Erkek arkadaşım beni kullanıyor mu seviyor mu?

erkek arkadaşım bana 6 ay sonra geri döndü ama ilk buluşmada rahatsız olduğunu söyleyip beni eve çağırdı gittim beni sürekkli sevişmeye zorluyo istemediğimi biliyo ama reddedince beni sevmiyosn kendini bırakmıyosn diyo onu seviyorum ama kafam karışık sizzce beni seviyomu

Güncellemeler:
ayrılmak istesemde yapamıyorum aynı fakültede aynı sınıftayız sürekli dibimde kurtulamıyorum sevdiğim içinde kanıyorum
haklısınız teşekkürler zor ama ilerde daha çok üzülmemek için yapmak zorundayım sanırrım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yapamam de, ben erkegım de, aglayarak odadan cık =) belkı yer =) ya canım benım saka bı yana, olmuyor demekle sıyrılamazsın, bırakman gerek, cunku karakter sıkıntısı var arkadasta... sana zarar verıyor...hem bır bak ayrılmak, ıhtıyacın oldugunu dusundugun bır seyı elının tersıyle gerı ıtmek, sana guclu hıssettırecek... hem maazallah es kaza ayagını kaydırırsa, cok aglarsın...

Erkekler Ne Diyor 15

• Dışarı çıkamayacak kadar rahatsız ama sevişecek kadar güçlü, çakalmış eleman :)Sevmediği kabak gibi ortada.

• dışarı çıktığımızda da farklı değil zaten

• ayrıl, hıc bulasma...

• sevdiğim için kanıyorum diyorsun ?! kandığının farkındasın !? o zaman "titre ve kendine gel!"sene...

• ayrılmış 6 ay sonraki ilk buluşmada eve çağırmış seni zorluyor... harika... bence zaman kaybediyorsun. yani sevişmek için değil, bir daha asla dönmemek üzere ayrılmak için...

• potansiyel orozzpu olmussun onun gözünde adını yayar bu senin demedi deme kütük gibi birini bulmussun

• kullanmaya çalışıyor

• seninle bir kere sevişsin seni unutur xd

• soruyu sorman bile gereksiz; ayrıl bitsin

• Sevmiyor canım... Sadece cinsel istekleri için seni bir tatmin aracı olarak kullanacak, sıkılınca da kapının yerini kendin biliyorsun zaten...

• hyr sewmiyo başka bişey yapıyo

• böyle sevgi mi olur böyle arkadaş mı olurböyle muhabbet mi olur...daha adildaha temiz daha insan gibi insanların yaşaması için.BATSIN BU DÜNYA !

• =)

• :))))))) sen çok yaşa emi

• seviyor ama dışını kalbini değil.aynı şey anasına bacisina yapilsa erkek kesilir.elin kizi oldumu kullan at.birde hastaymis yalana bak direk vucuduna hastayim dese daha dogru olurdu

• +1

• tesekkurler

• Derhal ayrıl ve daha fazla günaha girme. Böyle bir sevgili anlayışı yok !

• Kullanılıyosunnn

• S*ktir git p*ç de.

Kızlar Ne Diyor 8

• Hıı hıı çok seviyor emin ol bir iki yudum seviş gör bak nasıl başkasını buluyor .O çocuğu bırak umursama , gül eğlen keyfine bak .Emin ol düzgün birisi karşına çıkacak ve herşey daha güzel olacak ..

• bende buna inanmayı çok istiyorum çok zor çünkü düzgün birini bulmak

• O seni bulur ama ayrıl ve seni gayet neşeli ve umursamaz görsün...

• sakın seni kullanmak istiyor.

• kullanılıyosun

• ayrıl istemediğin birşeyi kaybetme korkusuyla yapman hata o sana uyum sağlasın çok seviyorsa

• onun isteklerini yerine getirince için rahat oluyor mu? Hİssetmişsin işte seni kullanıyor.insan özlediği kişiye ilk nasıl tepki verirse o anlamda özlüyordur.uzun süre görüşmeyenler sarlır birbirine bunu bi düşün

• ne duymak isterdin?

• Amacı belli işte... Ayrıl canım.

• kendini kullandırtma ayrılmalısın .

Yükleniyor...