Erkekler gerçekten sevdiği kıza dokunmaz mı ?

Bir laf vardır, 'erkek bir kızı gerçekten seviyorsa ona dokunmaz' diye, sizce bu doğru mudur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Aman ne büyük beceri. "Ulen ben var ya ben, seni o kadar cok seviyoooomm o kadar sevyoooomm ki, bak sıkıp oturuyorum burda kendimi, gidiyorum gece evde elimle takılıyorum da gene de sana elleşmeyoomm" vee alkışlar delikanlı için şak şkaşkşakşaka! Ne babayiğit bee. Yaa dangoz arkaşım, hadi sen kendini ispatladın sanıyosun da, ya sevgilin senle bir olmak istiyorsa! Ne oldu, sordun mu ona? Fikrini almadan artistik yaptın, sevgilinin belki aksini düşünmesine rağmen ağzına tıktın onun düşüncelerini üstüne bir de kendinden soğuttun. Belki sevgilinin "yuh bana bee ben kadın halimle neler düşünüyorum adam nelere katlanıyor, ne kaşarım ben" diye düşünmesine neden oldun. Normal mi şimdi bu. "Sevdiğimle sevişmem arkadaş! Bugüne kadar seviştiklerim zaten basitti!" saygısızlığı, aslında kadına bakış açısının nasıl olduğunun da göstergesi değil mi_? Ama bunu seven bayanlarımız da yok değil tabi ki. "Adam dediğin lafı bi kere eder, yumruğunu masaya vurur kadınına sahip çıkar, gülüne de evleninceye kadar dokunmaaaazzz" tarzını benimseyen bayanlarımız da mevcut. Ne deyim arkadaş sıkıp kendinizi yumurtlayın evlenince yersiniz hepsini. Neyse;"Meseleeee, karşılıklı fikir alışverişi meselesidir kardeş" derim ben ve hemcinslerimin bazı boş beleş, gaza gelmiş erkeklik gösterilerine de gıcık olduğumu belirtir saygılar dilerim.

Erkekler Ne Diyor 11

• azcık dokunursun ama onu ruhunun derinliklerinde hissedersin o niyetle dokunursun şehvet içermez huzurla dolarsın

• Yok daha neler. Ben hiç duymadım bunu. Dokunur ama biraz daha hassas dokunur. Bunu hiç duymadığım gibi fırsat olmasına ve kızın istemesine rağmen dokunmayan bir erkek için kızın "beni gerçekten seviyor, ondan dokunmuyor" dediğini de duymadım. Böyle bir durum olsa kız derhal www.kizlarsoruyor.com'a üye olur ve "Sevgilim bana hiç dokunmuyor. Yoksa gay mi?" diye sorardı :))))))

• Ha ha ha! Valla üşenmedim, aradım buldum o soruyu. Çünkü sorulduğunu hatırlıyorum.
      link

• Aklın yolu bir vallahi. Ama ben görmemiştim o soruyu tesadüf :))))
      Teşekkür ederim...

• yani şimdi karakter meselesi adam öküzün tekidir cinselligi kadında fahişelik olarak görüyodur.. sevdiği kadınada cinselligi yakıstıramayacagı için bunu söyler yoksa kafası rahat adam takılmaz böyle şeylere arabesk yapmaaaz...

• 1ay

Doğrudur ama erkek değil adam demeliyiz. Adam sevdiği kızı sahiplenir, benimser, korur, kollar ama dokunmaz hatta gözlerine bakarken bile içinde fırtınalar kopar bu demek değildir ki utanıyo korkak falan. Bu duygu başka herkes anlayamaz. o yüzden bir adam a rast gelirsen anlarsın.

• her insan aynı değildir nefsine hakim olan var olmayan var yine de şans bu

• dokunamaz mi? o laf kizlari kandirmak icin ortaya atilmistir... adam seni seviyorum hayatim o kadar cok ki kiyamam sana der ve kiz bu yuce sevgisini yer... ardindan da adam ihtiyaclarini oner surer ve farkli kadinlarla olur bu saf kizimiz da ahh beni o kadar cok seviyor ki kiyamadigi icin baskalarinin koynunda modunda bekler... tam askine cok sevdiginde cok fazla istiyorsun o insani... nasil bir tebessumu bir lafi icin bagimli gibi oluyorsan tenine de ayni arzuyu duyuyorsun.

• eğer insan sevdiği insana dokunamıyorsa kime dokunucak kime hissetirmeye çalışıcak. Sevmedigi insanı mı dokunmaya calısıp birşeyler hissetirmenin peşinden koşucak...

• Ya bende eskiden öyle geri kafalı düşünüyordum ama şimdi aksine hayvan gibi dokunurum(''Hayvan gibi'' vurgu yapmak için kullanılmıştır :) ) çünkü gerçek ilişki o'dur.Diğerleriyle yatarken midem bulanıyor be kardeşim.Bittikten sonra yataktan fırlatasım geliyor.

• saçma bir soru..

• Sağol.

• Eskidendi o...

• aslında evet en azından benim zamanımda öyleydi, ama birşey söyleyeyim erkek dokunmazsa kız dokunacak birini aramaya başlıyor, sizin yaşlarda bu yüzden çok terkedildim.. :(

• bence sen erkekleri anlatıyorsun. erkek daha çok dokunacak birini arıyor.

• cevabım netti, sizi anlattım, cidden onunla sadece platonik olduğum için birçok kez terkedildim..

Kızlar Ne Diyor 10

• öyle bir şey yok asıl sevdiğin insanla bir şeyler yaşamak ister o duygu farklıdır

• Dokundurtmuyor diye ayrılan erkek gördüm. Eğer böyle bir şey varsa, erkekler kendilerini tatmin etme çabasındalar bence. Gerçekten sevdiği bir kıza dokunma, hele de cinsellik yaşamak gayet çok ister ve arzular ama evlilik dışı isterse, bence bunun altında ben başka şeyler ararım. Bunlar benim düşüncelerim, katılmayan olabiliyor siteden :)

• dokunmaz..

• Doğamızda var arkadaşım. Kadın erkek,erkek de kadın için yaratılmıştır. Seviyorsa asıl ona dokunmak ister , öpmek ister , arzular...Dokunmaya kıyamaz , hassas davranır o ayrı. Dokunmuyorsa SIKINTI vardır. Hangi çağdayız arkadaşlar_?

• Bence gerçekten seven bir erkek, sevdiği kadını arzular ve ona dokunmak ister

• Bence doğru.Sevgilim benim elimi bile tutmadı aylarca.Seni o kadar seviyorumki elini tutmaya bile kıyamıyorum dedi.Biri görürse sana zarar gelmesinden çok korkarım dedi.Hayvan moduna girince elimi falan tuttu ama işi ileri boyuta götürmeyi denemedi bile.Sadece benle bişeyleri yaşayamadığı gerekçesini göstererek başkalarıyla olmuş ve beni terketti.

• "hayvan modu" hahahaahahaa çok tuttum bunu

• Hayvan modu ? :))

• Beni aldatmaya başladığı dönemleri hayvan modu olarak adlandırıyorum.

• Niye dokunmaması lazımmış ki, anlamadım..

• Bence dokunur.. Sevdiği insanı arzular her insan ona dokunmak doğru zamanda bir şeyler yaşamak ister, bu abes değildir.

• doğru doğru.

• dokunur

Yükleniyor...