapılmış olsa çok hoşuma giderdi :)

• evet etkileyici olur bence :D

• Bak bu çok güzel :D

Erkekler Ne Diyor 7

• hobisi varsa onla ilgili bir şeyler seçebilirsin :)

• özel bir şey istiyorsan almamalı kendin yapmalısın. emeğin olmalı içinde. ona bir video hazırlayabilirsin, bir slayt gösterisi hazırlayabilirsin anladın mı bunun gibi şeyler. yada onun için ufak notlar yazıp her gün onları güzelce derleyip verebilirsin. parayla alınan şeyin içinde duygu yoktur. sadece maddi değeri vardır maneviyat olması gerekir özel olması için

• Video yaptım daha önce.

• Ilgi alanıyla ilgili birşey al mesela futbol seviyorsa tuttuğu takımın forması

• O bir örnekti zaten ilgili alanıyla ilgili dedim takım tutmasına gerek yok mutlaka ilgi duyduğu bir alan vardır

• Takım tutmaz kendileri.

• ekle ozelden soyleyebilirim... abaza değilim rahat ol... ama alenen soylersem herkes bunu yaparsa bi ozelligi kalmaz:))... ozelden yaz anlataym;)

• sende saol

• Neyse anladım hacı sağol.

• uzun suredir cıkmıyosanız eger zaten olmaz... bosver takılma.. bak git forma falan al sevinir işte:)

• Öncekileri Göster
  • isim yazdırılan hediyeler

• Biz onları geçtik.

• Onu düşünmüş olman yeterli, fazlakasma bence...!

Özel ilgi alanındaki bir konuda yoğunlaş , illa da bişi alacaksan...

• :)

• :-)

• Sende farkında olduğun için düşüncelisin.

• Öncekileri Göster
  • Geçenlerde biri uzaktan kumandalı helikopter alıcam yazmıştı bence güzel bi hediye olur.

• Benim sevgilim o tarz şeylerle pek ilgilenmez.

Kızlar Ne Diyor 4

• Müziği seviyorsa parmak bateri alabilirsin.

• ikinize özel bişeyler olabilir mesela bir puzzle'da ikinizin fotoğrafı ya da bugüne kadar yaşadığınız herşeyi küçük bi kitap şeklinde fooğraflarla yapabilirsin

• hurma al :) ramazan ayındayız iyi olur hem tatliş yer tatli konusursunuz :)

• Fotoğraf Makinesi :))

• :D:D

• Bende seni öptüm sağol :)

• doğru tabi öpüldün :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...