Sevgili olmak istedigim kiz bana mesafeli olalim dedi?

Gizli Üye
Öncelikle merhaba okuldanda tanidigim uzun zamandir da konuştugum arkadasimla ayni sirkette stajer olarak calismaya basladik benim onu onceden sevdigimi biliyordu hatta bu yuzden bir ara konusmadik ve bana bu is mesajini atana kadarda konusmuyorduk neyse is gunu kendisiyle gercekten cok eylendik yolda olsun mola da oldun hos sohbet filan eve gittiginde bana hareketlerinden rahatsiz oldum mesafeli davranalim meraba meraba artik dedi ondan ozur diledigimdede neden boyle yaptigini sordumgumdada bana bisey yaptigim yok pisman ettirdin beni zatem is mesajini ablam atti ben yok dedim dedi bana simdi ben ne yapmaliyim benimle konusmuyor benden sogudu baya heralde :(
Güncellemeler
+1 yıl
Bugün kiskandirmayi denedim beni takmiyor bile bakmiyor konuşmuyor kiz arkadaşiyla gulusuyor konusuyor benim yuzume bile bakmiyor :(
Sevgili olmak istedigim kiz bana mesafeli olalim dedi?