Erkeğin aldattigini nasıl anlarsın?

Merhaba arkadaşlar,Birkaç önce sevgilimden 5 yaş büyük kuzeniyle Aşırı samimi benden gizlenmiş mesajlar birde gizli Face bulmuştum kuzeni sevgilimle yazışmak için sevgilime açmış.. ama aldatma olmadığına inandırdı.Kuzeni dul ve çocuğu var. Onunla görüşmesini yasakladım.. Yanlız kısa süreliğine ayrıldığımda kuzeni gene yaklaştı sevgilime barıştığımızdada kıskançlık yaptı.Şimdi ise halası yani kuzenin annesi kardeşi fln başka şehire taşınıyolar, sevgilimde yerleşmede yardım etmek için beraber gitti.. Ev 3 katlı.. Sevgilim dün Bugün gün yerleşmede yardım etti evet ama kendimi okadar ihmal edilmiş hisettim ki..arada msj yazdım geri yazdı çıkmam gerek diye..gece ise hiç iyi geceler demeden uyumazdı:( ben uyuklarken bıkere aramış,ama bi msj yazma gereği duymamış.. Sahurda aradım onu telefonuna çıkmadı.. Normalde ben aradığımda herzaman uyanır telefona çıkardı çıkamazsa bile Msj atardı.. Aradım çıkmadı.. Şimdi ise ciddi şüphelerim var o kuzeniyle birlikte olduğuna dağır..2-3 ay önce istesem elde ederdim onu zten dedi..aslında genelde hiç güvenmiyorum ona bu olaydan sonra..bu sabah doğruyu şöyle beni aptal yerine koyma birşey geçti mi aranzda dedim çok kızdı gerizekalı saçmalıyorsun onunla konuşmadım bile kapatıyorum telefonumu Msj atma bana fln diye Çıktı..aralarında bişeyler geçtiğini hissediyorum:( Lütfen yardım edin arkadaşlar delircem yaa, sizce aldatıyormuudur? Veya erkeğin seni aldatığını nasıl anlarsın?

Güncellemeler:
Ya birde bikacgun kalicakmis lanet gelsin:@

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bişey sordugun zaman gerizekalı saçmalama işim olmaz defol git ne bileyim beni arama sakın yorgunum yartıcam diye cevap alıyorsun ki allah bilir ama %98 ihtimal aldatılmışsındır canım ayrıca ne demek bana mesaj atma ne demek kapatıyorum neymiş efendim bak savunmasida buysa uzak dur ; sen benim üzerime çok geliyorsun uzattin konuyu sikiyorsun ondan kapattim vs cık cık cık sakın sakın o sana karşı sorumluluğunu bilicek ondan başka adammı yok yardım etcek sen gitme demişsin ateş olmayan yerden duman çikmaz derler gitmicekdi gitti kasybetti bi ömürboyu bunu düşünerek yaşayamazsin oldumu olmadimi diye. yani görüşme dediğin birine bide yardım edıyor kuzenı değil isterse bacısı olsun abuk subuk davraniyorsa görüşmicek büyük konuşmak istemem ama benim için ölüdür bence toparlan onuda arama sakin mesajda atma konuyuda sakin ne uzat ne kapat iyi düşün onun bu tavri hoş değil sorumsuz bi tavir telefon kapamak iyice üstüne git ama sakin sinirlenme ve kendinide küçültme ama üstüne git bak gerçek cevabi alicaksin bak son tavsiyem böyle konulari aman benden ayrilmasin diye askiya alirsan yarin çok soru işaretin olur her olayda açip açip durursun hatirlar üzülürsün belliki onu seviyorsun unutma sakin restine karşi susma restine rest diceksin korkma sakin gitcek diye sen rest de ve izle ama üzme kendini malesef güvensiz ve ahlakin yerlere yattigi bi dünyada yaşiyoruz

Erkekler Ne Diyor 1

• geç boşalıyorsa aldatıyordur kesin!

Kızlar Ne Diyor 6

• Aldatıyor diyemem ama o kişi sevgilinin kafasını oldukça karıştırmış belli ne yap ne et tekrar kendine geri çek onu yoksa çocuk elden gidiyo

• mana vermek gibi olmasın ama 23 yaslarında dul bır kadın bu sevgılının kuzenı...bılemıyorum... ama sevgilinin hareketleri seni aldatmış gibime geliyor. ayrıca KADIN HISSEDER... Kadın gercekten hısseder hıssedıyorsan hıslerım muhtemelen dogrudur. kesınlıkle ayrılmalısın zaten sana gerızekalı bılmemne dıyorsa bırak kesınlıkle ayrılamıyorum dıye bırsey yoktur 1 ay gectıkten sonra alısırsın zaten daha gencsın karsına neler neler cıkar...kurtul o cocuktan !

• kesınlıkle öyle suana kadar hislerinin yanlış çıktıgı bı kadına rastlamadım hıc

• Aynen. Ne hissediyorsan odur.

• Geçmiş olsun şekerim .Boynuzu yemişsin. Bu kadar basit.

• Sen şüphelerini söylüyorsun daha önceden yapmadığı şeyler yapması tabiki bir delil olabilir ama bunu karşı taraf kabullenmdikten sonra bir sonuca varamazsınki.Hem sende ayrılamadığını söylüyorsun illa gözünle bir şeyimi görmek yeticek bu düşüncelerini değiştirmeye anlamadımki...

• bu kadar şüphelerin var ve sen hala devam ediyorsun bu ilişkiye nereye varıcağını düşünüyorsunki?

• güven cidden kırılmış...
      arkadaş hala güvenmek istiyor bende bunu anlamıyorum...

• Canım sen böyle diyorsan aldattığını öğrensende o hataydı der yada bı sure ayrılır barısırsın burdan o anlaşılıyor demedi deme ciddn üzüldüm uzun bi süre önce bende aldatılma şüphesini yaşadım ve doğru çıktı ayrıldım neler etti barışmak için inkar etti edicek tabi kim kabul eder ama sağlam kaynakdan öğrenceksin öyle havadan nem kaparak bişeylere kıyılmaz yalnız senin durum hoş değil çok çok şüpheli canım umarım düzelir

• Aldatigini anlamanın bir yöntemi yok mu ya-.-

• Öncekileri Göster
  • Ya şüphelerin varsa neden devam ediyorsun ki, ayrıl git dicem çünkü gereken bu.Bi kız bişeyler hissediyorsa mutlaka bişeyler vardır diye düşünüyorum, ayrılmak kolay olmadığını bildiğim için iki seçenek var önünde; Ya zamana bırakacaksın illakı kokusu çıkacaktır.. Ya da kokusu çıkmadan ayrılacaksın. Yoksa şüpheler beynini kemirmeye devam edicek.Ben daha önceki konularınıda okuduğum kadarıyla aralarında bişey olması ihtimali büyük gibi duruyor, keşke yardıma falan gitmeseydi.

• hayır canım insan gibi konuşur eyvallah ama rest çekiyorsa altında bişilr ara çünkü erkekler kızlrı susturmak için hasızken öfkelenirler bunun içine açık verme korkusuda girer eğer düzgünce anlatırsa muhakkak açık verecektir mesela;

saat 9 da uyudum der bı sonrakı cumlede 9 da halam geldı der bitmiştir yada şöylede anlatabilir akreple yelkovan birbirini kovalıyordu saat 8 den 9 a dogru ılerlıyordu zaman boyle gecıyordu :)
      uzayan konular ayrıntılar her zaman yalanın göstergesidir EN İYSİ ÖFKE

• Hadi yaa:/ off neyapsamki şimdi:(

• Aksine birşey olduğu için de öyle davranmış olabilir, erkekler çok yaparlar öyle.
      tek gerçek şüphedir.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...