• Sor
  • Bence

Alışkanlıklardan vazgeçmek kolay mıdır?

Bir nevi takıntılı bir insan olduğumdan herhangi bir alışkanlığımı değiştirmek zor geliyor. Yeni bi yol çözüm vs... deniyorum ama yinede eski... Daha Fazla

En İyi Görüş

• takıntı insanın günlük hayatını oldukça zorlaştıran bi olgu. çok rahatsız oluyorsan bu durumdan doktora gitmelisin. yok o derece değil diyorsan zararı olmadığı sürece niye alışkanlıklarından vazgeçesin ki? hep aynı yoldan gitmenin aynı sakızı çiğnemenin ne zararı var.

• daha rahatsız edici boyuta gelmedi ne benim için nede cevremden aldığım eleştirilerde. işin son raddeye varmadan görünsem fena olmaz hani =)

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence de çok zor. İnsan değiştiremiyor işte, sonunu düşün derim. Mutlu olacağını falan ama o da geçici oluyor.

• Alışkanlıklardan vazgeçmek zordur. Bir alışkanlığını bırakmak istiyorsan bırakabilirsin. Bırakabileceğine dair inancını her zaman güncel tut.

• Alışkanlıklar işin bize kolay ve zevkli gelen yanıdır.Atıyorum eti bol baharatlı bol yağlı seviyosunuz.Ama doktor baharatı yağı yasakladı.O eti kuru kuru mu yersiniz yoksa alıştığınız şekilde mi?Şahsen ben alışkanlıklarımdan vazgeçmek istemem hele bu yemek alışkanlığıysa.Onun dışında kötü alışkanlıklarınız vardır.Sigara içmek alkol kullanmak gibi.Eğer karşınızdakine zarar veriyosanız o zaman ne kadar zor olsa da o alışkanlıktan kurtulmak lazım.

• 21 gün aynı şeyi yaptığınızda alışkanlığa dönüştüğünü biliyorum alışkanlıklarından vazgeçmek yerine onları değiştirebilirsin.

• Yeterince denersen ve sabrını korursan eninde sonunda başarırsın bence. Sakin kalmaya çalış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...