Ben eski sevgilimi çok özledim, ne yapmalıyım artık?

Gizli Üye
çok özledim arkadaşlar rabbime hergün yalvarıyorum, ya unuttursun bana ya da geri versin diye. ağlamaktan da başka bişey gelmiyor içimden. onu arayamıyorum da çünkü terketti beni gururumu ezdirmemek için, bu ayrılık acısının altında eziliyorum. ne yapıcam ben :(
Güncellemeler
+1 yıl
Bende gururumu birakamiyorum hoş geri dönecegine emin olsam bırakırım belki.
Güncellemeler
+1 yıl
Selamlar, ben bu konuyu 4 yıl önce açmıştım. Unutmuşum bile bildirim gelince hatırladım. Unutulmayan acı yokmuş, unuttum mu evet. Yazdıklarımı okudum da çektiğim acıyı bile unutmuşum. Evet 4 sene önce bu zamanlar vucudumda yaralar çıkmıştı, hiç geçmez sanıyordum, unutmuşum. Az önce baktım uğruna günlerce ağladığım o eski sevgili evlenmiş, hatta karısı hamileymiş, allah mesut etsin ben unutmuşum. Onu hiç aramadım iyiki aramamışım, sormamışım. Böyle iyiyim, herkese teşekkürler.
Ben eski sevgilimi çok özledim, ne yapmalıyım artık?