Erkekler 18-22 yaş arası seksi kız, 22'den sonra ise tatlı kız ararlar... Bu dediğim doğru mu?

erkekler benim gözlemlerime göre değişiyorlarlise yıllarında erkekler bir kızda sadece dış görünüşü fiziğe bakıyorlar..ve genelde sexy kızlar daha rağbet görüyorama yaş 23-24 e geldi mi..işin içine evlilik girdi mi...güzel, ama tatlı kızlar,kişilikli kızlar daha fazla ilgi çekiyor..önceden fizik olarak manken arayan erkekler..yüzü tatlı güzel kız olsun..vucududa fena olmasın demeye başlıyorlarbu yazdıklarım doğrumu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hayır doğru değil , sadece 30 undan sonra nefes alsın da yeter olayı oluyor :) İşin içine evlilik girdi mi herkes güzel tatlı evini kendisini toparlayabilen ve de az tecrübeli insan arıyor , ama yatakta pamela gibi olmasını istiyor :) 18-22 arası değil o 14-22 arası olsa daha iyi çünkü 14ünde başlarsın kız aramaya ve deli gibi meraklısındır , 22-23e gelince eğer 16sında başlamışsan cinsel hayata , doyarsın ve 7 senede ancak asıl aşkın sevginin seksten çok çok daha değerli olduğunu anlarsın...

Erkekler Ne Diyor 15

• değil gardaş

• evlenmek için kişilik çok önemli hele de türk kızlarında adam gibi kişiliği olanı bulmak çok zor.ama ben her zaman seksi kız ararım seksi kız benim için yüzü güzel fiziği çok güzel 90-60-90 demek her zaman da bunu ararım.

• genel olarak doğru ama yaşantın ile alakalı.ben o yaşlarda eşim ile tanışmıştım..18-22 arasında 23-24 yaşının yapması gerekenleri yapmışım yani..olgun erkek başka bi karizma oluyo:p :Deheheh

• solusun yeter..bkz. böyle çaya böyle şeker)

• Aynen oyle lisede okulun hatta sehrin en guzeli ile birlikte olmak istenilir o zamanlar bir newi kendini ispat etmek gibi bir durum wardir Ama yas ilerledikce mantikli dusunulur yani ben su anda kadinda 3 seye bakarim 1 kalite 2 kisilik 3 sexepalite bunlar oldumu tamamdir

• şey kaç yaşındasın..?

• 33 yasindayim we dedigim gibi yas ilerledikce insanlar daha bi secici olur

• değil

• paki nasıl?

• Öncekileri Göster
    • ama sanki lisedeki erkekler sadece diş görünüşe bakıyordu..özellikle fizik..senin aşağıda yazdıklarına büyüdükçe bakmaya başlıyorlar gibi..bence

• Dış görünüş ilk planda nasıl deyim bişi alacaksın önce bi bakarsın de mi? ambalaj falan önemlidir sonuçta ama sonra onun senin beklentilerini karşılayıp karşılamadığına bakarsın;) Amaç önemli burda niyetin nedir? ona göre seçersin ;)

• evet

• kişiden kişiye değişir bence aklı fikri oynaşta olan her zaman fizige bakar.

• yok böyle bir ayrım..tatlı kız seksi kız gibisinden...erkekler güzel kızlardan hoşlanır..bu kadar..çok gereksiz bir tartışma bu..yok tatlı ayrı seksi ayrı...tatlı kız zaten seksidir...seksi kızda zaten tatlıdır...yok yani tatlı ama seksik değil seksi ama tatlı...yalan bunlar hep...erkekler güzel kızlardan hoşlanır nokta..güzel kızda seksidirde tatlıdır da..

• yok dostum..güzel kız her zaman tatalı olmuyor...yakışıklı erkeklerde..karizmatik ve tatlı diye ayrılır

• Evet insan dediğimiz varlığın ortak özelliği kızlarda da aynı şey var

• E tabiki, nede olsa liseli yıllarda flört, eğlenmek, tatmin olmak içindir. Sorumluluktan uzak akıl bir karış havadadır. Sanki kızlarda öyle değil: Lise ve uni ilk sınıfta Yakışıklı olsun, espirili olsun popüler olson, ama 24' den sonra dürüst olsun, ağır başlı, kariyer sahibi, evi, arabası, iyi gelirli bir iş vs. vs.

• ben lisede de oyleydim, olgunlukla alakalı bir durum.

• evet bence doğru.. 22 den sonra samimiyet ararlar çünkü

• hayır ben 15 lı yaslarımdan berı yuzu guzel ve tatlı kızlara ılgı duyarım, yas 21 oldu hala degısmedı...

• bende 18 li yaşlarımda seksilik arardım sadece. sonra zaman geçtikçe anlaşabilceğim, seksi olmasada tatlı kızlar aramaya başladım. ve buldum çok mutluyum

Kızlar Ne Diyor 2

• dısarda tatlı ve güzel evde seksi olacak kız ararlar =)

• katılıyorum sana

• evet böyle olmalılar. ama erkeği anlayabilmek çok önemli. karakterler uyuyorsa bazı şeyler çok önemsenmez. şahsen çok güzel bir kızla olmak istemem. çünkü benden daha iyisini ister istemez gözleri arayacaktır. benimle mutlu olan birisi olsun isterim. zaten onu aldatmaya vicdanım razı olmaz.

• Yok beya

Yükleniyor...