Erkekler çok beğendiği bir kızın omzuna kolu mu atar yoksa elini beline mi sarar?

Gizli Üye
erkekler sevgilisinin boynuna kolunu atarlar genelde sizce bu hos bir davranısmı? beline sarılması daha romantik degilmi? yani cok seven aşık olan bir erkek elini omzuna atarmı sevgilisinin öyle askerlik arkadaşı gibi? siz ne düşünüyorsunuz bu durumda?
Güncellemeler
+1 yıl
ama butun erkekler cıktıgı her kızın omzuna atıyor elini. hepsini sahipleniyolar o zaman
Erkekler çok beğendiği bir kızın omzuna kolu mu atar yoksa elini beline mi sarar?