• Sor
  • Bence

Eşiniz eve 2 saat geç geldi ve siz çok merak ediyorsunuz tepkiniz ne olur?

evli işlerde koçanız eve 2 saat geç geldi çalışdığı yerde biraz sinirleri bzulmuş hemen konuşmak mi gerek yoksa biraz zaman geçsin diye beklemek mi istersiniz?

Güncellemeler:
çalışdığı ortamda sıkındıları eve getirmek ve eşinide o sıkıntıya sokmamak isterse

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bir kahve yapardım ya da sevdiği bir içeceği...biraz beklerdim sonra da bir sorun mu var,canın mı sıkkın vs diye sorardım.

Kızlar Ne Diyor 11

• Beklemek isterim yangına körükle gitmek olmaz sakinleştiririm sonra adam akıllı otururur konuşuruz ne olduysa :)

• hemen konuşurum

• dışarı hava olmak için çıkarsa yani bıraz kafa dinlemek isterse gitmesine izin verirmisin

• hayır tek başına gitmesine izin vermem

• abinden önce hemen evlenmeni anlıyorum sıkmakda iyi değil ki

• ben bi 2 saat beklerdim 2 saat gec gelmiş geçmemeiş siniri bi 2 saat daha beklerim nolmuş eve geldi ya iyi ya yeter

• sinirli oldğunu anladın bi anda ne yaparsın

• insan konuşmaya korkuyo ya niye - verdin ki benim sevgilim çok sınırlı bı yapıya sahıp ne var bunda git bi duş al rahatlarasın derım en fazla konuşmam

• sakinleştkten snra sorarım

• bız esımle konusuruz bu durumda ya arar bı kac saat dısarı cıkıcagını moralının bozuk oldugunuu soyler yada banada der hadı suraya gıdelım kafa dagıtalım der ıkı kadeh ıcerız konusuuruz eve o sekılde gırmeyız ıkımızde dısarda kalır yanı...ama olakı eve gelırse ve dedııgn gıbıyse konusmak ıstermısın derım hayır derse ustune varmam bı kac saat sesız lesırım ıstedıklerını yaparım sonra o normale bıner zaten

• sarılırım bi.tepsikisine göre veririm ayarı.

• Yüzüne bakmam bu kadar net konuşuyorum

• sırnaşırım. öperim bişeyciği kalmaz.. canım kocacııımm. evimin erkeee gel bakim yanıma

• sınırlı oldugunu goruyosam beklerım konusmam.onun sınırırn gecmesını beklerım ondan sonra konusrum

• sinirin geçmesi kaç dk saat sonra anlarsın yada sen konuşmaya başlarsın

• esım olmadıgı ıcın bılemıyorum herkes bır olmuyor.sınırı cok cabuk yatısan da var sınırı saatlerce surende...esımı beklerım baktım sınırı halen var konusurum benımde sabrım bı yere kadar ama o gun ıcınde muhakka konusurum

• eş olmadık ama sevgilim eğer sinirliyse ki normalde çok sakindir, beklerim o anlatana kadar..erkekler zaten zor konuşur..üstlerine gitmemek gerekir..olabilir,zaman zaman herkes biraz yalnız kalmak ister..onun da doğal hakkıdır..

• sorunlarını eve getirmek anlatmak istemiyorsa

• Öncekileri Göster
    • yine görüşürüz buaralardayım ya :)) kendine iyi bak..

• :))sağol sende...

• bi soluklansın sonra sorarım heralde

• yemeğini yesin o zaman sorarsın

• hemde nasıl sorarım

Erkekler Ne Diyor 3

• Sıcağı sıcağına inatla konuşmaya çalışan kadının aklından şüphe etmek gerekir.

• o nedenmiş o ?

• Sinirli adamın sinirinin geçmesini beklemek hem konuşma için hem de ani patlamalarla karşılaşmamak için gereklidir.

• Nerdesin lan?

• Başarılı bir erkek Her anlamıyla eşi ile mutlu olmak istiyorsa iş ne kadar stresli olura olsun işin stresini evin kapısından adım atar atmaz herşeyi evin kapısının önünde bırakıcak bence..

Yükleniyor...