Sevgilim tarafından aldatıldım. Hayatıma nasıl yön verebilirim? Askere mi gitsem?

Yaklaşık bir sene önce 2 yıllık sevgilim tarafından aldatıldım. Ondan sonra hayatım çok sarsıldı, işlerim düzgün gitmez oldu, işyerinde sürekli sıkıntılarım var. Patronla sık sık tartışıp resmen kavga ediyoruz, sinirli ve agresif birisi. Herkesi korkutmuş burda..Bana bugün demediği lafı bırakmadı küfürden başladı ayağına sıkarım diye tehditler savurdu. Ama tazminattan dolayı kovmuyor beni..2 yıllık diplomam var açıktan 3. sınıftayım dersler kötü biraz. Çıksam iş bulmamam biliyorum. Sizce nasıl yön vereyim hayatıma? Askere mi gitsem tecili bozdurup..Stajyer liseliden beter konumdayım. Şahsiyetim gururum kalmadı..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Profesyonel birisinden destek al ve kendine çeki düzen verir vermez bunu etrafındaki insanlarada yanstırsan değişimi onlarda anlayacağı için sıkıntı olmaz eskisi gibi.

• ama sıkıntı benden değil işyerinde herkes böyle korku ve zan altında benden değil yani ama tabi herhangi bir olumsuzlukta benim baş harfimin geçmesi yeterli bana patlar..yağlayıcı değilim çünkü..

Kızlar Ne Diyor 2

• uzman birinden yardım alman sart, daha sağlıklı kararlar için

• durumuna üzüldüm...ağır şeyler senin için en iyisi psikoloğa gitmek olanları anlatmak o hayatına nasıl yön verebileceğini sana söyler

• hiç düşünmedim ama ne bilim :S

Erkekler Ne Diyor 2

• PSİKOLOG..

• sanki terkedilmen travma yaşatmış sana. bence bi psikoloğa bunları anlat. ondan destek al. bir de imkanın varsa bir spor salonuna düzenli devam et orada deşarj olursun.

• psikolog belkim bana yön verir ama işyerindekilere veremez ki buda var..

Yükleniyor...