• Sor
  • Bence

Kızların hoşlandığı şeyler nelerdir genelde?

Benim bi kız arkadaşım yok kendimi çok yanlız hissediyorum ama bi kız gördüğümde ne yapacağımı şaşırıyorum :D bi kıza nasıl açılabilirim örnek olarak ne önerebilirsiniz ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bence oldukça drüst ve mantıklı ol yeter

• yetmiyo ki ama bazen tersliyolar bile yoksa normal bi kıza mı hiç denk gelmiyorum anlamadım .

• Öncekileri Göster
    • bende buraya yazıyımda israf olmasın.
      dostum önce çekingenliğinden sıyrılman gerek.kızlar pısırık erkek sevmez.kendine güvenli , temizliğine giyimine kuşamına önem veren , kabasaba konuşmayan erkekleri istiyorlar ekseri.
      gerçi işin kolay kısmı tanışma.zor kısmı ilişkiyi sürdürme.kaprisler , kıskanmalar , zırt pırt rapor istemeler , küzmeler , şımarıklıklar... hiç bulaşma gençliğine yazık.normal kız arkadaşlıkları kur.sevgili-ömürtörpüsü.

• çekingen olman en güzeli. piç olmaktansa çekingen ol daha iyi sen bu şeklde gidersen bence hayatında hiçbirşey kaybetmezsn fazlasnıda kazanrsn

Kızlar Ne Diyor 5

• Doğal ol, kasılma. Bakımlı ol. Bakımsız erkek yakışıklılığından, osundan busundan dolayı bir süre çekilir belki ama sonra kızın heyecanı azalır. Bakım daima iyidir. Bunaltıcı olma, baskı yapma kıza. Bir kızı en çok soğutan şey erkeğin "hafif meşrep" olmasıdır, bir sevgilin varsa ona göre hareket etmen lazım. Dilediğince konuş kızla. Tüm bunları yapmana rağmen olmuyorsa sorun zaten sende değil kızdadır.

• saclar lens mi diye sor.

• Sevismekten hoslaniriz

• Derken ? :D

• aklın fikrin sevişmek ya :D

• Kendin ol

• siz neden gizlisiniz :D ? dikkat cekmek icinmi evli filanmisiniz ?

• Öncekileri Göster
    • Seni sevecek olan kisi seni sen oldugun icin sevsin. Hic kimse icin degismek zorunda degilsin. Ayrica bu isler zamanla olur. Dert etme.

• evet yani beni ben oldugum için sevicek tabi . param pulum için sevecek bi sevgiliyi ne yapayım ben onlardan çok var etrafta :))

Erkekler Ne Diyor 4

• Kızların en cok hoşlandı alışveriş yapmak ama kızlara nasıl yakın olabilirim dersen içten ve SeMpatik olman yeterli kısacası

• özgüven yeterlidirçoğundan red alabilirsin ama önemli değil; dünyadaki bütün kızları tavlamak zorunda değilsin

• bildiğim bir kaç şeyi paylaşayım:) ...bir kızı tavlamak için çekici görünmek gerek, çekici olmak için, kızla gidip çekinmeden konuşman gerek, bu kız beni red edecek, tersleyecek yerine, güzel bir kız onu tanımalıyım, onun beni tanıması için ona şans vermeliyim diye düşün, bir kıza yaklaşırken onun senden hoşlandığını düşünerek yaklaş. ne yapıyorsun kızın puanını gözünde düşürüyorsun, kendini yükseltiyorsun. tabi abartmadan. bu davranış kızlarca çekicidir. eğer kızın karşısında sus pus durursan ezik gibi görünürsün, kız seni diğer erkek kategorisine gözünde katmış bile olur. kızla konuşurken ona gülücükler ver. pozitif düşün. dik dur, kendinden emin ol. rahat ol, konuşmaların anket tarzında sürekli sorular olmasın. cevapladığı sorulara yorum kat, sohbet tarzında olsun. konuşmak için konuşma çünkü zorla konuştuğun belli olur bu rahat bir davranış değildir. bunu geliştirmek için yolda gördüğün herhangibir bayanla konuş, okulda hoşuna gitmeyen arkadaşlarınla konuş, bir bakkala girerken selam ver, çıkarken kolay gelsin de, bir arkadaş ortamına girdiğinde konuş bu şekilde konuşma becerini geliştirmeye çalış. kıza sakın prenses gibi davranma onu tavlarken kendi hayatından bazı şeylerden vazgeçip ona yönelmiş gibi davranma, aksine benim bir hayatım var senin için vazgeçemem, sensiz hayatıma devam edebilirim izlenimi ver. hafif serseri görün, dikkat burada kızların %99 kendi olsun der, benm için herşeyi yapsın der, romantik olsun der ama giderler nerde serseri var onlarla çıkarlar çünkü onlarında elinde olmadığı halde çekici gelir. eğer sen onları kendi gözünde büyütürsen zayıf erkek olursun ve bilirsin ki kızlar güçlü erkekleri severler. onu tavlarken başkalarının düşüncelerini önemseme çünkü onlar seni izlemiyorlar. umurlarında değilsin o yüzden kızı tavlarken rahat ol ;) bazen kızla konuşurken git başka kızlarla konuş ki kızın bilin altına senden başka şansım var, bak elinden gidiyorum elini çabuk tut diye izlenim ver. çevrende kız arkadaş yap kadınlar yanlız erkeklerden hoşlanmazlar .. güzelliğine başta iltifat etme, çünkü güzel bir kızsa diğer erkeklerden aynı şeyleri duymuştur eğer sende aynı şeyleri söylersen diğer erkeklerin kategorisine sokar seni, gülümsemesine, espiri anlayışına, zekasına falan abartmadan iltifat et.. ve onlar konuşurken dikkatini kıza ver, gözünü kaçırma ama süreklide bakma arada çevreyede bak, merak etme senin hakkında kötü düşünmeyecektir. sen bir aslansın o ise ceylan, aslan ceylanı kaparken onun ne düşündüğüne pekte önem vermez. kendini aslan olarak gör ;) başarılar...

• Kızlar Hediye Verilmekten Cok Bir Kaç Şey Severler1-Sempatik Anlayışlı Dürüst Efendi ol 2-Onlar İçin Bir Veya Birden Fazla Şeyi Kaybetmeye Göze Al3-Arada Sırada Komiklikler Yap 3 Yıldır Kızlarla Öğrendiğim Şey Bu 3 dediğim kızların sana karşı güvenini arttıtır

Yükleniyor...