Bir erkek heyecanım kalmadı diyorsa ne yapmalıyım?

bir erkek heyacanım kalmadı diyip ayrılıyorsa ne yapmalıyım onu kendime tekrar bağlamak için

En İyi Erkek Görüşü

• Yapma lutfen zaten seni sevmiyormus kurtulmusun iste daha ne istiyorsun?

Sen ona muhtac misin ,bir eksikligin mi var?

Iliski dengedir iliski esitliktir iliski sevgidir iliski olesiye sevmektir ...

O senin icin yanip tutusacak seni onu dusundugun zaman gozlerin hicbir seyleri gormeyecek,senin bir erkege ihtiyacin yok olamazda senin seni seven bir erkege ihtiyacin var

Sen simdi soruyorsun kopek tasmasi nereden bulurum diye karsindaki bir erkek baglamak falan isin birde felsefesini dusun tam anlami ile felakaet ,dusununce allahim ben neler soyluyorum dersin senden ricam sakin kafa ile biraz dusun lutfen rica ediyorum.

/

• 5 aydır birlikteydik ve çok şeyden ödün verdim her dediğini yaptım bunu haketmiyodumm

• Bunun bir haksizlik oldugunu kabul ediyorum onun sana yaptigi haksizligi sen kendine yapma diyorum kisaca.

Iliski yasadigin bir erkekte en onemli dikkat edecegin nokta baslagicinda ortasinda her ne zaman karsindaki kisinin sana deger vermesidir saygi gostermesi en onemlisi seni sevmesi gerekir.Seven kisi boyle davranmaz emin ol.