Aranızda sigara kullanan var mı? Var ise kaç senedir sigara kullanıyorsunuz?

siyah23
Sevgili arkadaşlar, Günaydınlar nasılsınız bakalım? Aranızda sigara kullanan var mı.. var ise kaç senedir sigara kullanıyorsunuz?
Güncellemeler
+1 yıl
küçükken abim ve ben baket alırdık ikimizde içercik 5 yaşlarında falandık..şimdi ise abim kullanıyor ben kullanmıyorum :))
Aranızda sigara kullanan var mı? Var ise kaç senedir sigara kullanıyorsunuz?