Erkekler gerçekten sevdiği kıza dokunmaz mı ?

Bir laf vardır, 'erkek bir kızı gerçekten seviyorsa ona dokunmaz' diye, sizce bu doğru mudur?

En İyi Erkek Görüşü

• Aman ne büyük beceri. "Ulen ben var ya ben, seni o kadar cok seviyoooomm o kadar sevyoooomm ki, bak sıkıp oturuyorum burda kendimi, gidiyorum gece evde elimle takılıyorum da gene de sana elleşmeyoomm" vee alkışlar delikanlı için şak şkaşkşakşaka!

Ne babayiğit bee. Yaa dangoz arkaşım, hadi sen kendini ispatladın sanıyosun da, ya sevgilin senle bir olmak istiyorsa! Ne oldu, sordun mu ona? Fikrini almadan artistik yaptın, sevgilinin belki aksini düşünmesine rağmen ağzına tıktın onun düşüncelerini üstüne bir de kendinden soğuttun.

Belki sevgilinin "yuh bana bee ben kadın halimle neler düşünüyorum adam nelere katlanıyor, ne kaşarım ben" diye düşünmesine neden oldun. Normal mi şimdi bu. "Sevdiğimle sevişmem arkadaş! Bugüne kadar seviştiklerim zaten basitti!" saygısızlığı, aslında kadına bakış açısının nasıl olduğunun da göstergesi değil mi_?

Ama bunu seven bayanlarımız da yok değil tabi ki. "Adam dediğin lafı bi kere eder, yumruğunu masaya vurur kadınına sahip çıkar, gülüne de evleninceye kadar dokunmaaaazzz" tarzını benimseyen bayanlarımız da mevcut. Ne deyim arkadaş sıkıp kendinizi yumurtlayın evlenince yersiniz hepsini. Neyse;

"Meseleeee, karşılıklı fikir alışverişi meselesidir kardeş" derim ben ve hemcinslerimin bazı boş beleş, gaza gelmiş erkeklik gösterilerine de gıcık olduğumu belirtir saygılar dilerim.