Erkeğin aldattigini nasıl anlarsın?

Merhaba arkadaşlar, Birkaç önce sevgilimden 5 yaş büyük kuzeniyle Aşırı samimi benden gizlenmiş mesajlar birde gizli Face bulmuştum kuzeni... Daha Fazla

Güncellemeler:
Ya birde bikacgun kalicakmis lanet gelsin:@

En İyi Kız Görüşü

• bişey sordugun zaman gerizekalı saçmalama işim olmaz defol git ne bileyim beni arama sakın yorgunum yartıcam diye cevap alıyorsun ki allah bilir ama %98 ihtimal aldatılmışsındır canım ayrıca ne demek bana mesaj atma ne demek kapatıyorum neymiş efendim bak savunmasida buysa uzak dur ; sen benim üzerime çok geliyorsun uzattin konuyu sikiyorsun ondan kapattim vs cık cık cık sakın sakın o sana karşı sorumluluğunu bilicek ondan başka adammı yok yardım etcek sen gitme demişsin ateş olmayan yerden duman çikmaz derler gitmicekdi gitti kasybetti bi ömürboyu bunu düşünerek yaşayamazsin oldumu olmadimi diye. yani görüşme dediğin birine bide yardım edıyor kuzenı değil isterse bacısı olsun abuk subuk davraniyorsa görüşmicek büyük konuşmak istemem ama benim için ölüdür

bence toparlan onuda arama sakin mesajda atma konuyuda sakin ne uzat ne kapat iyi düşün onun bu tavri hoş değil sorumsuz bi tavir telefon kapamak iyice üstüne git ama sakin sinirlenme ve kendinide küçültme ama üstüne git bak gerçek cevabi alicaksin

bak son tavsiyem böyle konulari aman benden ayrilmasin diye askiya alirsan yarin çok soru işaretin olur her olayda açip açip durursun hatirlar üzülürsün belliki onu seviyorsun unutma sakin restine karşi susma restine rest diceksin korkma sakin gitcek diye sen rest de ve izle ama üzme kendini malesef güvensiz ve ahlakin yerlere yattigi bi dünyada yaşiyoruz