Kablosuz interneti telefonuma bağlamak istiyorum ama şifresini bulamıyorum

ya telefonumu nasıl wıfı baglarım. telefon arıyor ama cıkmıyo kablosuz ınternet cıkıncada sıfre arkaasında ve olmuo

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kablosuz internet diyorsun . Öncelikle bilgisayardan şifreni tekrar oluşturman gerekiyor. modem markasına göre 192.168.1.1 yada 192.168.1.2 şeklinde giriş yaptıktan sonra kablosuz bölümüne yada wlan yazacaktır bu bölüme giriş yaptıgında kablosuz ag adını değiştir ve daha sonra en az 8 haneli şifreni oluşturup kaydede bas ve 2 dk bekle ışıkların yandıgı zaman tekrar telefonundan tekrar arattır yazdıgın ismi görünce tıkla ve olusturdugun şifreni yaz ve kullanmaya başla. Kullandıgın modemin markasını söyleyebilirsen daha detaylı yardımcı olabilirim sana istersen

• blackbery kulanıyorum. bı cıkıo wıfı bır cıkmıo arayınca

• Öncekileri Göster
    • ayyy uf bosver kaaafam karıstı:((( bırı gelıp yapsın sunu!

• internet baglantın program aracılıgı ile ben sana yardımcı olabirim istersen. yada bir bilgisayarcı cagırman sorununu halledecektir.

Erkekler Ne Diyor 5

• bilgisayarın otomatk bağlanıyor mu internete?

• telefonun baglanmasını ıstıom

• onu anladım ben başka bişey sorucaktım da neyse çok uzıycak boşver.

• ilk önce kablosuz dağıtım yapan cihazın şifresini bilmen lazım yani telefonun bağlancaı cihzın şifresini ( modem yada access point şifresi ) bilmiyorsan ancak cihazın için girip değiştirerek yaparsın otda biraz teknik bilgi ve cihazın marka modeli grekli :-)

• ya kafam karıstı:(

• sımdı ben zaten sıfreyı bılmıom

• sımdı pc eger kablosuz baglanıosa ekranın sag alt kosesınde sınyal gostergesı olacak uzerıne geldıgınde modemın ısmı ınternet erısımı felan yazcak. oraya sol tık yap :D baglandı yazan yere gel sag tıkla ve özelliklere tıkla açılan pencerede karakterleri göster yazan yere tıkla yıldız olan yerdekı karakterler normal harf ve rakama donusecek ıste bu senın sıfren :D

• Modemin markası nedir?

• aırtıes

• Öncekileri Göster
    • sıfre gorunmuo ama:

• ****** bu şekilde karakterler gizli ise yeni bir şifre oluşturabilirsin.

• Bu soruyu neden gizli soruyorsun, kablosuz fetish felanmı yapıyorsun. Kabloluluyu öneririm.

• gıt basımdan

• Doğru söyledik diye git başımdan. Başına vuram.

Kızlar Ne Diyor 2

• sifresini mi unuttun?networkste paylasim merkezini ac orda ayarlarda sifreyi goster gibi bi sey olmali

• bılgısayardan aglara gel ordan sıfrenı ogren

• nasıl:

• denetım masasından ag ve paylaşım merkezıne gel ac ve orda ınternet yazar onun aldında kablosuz ag var ona tıkla ardından yenı bır sayfa cıkıcak ordanda kablosuz ozellıkelre tıkla yukarda guvenlık yazar sagda orda bulursun

Yükleniyor...