Erkekler çok beğendiği bir kızın omzuna kolu mu atar yoksa elini beline mi sarar?

erkekler sevgilisinin boynuna kolunu atarlar genelde sizce bu hos bir davranısmı? beline sarılması daha romantik degilmi? yani cok seven aşık olan bir erkek elini omzuna atarmı sevgilisinin öyle askerlik arkadaşı gibi? siz ne düşünüyorsunuz bu durumda?

Güncellemeler:
ama butun erkekler cıktıgı her kızın omzuna atıyor elini. hepsini sahipleniyolar o zaman

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sewıyorsa elını omzuna koyar o benım der gıbı ...samımıyet ılerlemısse bır ıkı sewısmıslık warsa elını belıne koyar bence :D

• oha artık neden bozucakkı senı ...hem bozarsada bozsun ne olucak kı.en azından senden hoslanıp hoslanmadıgını anlarsın :D

• eminmisin? bozmasın beni

• yanı cokta bısey yok dıyelım buna...yanı sen benımsın bendensın anlamında bır durum bu..sen o elını omzuna attıgında sen elını tut belıne dogru cek...waryaaaaa dıbı duser dıbııı :D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 15

• onlara takılma gözlerine bakışından anlarsın

• duruma bağlı bişey

• Ben bi tek filmlerde gördüm la onu :))

• Halı sahada Fotograf çekerken eller omuza atılır. Halay çekerken yine öyle. Erkek erkeğe sarhoş muhabbeti yaparkende eller omuzdadır. Ya sanırım elini belime atan bi erkek arkadaşım henüz olmadı. Bir tek sevgilinin belinden tutarsın. Elimin sevgilimin omuzunda işi yok bence.

• Erkekler kızın omuzuna elini atmaz. Tutmak isterse belinden tutar. Sinemada falan ayrı..

• neden. genelde öyle yapıyolar erkekler. filmlerde bile oluyor. dizilerde erkek yeni tansıtıgı kızın boynuna atmaya cekiniyor elini falan rast gelmedimi

• gereksiz şeyler

• Erkekten Erkege Degişir Kuzum Fantazi Meselesi (: Ha Belinden Sarılmışşş Ha Elini Omuzuna atmış . Yanındamı ? Dokunuyormu ? ee ? Gerisinin ne önemi var .

• evet dokunur. ben tiksindiğim birine dokunmam bile.

• boş, temassız, dolaşmaktan iyidir yine, onun dışında hoş değil,

• omzuna atmak aslında sahiplenmek manasına geliyor aslında , beline sarılmakta ise daha samimi tabi karşı cins rahatsız olmadığı sürece...

• ama butun erkekler cıktıgı her kızın omzuna atıyor elini. hepsini sahipleniyolar o zaman

• he seni sevmiyor dalga geçiyo r

• Elinden tutarım... Diğer davranışlar hem komik hem de görmemişliğin önde gidenidir...

• katılıyorum.

• ben çok sevdiğimde bırak elimi atmayı yanında robot olurdum ahhh nerde o eski aşklar sevdalar:))

• Bel iyidir.Genelde beline sarılmam için çömelmem gerekiyor ama...170'ten uzun olan kızlar! Profilime telefonumu yazıdm. Arayın görüşelim. Öptüm by.

• o ne lan öyle omzuna atar mıymış hiç yok bileş güreşi yapar

• boynuna atar elini işte

• sinemada, o başka o omzuna atma değil sarılma gibi birşeydir arkadan eliyle sarar sevgilisini

• hic görmedinmi filmlerde erkekler kızın omzuna elini atmaya calısır utanır sıkılır falan

• Boğazını sıkar

• Yöneticiler duyun bu ablanın sesini. Like butonu koyun.

• Like butonu olaydı basacaktım:)

Kızlar Ne Diyor 3

• ya genelde normal arkadaşın dostun da elini omzuna atabilir ama her erkek arkadaşın elini sn beline atabilri mi ? :D

• belıne sarılamayabılır boya baglı

• Bunun kıstası yok ki, şöyle yaparsa böyledir, böyle yaparsa şöyledir diye..Her şekil de olabilir yani..

• Anladım canım..Onun cevabının altına yazsaydın görmüş olurdu böylece..O da mantıklı gelmediği için soru işte öyle tepki verdi,yanlış anlama art niyet yoktur sanmıyorum.. Boşver sen işe yarayan cevabı al gerisine bakma..

• Fxinturevi dedim

• dışardaki insanlar yetmiyor. şuraya girelim biraz kafa dagıtalım diyoruz. işte insanın oldugu heryerde bir huzursuzluk. kendinimi egonumu tatmin ediyosun burnu buyuk cevaplarla. ben bakıyorum baska sorularada aynen böyle cevaplar yazıyorsun. insanlara cevap yazmıcaksan cık git kardeşim bosuna ümitlenip bakıyoruz ne yazmıslar diye ama senin gibi gereksiz gereksiz lafları okumaktan bıktım. keşke soruma cevap yazacak insanları belirleyebilsem. bu sana ders olmustur insallah biraz

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...