• Sor
  • Bence

Sevgiliye alınacak özel hediyeler nelerdir ?

Saat, gömlek, parfüm dışında daha akılda kalıcı ve daha farklı ne tür hediyeler alabilirim ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bence bir kutuya 30 dilde seni seviyorum yaz ve hangi ülkeye ait olduklarını kağıdın arkasına yazmayı unutma. ve kutunun en dibinde de seni her dilde ve her renkte seviyorum yaz. bana yapılmış olsa çok hoşuma giderdi :)

• Bak bu çok güzel :D

• evet etkileyici olur bence :D

Erkekler Ne Diyor 7

• hobisi varsa onla ilgili bir şeyler seçebilirsin :)

• Ilgi alanıyla ilgili birşey al mesela futbol seviyorsa tuttuğu takımın forması

• Takım tutmaz kendileri.

• O bir örnekti zaten ilgili alanıyla ilgili dedim takım tutmasına gerek yok mutlaka ilgi duyduğu bir alan vardır

• özel bir şey istiyorsan almamalı kendin yapmalısın. emeğin olmalı içinde. ona bir video hazırlayabilirsin, bir slayt gösterisi hazırlayabilirsin anladın mı bunun gibi şeyler. yada onun için ufak notlar yazıp her gün onları güzelce derleyip verebilirsin. parayla alınan şeyin içinde duygu yoktur. sadece maddi değeri vardır maneviyat olması gerekir özel olması için

• Video yaptım daha önce.

• ekle ozelden soyleyebilirim... abaza değilim rahat ol... ama alenen soylersem herkes bunu yaparsa bi ozelligi kalmaz:))... ozelden yaz anlataym;)

• Özelse sende kalsın almayayım ben.

• Öncekileri Göster
    • Neyse anladım hacı sağol.

• sende saol

• isim yazdırılan hediyeler

• Biz onları geçtik.

• Onu düşünmüş olman yeterli, fazlakasma bence...!Özel ilgi alanındaki bir konuda yoğunlaş , illa da bişi alacaksan...

• Tamam kızmayın.

• Öncekileri Göster
    • :-)

• :)

• Geçenlerde biri uzaktan kumandalı helikopter alıcam yazmıştı bence güzel bi hediye olur.

• Benim sevgilim o tarz şeylerle pek ilgilenmez.

Kızlar Ne Diyor 4

• Müziği seviyorsa parmak bateri alabilirsin.

• Fotoğraf Makinesi :))

• Sanki basit bir hediye gibi :/

• Öncekileri Göster
    • Bende seni öptüm sağol :)

• :D:D

• ikinize özel bişeyler olabilir mesela bir puzzle'da ikinizin fotoğrafı ya da bugüne kadar yaşadığınız herşeyi küçük bi kitap şeklinde fooğraflarla yapabilirsin

• hurma al :) ramazan ayındayız iyi olur hem tatliş yer tatli konusursunuz :)

Yükleniyor...