Düşünce düşünceyi çeker mi arada köprü kurar mı?

birisini seviyorsun ve ondan uzak görüşümüyo bir habersizsin..onu düşünüyorsun ve bunun öyle bir hissiyatla yapıyorsun arada köprü kuruyorsun oda sen o anda düşünüyor..kendine çekiyorsun o köprü ile..sizce var midr böyle birşey duygular karşılıklımıdır siz onu DÜŞÜNDÜĞÜNÜZde oda sizi düşünüyormudur arada bir köprü varmıdır sizce

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• var olmasa o düşüncelere nasıl kapılırızki.Sen düşünerek köprünün inşşatını başlatıyorsun oda karşı ayaklarını kuruyorsun.Ama asıl iş ondan sonra başlıyor betanonu iyi hesaplayıp atmak gerekiyor.Bu sorduğun soruyu hepimiz kendimize sorarız acaba bende onun aklında yer alıyormuyum.Mesela sana bu cevabı verirken kendime soruyorum okurken ne düşünür acaba diye :)

• cevaba bayıldım :)

• Öncekileri Göster
    • belkide duymak ıstedigim birşeyi söylediğiniz için mutlu oldum çünku ben onu çok düşünüyorum hiç aklımdan çıkmaZcasina :) arada ki köprüden olsa gerek :)

• sevindim aman dikkat et malzemeden çalmasınlar üşkağıtcı mütahit dolu her tarafta :)

Erkekler Ne Diyor 9

• sanmam...böyle bir şey duymuştum aslında telepatik aşk büyüsü denilen bir olgu var.bunun tarifi ıvır zıvır işte.hani ben bu şekil bir telepatiyi tıpkı senin gibi standart tekniklerle değil alaylı olarak hafta da bir kaç defa yapıyorum;ama henüz megan fox ile görüşemedik.

• nadir olacak bişey

• asla kanıtlanamaz ama bence vardır.

• bence bazı durumlar için bu vardır ama genel itibariyle yoktur.kendimden örnek veriyim ömrü hayatım boyunca sadece bi defa ben bırısını dusunurken oda benı duusnmustur onun harıcınde bu hıc olmamaıstır.

• bebeğim artık eski türk filmlerini izleme bak ne hale gelmişsin:))

• hangi romantik komediyi izledin ;) zannetmiyorum gerçek hayatta köprüler tadilatta baksana karşıya bile geçemiyoruz ki gönül köprüleri hepten kapalı

• bir habersin değil, bihabersin...olabilir.

• :) yanlış yazmış olabilirim düzeltmen için sağol

• bence yoktur,karşılıklı aşk varsa belki aynı anda ikisi birbirini düşünebilir. ama ben birini düşünüyorum yada beni düşünmesini istiyorum diye düşünmez

• tabi bu iki seven için geçerli mesela seviyorsun ama ayris bir Ndenden dolayı gibi

• düşünceyle olmaz duyguyla olur

• tabi soz konusu olan duygular zaten duygu olmayan yerde düşünmek biraz zor olur herhalde :)

• Bence kurmaz dediklerin safsatadan ibaret. :@

Kızlar Ne Diyor 2

• bu soruya şöyle yanıt vermek istiyorum:Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba...

• link ilgilenecegini düşündüm :)

• yazı süper eline sağlık paylaştığın i,çin

Yükleniyor...