• Sor
  • Bence

Erkekler sevse de neden sevdiğini söyleyemez?

merak ettğim aklıma takılan bi soru sormak istiyorum bazen erkekler sevgisinden ölse de eşek gibi sevse de neden sevdiğini söyleyemez ki ?Haydi bakalım eller klavyeye...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• "bazen dil gönlün hissettiklerini kelimelere dökemez.eğer sevdiğinin yanındaysan konuşmak görültüden başka bir şey değidir zaten"çok mu edebi oldu bu acaba

• hemde nasıl ama etkileyicide

• Öncekileri Göster
    • :D tamam tamam anladım ben

• tekrardan sağol :D

Erkekler Ne Diyor 35

• Eğer sonucunda reddedilirse onu kaybetme korkusu var her şeyden önce. Eldeki arkadaşlıktan da olacağı için..

• ya onun da sana karşı duyguları var ama sen bilmiyorsan.?Belki kaybetmezsin birde böyle düşün.

• Öncekileri Göster
    • Anlaşıldı sen plağa sardın:D

• :D :D

• Şımarmasın diye söylemiyorum

• Bu durum herkeste farklidir. Kimisi soyleyecek birsey bulamazsa sevgisini soyler, kimisi de her zaman soyler. Bence her zaman soylenirse bir anlami olmaz. Sadece sevgini soylemen gereken bir durum oldugunda soylenirse daha degerlidir. Haa kimileri de hiç soylemez. Ama sevgisini hareketleriyle gosterir.

• cesaret isterr!

• eşşek gibi seven eşşek gibi söyle yok öyle bişey

• e oda eşekk gibi seviyosa ne olcak

• Öncekileri Göster
    • olay kısaca bu :D

• yaniiiiii fazla söze gerek yok :)

• yanılıorsun

• :s nasıl

• Öncekileri Göster
    • işte hepsi senin gibi olsa

• keşke olsa:)

• Ben de sevgisinden ölen, eşşek gibi seven ama söylemeyen erkeklerdenim. Bir nedeni duygularımı ifade etmeyi sevmemem ve çekingen olmam, diğer neden de karşılık bulamamam.

• Cevabı şiirde :)Gizli SevdaGönülden geçenler dile gelmiyor Seni seviyorum diyemedim ki... Kısmet uzanmadan ele gelmiyor, Seni seviyorum diyemedim ki... Utancım kördüğüm oldu dilimde Mahvolan ömrümden ne var elimde Kaç kere demeye niyetlendim de Seni seviyorum diyemedim ki... Faydasız sevgilim gayrı ne dense, Ah! kaçan fırsatlar bir geri gelse Dillerim tutuldu sanki, nedense, Seni seviyorum diyemedim ki... Delimiydim dostlar, bilmem ki neydim Çevre şartlarına başımı eğdim Çok şey değişirdi, diyebilseydim, Seni seviyorum diyemedim ki... Talibin oldukça fikrime sordum Demek ki sevdamı hissedemiyordum Sanki bir bakışta söyle diyordun Seni seviyorum diyemedim ki... Ne kadar uygunduk birbirimize Titriyordum gelir gelmez gözgöze Hayatiyim kaç kez başladım söze Seni seviyorum diyemedim ki...Hayati Vasfi Taşyürek

• BAYIIIIILDIIIIM:D

• ah be ah şiire bak :D

• link acı gerçekler

• :D :D malesef doğru

• Bunun mantıklı bir sebebi yoktur. Kadınların doğasında nasıl ki çabuk sinirlenmek, sabırsızlık ve kıskançlık duyguları baskınsa erkeklerin doğasında da bu duygu mevcuttur...

• hiç çekinmem. elindeyken kaybetmeden gerektiği değeri göstermelisin. yoksa ileride çok pişmanlık yaşarsın keşkelerle birlikte.

• işte bu

• adamsın.

• teşekkürler.

• gt yemez ablacım

• çok basit utanırlar bazen ilk adımı kızlardan beklerler

• Ama utanmalarin sebebi nedir ?

• çünkü kızlar sanki bi bok varmış gibi tüm arkadaşlarına anlatır bunu. e haliyle de adam rencide oluyor tabi o yüzden yani

• Rahat davranamazlar o an ki tutukluk red cevabı almaktan korkma.

• yıllardır bize öğretilen '' kaçan kovalanır '' edbiyatı yüzünden bi de hafiften bi reddedilme olasılığı vardır ya o da yir bitirir valla adamı

• seviyosa niye red edsin be abi

• şu an ellerim başka yerde meşgul olduğu için klavyeye gitmiyor dolayısıyla bir yorum yapamıyorum.

• bir insan mast yaptığını böyle uluorta söylediğinde hiç de hoş olmuyor:(

• Öncekileri Göster
    • şizofren olabilir misin yoksa tribünlere mi oynuyorsun?misafirin olsa ks ye yazacak kadar kompleksli misin yoksa?

• aşka inanmyosunda bu kdrda açık cevap yani

• hayat harbi çok sıkıcı

• Eller klavyeye dayandı :) Vala 1 defa tek çıktım bi kızla 2 hafta. Sürekli söylerdim ama sıkmadan..

• Sevdiğim an vakit kaybetmem söylerim :) Sevmediğim an da öyle...

• hepsi aynı değil bazıları söylemez

• reddedilmek çok koyar. ben söylerim ama :D koyan koymuş zaten

• :D :D

• Söyleyemezsin bazen işte.Ben 8 yıldır söylemedim.Söylemeyeceğimde.Eğer söylersem cevabın ne olacağını biliyorum.O yüzden söylemenin bir anlamı yok.Böyle kalsın daha iyi.

• 8 yıl o kdr sürdü mü aşkın

• kaybetmek istemez hep hayalindeki gibi kalmasını ister

• Yavşaklığı sevmez .

• Ne var bunda, Adam gibi söylerim,Söylersem, belki yanimda olurSöylemessem, zaten kaybetmeyi kabullenmisim demektiren azindan bi sansimi denerim ...Ama bazilari iste, horgörülmekten korkuyor,karsindakine rezil olmamak icin

• ayakta alkış be +1

• Öncekileri Göster
    • umarım :)

• bosver

• bazı kızlar varki harbiden boş insanlar, adam sevdiğini söylese çıkma teklif etse ben bi düşüneyim der, sevdiği halde o teklifi beklediği halde adamı strese sokar, onun için olabiliryok kız öyle biri değilse, söylenir yani dünyanın sonu değilya, kız baskasınla çıkıncamı aklına gelecek, ben hoşlanıp seviyorsam müsait bi zamanda akşam yemeğine vs davet eder orda söylerim. içi beni yakacağına dışı onu yaksın.

• boş insana aşık olmasın ama oda :D

• Kızların reddi pis oluyor.Özgüveni sarsılıyor insanın.Toplayana kadar bayağı bir zorlanıyorsun.Zamanla da attığın tüm adımlar bir şekilde ters tepmeye başlıyor ve söyleyemez hale geliyorsun.Misal benim başımdan enson geçen olay.Baştan sona sabırla bir oku: link Daha önceden de yaşadım reddedilmeyi falan.Artık insanın kalbi senin istediğiin birisinin seni isteyebileceğine inanmamaya başlıyor.Sonra da işin ucunu bırakıyorsun zaten.Sevsem de sonuç gelmeyecek ki diyorsun.Yenileceğim bir güreşe neden çıkayım diye düşünüyorsun.

• kız kariyerine düşükünse zor olur bence aslında korku kısacası özgüven eksikliği oluyo demek ki

• Öncekileri Göster
    • Nese daha fazla can sıkıntına malzeme olamiyiciğim:)Benim uykum geldi.Yarın işe gitmem gerek zati.Buarada sohbetin güzeldi.Bu güzel sohbet için teşekkür ederim:)Hadi ii geceler.

• bende sanada iyi geceler :):)

• belkide karşımızdakinden "hmm peki" cevabını almaktan korktuğumuz içindir kimbilir?

• yok daha neler buda abartmış :D

• Öncekileri Göster
    • rica ederim o havadaki batman ışığı mı yoksa beni yeni görevler bekler gecen güzel moralin tavan olsun :))

• teşekkürler seninde :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...