Bir erkek heyecanım kalmadı diyorsa ne yapmalıyım?

bir erkek heyacanım kalmadı diyip ayrılıyorsa ne yapmalıyım onu kendime tekrar bağlamak için

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yapma lutfen zaten seni sevmiyormus kurtulmusun iste daha ne istiyorsun?Sen ona muhtac misin ,bir eksikligin mi var?Iliski dengedir iliski esitliktir iliski sevgidir iliski olesiye sevmektir ...O senin icin yanip tutusacak seni onu dusundugun zaman gozlerin hicbir seyleri gormeyecek,senin bir erkege ihtiyacin yok olamazda senin seni seven bir erkege ihtiyacin var Sen simdi soruyorsun kopek tasmasi nereden bulurum diye karsindaki bir erkek baglamak falan isin birde felsefesini dusun tam anlami ile felakaet ,dusununce allahim ben neler soyluyorum dersin senden ricam sakin kafa ile biraz dusun lutfen rica ediyorum./

• Bunun bir haksizlik oldugunu kabul ediyorum onun sana yaptigi haksizligi sen kendine yapma diyorum kisaca.
      Iliski yasadigin bir erkekte en onemli dikkat edecegin nokta baslagicinda ortasinda her ne zaman karsindaki kisinin sana deger vermesidir saygi gostermesi en onemlisi seni sevmesi gerekir.Seven kisi boyle davranmaz emin ol.

• 5 aydır birlikteydik ve çok şeyden ödün verdim her dediğini yaptım bunu haketmiyodumm

Erkekler Ne Diyor 14

• boşuna uğraşma adam iyice soğumuş bahane aramış bulmuşta .değmez yani

• bağlaman nafile heyecanı olmayan bir insan sevinebilir mi , istekli olabilir mi ne yapsan nafile bitmişse sen de bitir sanki dünyada erkek kıtlığı kalmış da sana erkek yok unut gitsin seni şimdi yarı yolda bırakan barışsan bile kesinlikle yine bırakır peşinden koşarsan da sen küçük düşer ve sana yine tekmeyi atacak aklını başına al

• sen onun aklına gelmezsin niye gelesin ki senden başka kız yok mu adam parasıyla ilişkiyaşar yani sana bağımlı değil senden hevesini almış farklı farklı maceralar peşinde gezer farklı şehirlerde olsa da bir insan bunu size söylüyorsa o almış başka hatunu şimdi tozuyor yani sen bunu iyi tanımalıydın başta ama kendinizi pat diye kaptırırsanız sonu hüsran olur ahlakına bak kişiliğine , beyefendiliğine bak

• evet cinsel yönden onunda zaafı olmaz mı ben hiç aklına gelmezmiyim ben her dediğini yapıyoken nasıl heycanım kalmadı diyor onu anlamıyorum farklı şehirlerdeyiz bu farkeder mii

• birlikteden kastın ne eğer cinsellik ise senden hevesini almış seni peşinde koşturur zaten kızların en büyük zaafları bunlar helaliniz olmadan hiç bir ilişki yaşamayın bir insanla yoksa sap gibi ortada kalırsınız ah eder peşine düşersiniz o da sizi her türlü tepetaklak kullanıp atar

• Öncekileri Göster
  • erkek kıtlığı mı var?

• arama-sormatekrar heyecanı gelir

• aramayınca geri gelir mii

• Boşuna uğraşma.unut gitsin :)

• az bi frikik wer bak nasıl heyecanlanıo :D heyecanı kalmamış ben bu milleti anlamıorum we her zaman derim bir sonrakinin bir öncekinden daha heyecan werici daha eğlenceli daha harika olacağını nerden biliosun be kamil neden beraber olduğun insanla mutlu olmayı we heyecanlı hale getirmeyi denemiosun yada çaba göstermiosun.

• ben onunla birlikte oluyodum frikik ne başkasını buldu büyük itimal aynı şehirlerde değildik biz

• Erkek olarakdan sölüyorum bunlar ayrılmak için uydurulmus bir takım terimlerdirg*tayağı yani :) Sen önündeki maçlara bak ! Kuş uçtu !

• demekki sevmemiş öylesine birlikte olmuş takılma

• Seninle eğlenmelik ilişki yapmış Bekareti de vermişsen geçmiş olsun . Hala kendime nasıl bağlarım diyo.

• eğlenin mutlu olun.. sinema, deniz, hediye, sarılmalar ve sevişmeler bunlar heyecandır. ama bunları yapamıyorsanız birbirinizi zorlamanın bir anlamı yok

• adrenalin hormonu aşıla çaktırmadan. O zaman heyecanlanır.

• uçurumda aşşa at heyecan nedemek görsün, peeh klişe ayrılık cümleleri lan biraz yaratıcı olun be

• Eyvallah ;)

• Ben bulamadan kaybettim bro :D

• Feyz alınası insanı seni :)

• Bence hiç boşuna uğraşma heyecanı kalmadıysa hep zorla tutacaksın yanında

• Bu aşk burada biter ve ben çekip giderim demek lazım

Kızlar Ne Diyor 4

• hiç uğraşma, bir an önce başkasını bul.

• hiç bi erkekle konuşasım görüşesim gelmiyo 2. sevgilimdi o benim üzülmekten korkuyorum

• tekrar baglasan 2 ay sonra yıne gelıcek heycan kalmadı dıye

• ama o senı sevmıyoo

• ama onu seviyorumm

• yol ver gitsin oyun mu oynuyor

• boşver sende üzülme değmiyormuş

• o bana verdi zaten

• Heycanını kaybetmişsin yok inancını kaybetmişsin diye patlat bi şarkı :D

• bi bardak soğuk su iç ozamn ;)

• sana da gelsin o şarkı ;)

Yükleniyor...