Eski sevgiliyi unutamamış birinin sevgilisi olmak hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gizli Üye
Arkadaşlar çok fazla olmadı. Eski sevgilisi ile 2.5 senelik ilişkisi vardı ve ayrılalı 2 ay oldu. Benim yoğun çabalarımla benle şansını denemeye karar verdi. Geçen belki de girdiği adet döneminin de etkisiyle aklım ara sıra ona gidiyor sana ihanet ettiğimi hissediyorum dedi. Benim için çok değerlisin ama arada aşk yok dedi, arkadaşlıktan biraz öte sevdiğinden bahsetti. Sonra konuşuruz diyince de sevgili ya da başka birşey çok seviliyorsun dedi. Sizce ne yapmalıyım, kendisini gerçekten çok seviyorum daha yeni 18e girdi kendisi.
Güncellemeler
+1 yıl
Durum gayet iyi birkaç haftadır, beklemiyordum açıkcası :) İnşallah devam eder
Eski sevgiliyi unutamamış birinin sevgilisi olmak hakkında ne düşünüyorsunuz?